Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość klikaczu
kliknelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodawajcie stronke do fb,na nk gadu,jeszcze mamy tylko 6 dni i ok 80 pieskow Nakarm psa z Tablicą - akcja pomocy psom ze schronisk tablica.pl Kontynuacja słynnej akcji Nakarm psa z Szerlokiem. Internauci karmią psy ze schronisk a Tablica.pl za każdego nakarmionego psa wysyła karmę. Przyłącz się do akcji i polecaj znajomym, razem nakarmimy szybicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do johnego tez dojdziemy,od wczoraj niedzieli pozniego wieczora do teraz "skonczylysmy" juz 9 pieskow ,mamy 6 dni,podbijajcie topik ,kazdy klik sie liczy :) ps Johny tez jest sliczny,wszystkie psiaki maja "cos " w sobie:) przynajmniej dla mnie,ja psiara i kociara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dino?a Costner?Bemol,Gandi?ja codziennie z tych przeglądarek klikam na innego,żeby każdemu dać szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezam 91% :) Robwalka, a sprawdzasz jak ida procenty? Ja juz pisalam, ze na te z mniejszymi procentami maja cos poblokowane chyba, jak wczoraj klikalam na Buszke 2godz to mi 2% przez 2godz tylko poszlo, jak klikamy we dwie z milosniczka z gory rankingu to nam idzie 1% w 10min :) Damy rade wszystkie wyklikac, juz prawie 10 psiakow wyklikalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×