Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hhjgbhj

Jak fajnie ubrać choinkę?Pomysły ,trendy,nowości

Polecane posty

Gość hhjgbhj

Podpowiedzcie ,bo moje dzieciaki wieszają zawsze wszystko i tak "jarmarcznie"wygląda.Marzy mi się gustowne drzewko,ale np:eko-jest mi zbyt "ubogie",jeśli jeden kolor to jaki ,jakie ozdoby.Może jakieś sprawdzone połączenia kolorystyczne?Jakiś patent do sprzedania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu ubrałam choinke na niebiesko-srebrno, strasznie mi sie to podobało w jednym sklepie. kupilam niebieskie lampki, srebrne i niebieskie banki i łancuchy rowniez srebrne i niebieskie-wygladała super! dobrze tez wyglada czerwien ze złotem w tym roku znow bedzie srebrno-niebieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy juz ubieracie choinkę?
stroicie mieszkania? nie za wczas troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwocik*
jejku, naprawdę przywiazujecie aż taka wagę do choinki??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkhjghfgfgcfgh
Tak mi przyszło do głowy ,że ptaszki czy szyszki wyglądają w miarę naturalnie na choince.Robiłam kiedyś łańcuchy z popcornu ,wieszałam pierniki i cukierki"sopelki"-wsiocko ale domowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bedzie zloto-brazowa. W ubieglym roku byla zywa i wygladala pieknie. W tym roku niestety bedzie sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten jarmarczny styl to cały urok choinki - dla dziecka oczywiście! - grzybki, ptaszki, szyszki, łańcuchy domowej roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przez kope lat miałam żywą dużą i rok temu kupiłam sobie sztuczną 2,50cm oprószoną śniegiem dużo zapłaciłam ale jest piękna ubieram na biało,w duże bombki światełka białe a zapach choinki jest taki jak prawdziwej bo skropiona olejkiem zapachowym leśnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjgbhj
złoto z brązem?pióra?super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjgbhj
up:) więcej proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku miałam czerwono - złotą. A w tym marzy mi się taka eko, z suszonymi pomarańczami, wanilią, cynamonem, piernikami. A jak nie, to będzie perłowo fioletowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdźcie sobie na stronę
Almi Decor i obejrzyjcie katalog Christmas at Opera, tam sa PIĘKNE ozdoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliee taka wlasnie mialam w ubieglym roku. Plasterki pomaranczy byly tak srednio podsuszone, ale dzieki temu jaki piękny zapach sie unosił w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, wyobrażam sobie. Tez mi się marzy taki piękny zapach unoszący się w całym domu z takiej choinki. Mam nadzieję, że skompletuję wszystkie potrzebne rzeczy do dekoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, wyobrażam sobie. Tez mi się marzy taki piękny zapach unoszący się w całym domu z takiej choinki. Mam nadzieję, że skompletuję wszystkie potrzebne rzeczy do dekoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, wyobrażam sobie. Tez mi się marzy taki piękny zapach unoszący się w całym domu z takiej choinki. Mam nadzieję, że skompletuję wszystkie potrzebne rzeczy do dekoracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszukałam wszystkie zdjęcia , ale niestety znalazłam zdjęć ubiegłorocznej choinki :-( W ubiegłym roku kupiłam pierniczki na choinkę w ALMIE, były razem z zawieszkami i tez pięknie pachniały - polecam jeśli nie pieczecie, w tym roku tez pewnie będą. Do tego miałam jeszcze kokardki z naturalnej rafii,rożki z cukierkami z Ikei i gwiazdki takie robione na szydełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxknlfcmdlhdf
A ja mam małe dzieci i uważam, ze taki jarmarczny styl ubrania choinki jest najatrakcyjniejszy dla dzieci :D Kolorowe bombki, szyszki, aniołki, sopelki .... :) Podobają mi się srebrno- granatowe i czerwono - złote ale dla moich dzieci musi być kolorowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza27
A ja bym ubrała w jabłka w nie powbijać goździki ,potem pomarańcze krążki albo mandarynki do tego anyż i korę cynamonu można dodać szyszki żołędzie i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam co roku anielską choinkę :) Zawsze prawdziwa- obowiązkowo. Kupuję jodłe, bo nie gubi igieł. Swiatełka są w kolorze czerwonym- fajnie też wyglądają fioletowe, ale czerwone bardziej mi leżą. Kolorowe dla mnie wyglądają właśnie jarmarcznie. Na choince wiszą tylko anioły. Nie jakie się trafią tylko z serii tych takich materiałowych ze słodkimi buźkami (sporo ich się teraz porobiło, ale jak wymysliłam tą choinke to ciężko było je dostać). Do tego łańcuch jeden złoty (bo te anioły są w kolorach czerwień, złoto, biel srebro) plus piórka na żyłce. Każdy się moją choinką zachwyca no i niestety wśród znajomych już się pojawiają moje anielskie choinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×