Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość tanio jak barszcz w karfur
wydaje mi sie, ze w tamtym roku potrzeba bylo mniej glosow na1 psa... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio jak barszcz w karfur
dopiero 23 pieski nakarmione, a jest wszystkich 80!! Rozsylajcie linka, wstawiajcie na FB czy NK czy gdzie tam jeszcze mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam :))
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja nie spie :D Klika sie samo, a ucichlam bo film ogladalam :p Kurcze, we trzy to nam zajebiscie idzie, Lola pewnie jutro dojdzie to nakarmimy wszystkie :D Przed chwila chlopa wyslalam ze smieciami i z jedzeniem dla kotow. Jak mi ich szkoda, siedza pod tymi smietnikami a juz tak zimno i ani nigdzie ich wziasc bo uciekaja jak chce sie do nich podejsc :( milosniczka, kochana Ty mi nawet o polskim necie nie mow, ja w Norwegii kupe czasu mieszkalam, jak wrocilam do Polski to sie zalamalam. Zreszta, do tej pory sie zalamuje, tym bardziej w takich sytuacjach jak teraz. Klikamy kochani, klikamy :D Krolik fajnie ze teraz jestes z nami :) i do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka masz przegladarke? ja mam opere i na stronie glownej to szybkie wybieranie.Ustaw sobie danego psiaka na glownej stronce opery! krok 1 nagrywanie:klknij na ta stronke(otworzy sie) 2 glosujesz 3 czyscisz ciasteczka albo tak jak mowila karmimy ustawiasz ze ciasteczka sie czyszcza automatycznie po zamknieciu(to ustawiasz w przegladarce) 4 jak ci sie strona zamknie i bedzie zaglosowane i znowu strona glowna to wcisniesz stop Pamietaj zrob to wmiare sprawnie(pocwicz kilka razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×