Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

a i tam sie pokaze ze masz to nagranie gdzies zapisac,najlepiej na pulpicie podpisz sobie pies np jak juz bedzie nagrane,wejdz w opcje ustaw ilosc klikow ,i daj na odtwarzaj nagranie i ono sie tak bedzie odtwarzalo i klikalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kocia mama. Mam 3 koty, wszystkie znajdy. Wszystkie przygarnęłam takie maluśkie :( Jak widzę te biedne kociaki w PL to serce mi pęka. Dobrze, że chociaż zimy jeszcze nie ma jako takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle kobiety, ze lepiej ustawic na normal nie na fast. Bo wtedy normalne ruchy myszka leca, a tak to moze im sie na stronce pojawic, ze za szybko sie klika. Tak jakies tam skrypty dzialaja. Ehh, milosniczka ja w ogole nie moge patrzec na krzywde zwierzat, a w polsce sama wiesz jak jest :( W Norwegii nawet schronisk nie maja, tam wszystkie zwierzeta sa chipowane i swiety spokoj, a tu nie ma obowiazku. I biora tak nieodpowiedzialnie zwierzeta :( A teraz jeszcze swieta przeciez ida, to sobie pokupuja na prezenty, normalnie bym zajebala (za przeprodzeniem, dla was nie dla niech) takich ludzi. Ale klikamy, nie dolujemy sie tylko klikamy :) Chocby jednego zwierzaka uratowac to bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie cieszymy ze do nas trafilas:) Ja to jestem kocia mama,psia i uwielbiam wszystkie zwierzeta,no prawie wszystkie(nie chcialabym pajaka i weza,ale toleruje je) Ja tez moje kotki wzielam ze schroniska.tylko tutaj te schroniska sa b zadbane,te zwierzeta maja sie chyba odrobine lepiej..jak bralam koty ze schroniska to najpierw bylam ogladac,pozniej przyjechala kontrola czy mam warunki a dopiero pozniej mi je sprzedali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, my bylysmy najpierw na uczuciowym, to nawet szkoda slow na to, jakie chamstwa nam nawypisywali. No u mnie na szczescie chociaz piwnic ludzie nie zamykaja, wiec te kotki maja gdzie sie ogrzac. I jedzenie im mieszkancy nosza. Ale jak sa takie nieudomiowone jak pod tym moim kontenerem na smieci to co zrobic :( Ja ich wszystkich nie dam rady wziac :( Ehh, serce mi peka normalnie, te psiaki tez bym wszystkie wziela najchetniej. Nawet nie czytam opisow pod nimi, bo jak pare przeczytalam to normalnie takie wkurwienie mnie naszlo, ze bym tym ludziom co je tak skrzywdzili zrobila to samo. Ale klikamy kochane klikamy :) Ja dzisiaj do 24 na pewno spac nie bede to i temat podniose :) A klikacza jakby cos ustawie na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz, taka zem madra :D Jak u nich z jednego IP klika to widac nie maja problemu :) Tylko u mnie net nie nadazy na fast, ehh zasrana Polska, nie dosc ze schroniska to i net nie wyrabia :( Ale u Ciebie milosniczka to dawaj nawet faster :D Jak Ty krolik masz net szybki to tez niech leci na fast :D Musialam chlopa konkretnie spytac, bo zem taka przytomna dzisiaj :D Zuczek 88% :) Klikamy, dla tych ktorzy mam nadzieje jeszcze sie pojawia: http://tablica.pl/oferta/zuczek-ze-schroniska-w-bydgoszczy-IDxFSt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz niby az taki wolny nie jest, ale kupa programow tez transfer zre. Jak siedze przy kompie to czasem widze, ze ktores klikniecie nie idzie. Ale ja sie tu moge madrzyc, jak mam jeden i drugi system do przeinstalowania :D Na laptopie nie siedzialam z 4 miechy chyba, bo nie lubie laptopow ogolnie. milosniczka, a z Pl to skad jestes? a Ty krolik skad? Ciekawosc to moja natura niestety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A może ktoś chętny na przygarnięcie 4 miesięcznej kotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moja :) Przygarnąłem kotkę wiosną, nie była wysterylizowana i w sierpniu urodziły 4 kotki. Dwie kotki znalazły dom, kocura zostawiam sobie, a jedną kotkę mam na wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wy daleko, ja z Mazur :) Ja sobie upatrzylam kotka ode mnie ze schroniska, ale kurcze w bloku mieszkam, nie chce kociary meczyc :( Wiadomo, ze ma instynkt, chociaz ta jest kuwetkowa i sama nie wiem :( U moich dziadkow zawsze pelno kotow bylo, takze ja tez kociara i psiara jak Ty babo milosniczko :D Za to moja ukochana sunie musielismy w lutym uspic, bo raka miala :( Tak mi jej brakuje :( Zwierzeta sa czesto lepsze niz ludzie, tylko milosci odrobine potrzebuja, szkoda ze duzo ludzi nawet na to nie stac :( Zaraz wam sie rozgadam :) Klikamy kochani!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryficial Suicide, a skad jestes? Jakis dom moze by jej sie znalazlo. Ja bym mogla u siebie popytac, ale jak mieszkasz daleko to marnie troche by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×