Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLA22latka

Powiększenie piersi w ukryciu przed rodziną..

Polecane posty

Gość LOLA22latka

A więc tak długo o tym myslałam mam troche oszczednosci na koncie. te 20 tys to ciężko zarobione pieniądze za granicą..uwierzcie. I marze o większych piersiach ,własciwie gdybym miała większe piersi wygladałabym idealnie . teraz tuszuję to stanikami push . Dlatego chce podjac si eoperacji powiekszenia piersi .Ale najwiekszym problemem jest rodzina .uważam że muszę to zrobic w tajemnicy ponieważ będą mieli ze mnie posmiewisko z tym tematem,,tym bardziej mój brat.oczywiscie usłyszę ze nie ma mowy o operacji,dlatego chce tego uniknąc.Czy myslicie że dobrze zrobie ukrywajac to przed rodziną.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćhć,,ui,yur,u,u,,y7
oj dziecko dziecko a jak niby chcesz to ukryć mieszkając z rodziną przecież pierwsze 4 tygodnie po operacji to istny koszmar masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubicie to uczucie?
tak. bardzo dobrze robisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie rozumiem Jesteś pełnoletnia tak?Robisz operację za swoje pieniądze - spełniasz swoje marzenie To co rodzina ma do tego?Za przeproszeniem co im do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćhć,,ui,yur,u,u,,y7
w bandażach, leży się na łóżku z okropnym bólem i opuchlizną, i ranami w miejscach nacięc, zwykle przez pierwsze dwa tygodnie po prostu jest sie tak osłabionym że cięzko się podnieść z łózka, ukryc to może jak wyjedziesz na ten czas poza miejsce zamieszkania może zacnij brać pigułki antykoncepcyjne, często zaczynają dzięki nim rosnąc piersi np po yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda..4544
no fakt zawsze mozesz gdzies wyjechac.... powiem wam ze tez nie powiedziała bym rodzinie aby tego nie przezywali,,byc może macie normalnych rodziców dzisiejszych,nie stety nie mog e tego powiedzie co swoich.moja matka by w nocy nie spała gdybym jej powiedziala ze powiekszam sobie piersi.a mój brat by mnie zjadł smiechem i chyba do konca zycia ciągneło by sie to zamną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie dojrzałaś do operacji skoro boisz się reakcji rodziny No sory to nie jest zmiana płci Tylko powiększenie piersi!Ja nie rozumiem co w tym szokującego, niewłaściwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda..4544
i zaraz by było to nie bezpieczne ryzykowne..itd.bo w gruncie rzeczy nie bezpieczenstwo isstnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka4565
może zacnij brać pigułki antykoncepcyjne, często zaczynają dzięki nim rosnąc piersi np po yasminelle CZĘSTO TO WYSKAKUJE TRADZIK PO TYCH GÓWNACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguaroW
Ja miałem operacje zmniejszania piersi (Ginekomastia). Miałem duże, takie że mogłem w staniku chodzić. Usunąłem to nikomu nic nie mówiąc i nie wiem czy ktoś to zauważył. Na pewno może komuś wydawać się to dziwne, ale to już jego problem. Jeśli jesteś pełnoletnia to twoja sprawa i nikomu nic do tego, tym bardziej za swoje cięzko zarobione pieniądze. Ja robiłem za cene 2200 gdzie normalnie zapłacił bym 5-6tys. Zobacz www.selmedic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś pełnoletnia, to sama decydujesz czy chcesz poddać się zabiegowi, czy nie. Jeżeli wiesz, że po operacji będziesz się czuła lepiej w swoim ciele,to nie ma się nad czym zastanawiać.Tu przecież chodzi o Ciebie,a nie o Twoją rodzinę. Nawet jeśli na początku będą Ci to wypominać,to pewnie z czasem im przejdzie. Jeżeli zdecydujesz się na zabieg pamiętaj aby wybrać certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej,aby mieć pewność,że zostanie on wykonany prawidłowo,a jego efekty zadowolą Cię w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małotalaa
LOLA22latka- jesteś? chetnie z toba pogadam. również chce powiekszyć piersi w tajemnicy. moi rodzice myslą o takich dziewczynach jak o zwykłych dziwkach. nie chce żeby wiedzieli, że mam zamiar to zrobić. nie zrozumieliby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna29
Jaki koszmar?????????, ja na drugi dzień po operacji poszłam normalnie do teściowej i nikt się nie domyślił, u mnie wiedziała tylko siostra i mama no i oczywiście mąż ja tam dobrze się tuszowałam, nikt nie wiedział a obok teściowa i cała reszta a po zabiegu 2 lata minęły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna29
ja powiększyłam dopiero po ciążach, mam dwoje dzieci i więcej nie planuję dlatego się zdecydowałam na zabieg dopiero po,bo ciąża źle wpływa na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja jestem tego samego zdania i nie powinno się martwić tym co rodzina powie. Ja podjęłam kiedyś decyzję o powiększeniu i pół roku później wykonałam zabieg biustu za pomocą implantów. Teraz jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojej figury, która nabrała odpowiednich kształtów. Polecam tą klinikę, specjaliści bardzo chętnie przekazują ważne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×