Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny, to chyba na pogodę... Wojtuś marudzi tak, że szkoda gadać... Zaraz lecę na zakupy. Choinkę już mamy, ale wszystko będę robila w weekend. Dzisiaj wielkie sprzątanie :D Już część mam za sobą, ale tak zapuściłam mieszkanie... masakra. Tralala - ja też suszę cytrusy na choinkę. Poza tym będą drewniane figurki, lampki i cukieraski :D:D Zmykam! Buziaki! Obyśmy wytrwały przy tych naszych małych marudach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój synek dzisiaj przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Jest do rany przyłóż taki kochany!! Szok:) Robimy rosołek, my na choince będziemy mieć suszone cytrusy, cukierki, te takie czekoladowe bombeczki, zwykłe bombki, lampki i kokardki :) No i ozdoby robione przez malude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja jeszcze nic nie piekłam..Na zakupach wczoraj byłam,ale niezbyt udane. Mała spi od 12,30 zaraz będzie wstawała.Jutro muszę jeszcze pojechać na zakupy gdzies i kupic coś sobie do ubrania ,bo mała ma mase ubranek ,a na święta już dużo wcześniej pokupowałam jej koszule i bluzeczkę z brokatem :) Wczoraj przyszedł SZCZENIACZEK UCZNIACZEK.ostatnio zamówiłam dla Amelki.Jak go zobaczyła to taka radocha była!!hihi..Mojej Amelci wychodzą ząbki ,widać :))Tak to ok ,ale rączki bardzo pcha do buzi i ślini się bardzo cały czas tylko śliniaczki ma zakładane.My na spacerek dzisiaj nie wychodziłyśmy. Dzisiaj zamówie małej hustawkę.Bo jeszcze nie miałam kiedy.. A widziałyście takie huśtawki: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=121315 miała moze któras z mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, mój też jest dziś jak do rany przyłóż a w międzyczasie śpi mi dużo. Pomyłam szafki w kuchni i łazience. Teraz śpią obaj z mężem a ja wreszcie mogę coś zjeść i siąść na kafe. :) Aneta, mi ten link się nie otwiera, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieki dziewczyny ;-) podczytuje Was caly czas ale cos nie mam weny na pisanie, olek daje mi tak w kosc swoimi humorkami ze wymiekam. zrobilam dzisiaj pierogi i kapuste na wigilie. Kaja jest bardzo grzeczna lezy sie smieje to na macie to w lezaczku za to jej brat doprowadza mnie chwilam do szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od.dwoch dni chodzimy po klatce.sjodowej...pierwszego dnia mala.patrzyla.na.mnie jak.na wariqtke ze zalozylam.jej tylko bluze z kapturem i ja do.wozka nawet udawalam smarowanie kremem po buzi usypialam 30.min i to po.schodach zasuwalam w sensie zeszlam na dol jakgyby nigdy nic......a dzis tylko zaczelam achodzic juz odplynela wiec ja.szybko.spowrotem na gore i gites..musze tak.kombinowac bo.tlko wtedy Pola.spi ponad godzine albo.dluzej a tak.spi maks 30.min... padla.mi.miikrofalowka wiedzialam.ze.cos.jak co.roku przed swietami padnie...i teraz nie mam jak sterylizowac...juz sie odzwyczailam od gotowania...strasznie to.dlugo trwa w garnku... Pola jak zje ponizej 600 ml.to.teraz nie ma kupy :( widocznie nie ma z czego zrobic...dzis zjadla.wuiecej i wczoraj tez to od razu dwie...eh z tym jedzeniem...dwa dni do marchewki i moze bedzie lepiejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza szefowa ma taka.sama.karuzelke jak my i powiedziala ze dzieki temu trybowi czuwania dziecko samo moze ja sobi uruchomic i jej dzieci tez wczesnie to robily glownie wlasnie nogami..takze widac to normalne ze Polce sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta fajny ten skoczek tez mlodej zamowie tym bardziej ze z tego sklepu zamawialam i wszystko szybko i dzialajace polecam palak tiny love mozna go naprawde do wszystkiego zaczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;* ja od ponad tyg w pl. synek daje mi popalić każdy go nosi na rekach a jak zaczyna płakać to mi go oddaja. a tak go moja rodzinka przez tyg rozpieśćiła na rękach że po powrocie do londynu nie wiem czy dam sobie rade. