Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Hej milosniczka :) Wczoraj normalnie przy tym filmie usnelam, chlop ze mna pozniej walczyc, zeby mnie z lozka zwalic i je poscielic :D Wiesz, moze wolniej Ci szly procenty, bo moj facet pozniej klikacza wylaczyl, bo siedzial na kompie. Chyba wrzuce go sobie na laptopa i bedzie swiety spokoj :D Ale juz jestem i klikamy kochani klikamy :) KNYX: http://tablica.pl/oferta/knyx-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJun.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem na laptopie :) Ale oczywiscie musialam po trasie miec przeboje, bo mi linka do tematu wywalilo ;p Milosniczka podnos, bo spadlismy na druga strone, musialam nas szukac ;) Klikamy kochani klikamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co, te z mniejszymi procentami cos nie chca isc, chyba sa poblokowane. Sprawdzalam Buszke wczoraj i przez 2 godz mi 2% naklikalo, a tu z milosniczka mamy 1% w 10 min, chyba tak kochana przeliczylas? ;) Dojdziemy do Tibo tez, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, musze leciec na miasto, klikacza ustawie na Sezama, to Ty doklikuj Knyxa, bo nie wiem ile mnie nie bedzie wiec zostawie na j10tys klikniec :D Temat podnos, jak wroce to bede tez podnosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOOPAAAAAWOWA
hej ja dokarmiam Arę , pomozcie , bo ma dopiero 34% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×