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx chciałam wam kochane mamcie złożyć nalepsze zyczenia świąteczne, duzo zdrowia dla was i dzieciaczków,uśmiechu co dnia i duzo cierpliwości;* i wszystkiego co najlepsze. zdrowych i pogodnych świąt;* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz nie bede przed swietami na internecie wiec chcialam Wam zlozyc najlepsze zyczenia z okazji Swiat, przede wszystkim zdrowia dla waszych maluszkow :) xxxxxxxxxxx dom wysprzatany na blysk, juro zrobie uszka, upieke karpatke, szarlotke sypana z prze[pisu Goji i 3bita. Wesołych Swiat :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wczoraj awantura była:-) atmosfera oczyszczona pogodzilam sie bo byłam u spowiedzi :-) Po mszy i spotkaniu z księdzem poszliśmy z chrzestnymi do pubu na 1 h. Nie wiem czy pizza czy frytki ale młodemu cos zaszkodziło bo wieczorem z nim walczyliśmy echhh w końcu paracetamol mu podalam. Asiulka mój w foteliku samochodowym usypiany. Ciekawe co bedZie jak z niego wyrośnie? Maz sprząta łazienkę potem odkurzanie i mycie podłóg zostanie. Choinkę ubieral wczoraj przy świątecznych piosenkach bylO fajnie. Mały patrzył z dużymi oczetami a cio to haha przypomniało mi sie jak dzień przed wigilia dowiedziałam sie ze jestem w ciąży :-) Ozdoby świąteczne i stroiki powyciagane Popołudniu jedziemy na zakupy a od dzis wieczór i jutro gotowanie. Może sie wyrobimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która z was karmi i naturalnie i sztucznie? Chciałbym wprowadzić mm na noc i ewent. Jak gdzieś wychodzę? Jak wasze maluchy zareagowały na zmianę? Czy do mm na noc można dodawać ten gluten po 4 m-cu czy to już samo mm zawiera ten gluten? Czy np zupka lub deserek to zastępuje jedno karmienie czy to jest dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita tez chcialam wprowadzic mm na noc, tylko rano mialam mega bolace przepelnione piersi i zdecydowalam sie najpierw ograniczac karmienia w dzien. Alutka nie chciala butli, trwalo ponad miesiac zanim sie udalo. Zawsze szukala piersi , musialam zmienic pozycje do karmienia - gdy jej plecki opieraly śie o moj brzuch to bylo ok . Ale ogolie ciezka przeprawa byla , plula nanem, bebilonem, ulewala po hippie, teraz jest na bebiko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm nie zawiera glutenu, bede go wprowadzac po 5 mies dopiero. Co do zupek i deserkow to niewiem ;-) zaczne tak za 2 tyg cos dawac wiecie co Alunia ma katarek i zatkany nosek, zagotowalam wode z sola i gorace i parujace postawilam jej obok lozeczka na stoliku, i jest lepiej! Nosek sie w nocy nie zatykal. Nie mam nawilzacza niestety, musze cos wylukac w sklepie bo widze ze nawilzanie powietrza jej pomaga. A sol to chyba tez odkazajaco dziala? Ja jeszcze w lozku, z kawa ;-) mala jak zasnela ok polnocy tak jeszcze spi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki co ty jej dajesz ze jeszcze spi ? :-) Mój zamiast rzadziej w nocy sie budzić bo starszy to on częściej echhh Ile teraz raZy dajesz mm na dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Chciałam Wam wszystkim złożyć najcieplejsze życzenia świąteczne. Przede wszystkim zdrowia dla Maluszków, żeby zdrowo rosły i pięknie się rozwijały. Dla Was i Waszych rodzin także mnóstwo zdrowia. Szczęścia i jak najmniej trosk i problemów. Każda chwila z Waszymi Maluchami niech będzie magiczna i najcenniejsza ze wszystkich:)Każdy dzień przeżywajcie najpełniej jak się da, z uśmiechem na twarzy. Życzę i Wam i sobie jeszcze tego, aby to forum trwało jak najdłużej i żebyśmy wszystkie trzymały się razem, bo łatwiej jest dzięki takiemu wsparciu, jakie sobie niewątpliwie dajemy codziennie:)Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco i przesyłam świąteczne buziaki od mojej rodzinki z Zuzią na czele!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też chciałam życzyć Wam wszystkim Wesołych Świąt! Może jeszcze tu zaglądnę ale nie wiem :) Z moją głową ostatnio źle.. Cały czas kręci mi się w głowie, a jak się nie kręci to boli :( Byliśmy dziś na wizycie u mojego D. Smutno :( Ale co zrobić.. Magicznych pierwszych Świąt dla maluszków! :) Ja z prezentami dopracowałam wszystko a moi rodzice kombinują z choinką i chyba nie będzie ładnej tylko jakieś 90cm!!! Oby zmienili zdanie bo cieszyłam się na choinkę, a tak.. ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego spełnienia marzeń w tym magicznym czasie Swiat BN! Dużo zdrowia, radości, milosci i szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do ilu na minusie wychodzicie z maluchami? My posprzatane mamy jeszcze tylko kurze w wigilię i pościel :-) Zakupy dokończone, gotowanie i przygotowanie stołów jutro. Dziś na chwile teściowa z małym została i tak jej sie rozplakal ze ona razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita moja mala to spioch- po mamusi ;-) daje jej 5 razy po 180 ml mm, mniej wiecej o 10, 13.30, 17, 20.30 i 23.00 plus minus, czasem nie wypije wszystkiego a czasem musze dorabiac ;-) miedzy karmieniami dawalam piers zeby sie napila, teraz wreszcie nauczyla sie pic herbatke z hippa malina z dzika roza. Piersi juz nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki a nie było problemów z brzuszkiem po przejściu na mm? Asiulka może dlatego ze niki ma starsza o miesiąc dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja przchodzilam na.mm.stopniowo..problemy moga byc bo musisz dopaspwac mleko...sama bedziesz wiedziala... Pola.sie paczy co.pisze ;)lezymt na kanapie..od wczoraj ja kapiemy na brzuchu i plywa jak szalona...chociaz wanienka za krotka...maz ja trzyma a ona macha konczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita problemow z brzuszkiem nie bylo, za to byly ze smakiem- mloda miala odruch wymiotny, i nie chciala w ogole smoczka ssac, odwracala sie do piersi, a mi sie beczec chcialo :-( Asiulka faktycznie Polcia mniej je, hmm moze po prostu mniej potrzebuje, wartosci podane na pudelkach sa orientacyjne. Zreszta sama wiesz, ze dziecko daje znac gdy jest glodne ;-) moje bardzo donosnie hehe no i Alunia duza jest, ma prawie 7 i pol kg i 80 cm, moze Pola jest mniejsza i dlatego mniej potrzebuje? Kurcze nie mam pojecia czy tak moze byc ale nic innego nie przychodzi mi na mysl :-( wlasnie ustroilismy choinke, mala patrzy jak zaczarowana :-) a rok temu jeszcze zaciążone bylysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a ile Polka pije innych plynow? Ala ok 200 ml na dobe herbatk malinowo-dzikiej rozy i niewiem czy to nie za duzo. Kupi robi ok 3 razy dziennie, takie jak na piersiowym mleczku tylko jasniejsze, a jak tam u Twojej corenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola pije wodę różnie ale dziś np. 50 ml a czasem i 80 ml...herbatkę rzadko daję bo jak dam to i 100 ml mało a potem melka nie chce...kupy robi ale tylko wtedy jak się naje czyli zje ponad 600 ml na dobę albo jak dorzucam kleik...ja głupia ostatnio jej nie dawałam..i był dzień bez kupy wiec tym bardziej nie chciałam dac a potem się skapnęłam ze mało je i robi kupe co drugi dzień i teraz znowu dosypuje 2 x na dobę 1 łyżeczkę kleiku i sa po diwe kupy dziennie...ech... dziś dałam marchewkę bo jutro i w wigilę rano jestesmy same a jakoś maiłam opory ze same bedziemy jeszcze dostanie reakcji alergicznej...maz nagrywał film...tak krzywej miny w zyciu nie widzialam...otwierała buzie próbowała a potem pluła...i się krzywiła...nie dziwię się takie marchewki sa okropne...miałam dac 2-3 łyzeczki a nie wiem czy jedną zjadła...ech beda z nią przeboje :) właśnie usnela bez jedzenia...mam nadzieje ze tylko drzemke sobie robi... a od dwóch dni kąpiemy ją na brzuchu - nie wiem czy pisałam i bawi sie jak szalona...tylko wanienka ja ogranicza...jak zabka się zachowuje i smieje w głos...potem nawet jak ją na plecy kładziemy to nie płacze...ryk jest jak ja wyjmujemy...teraz chcemy ją kąpać po te 10-15 minut bo wczesniej to było tylko mycie a teraz już staramy się ja zabawiac bo w tych fałdkach to jej się takie syfy zbierają :( jedynie najlepiej to odmoczyć bo jak się palcem czy husteczką wyciera to ją boli bidulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×