Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

jak patrzę na Kierkę to aż płakać mi się chce-dlaczego ludzie którzy mają warunki nie wezmą takiej psinki do siebie?dlaczego te psy do ostatnich dni swojego życia muszą przebywać w takich miejscach?dlaczego ludzie są tacy okrutni????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, nie wiem... sama nie wiem, czemu tyle okrucieństwa jest... Ja klikając na bernardynkę Bellę bardzo płakałam... jej los tak strasznie jest mi bliski... mnie i mojej kochanej suni... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę sobie jak moje psinki śpią-pies Spike 5 lat-mieszaniec owczarka niemieckiego i 10 tyg sunia Figa-biszkoptowy labrador retriver(2 tyg temu nie przeżyła operacji(nie wybudziła się z narkozy)nasza 1,5 roczna Tequilla-też biszkoptowy labrador retriver-bardzo to przeżyliśmy i wzięliśmy tego malucha do siebie-cały czas mam w sercu i zawsze bede pamiętać o naszej Tequillce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze tak codziennie na te pieski,nawet po nocach mi się to klikanie już śni,zamykam oczy widzę te pieski z tej akcji-gdybym miała warunki wzięłabym jeszcze sobie ze 2 pieski,ale nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, jakie to przykre... Biedna Tequilla... Szczęśliwe Figa i Spike... i oczywiście Wy... wielcy szczęściarze z ogromnymi, gorącymi sercami... Moja sunia (jakaś mieszanka chyba bernardyna, lub owczarka środkowoazjatyckiego) też już słodko śpi... I ja też szczęściarą jestem... że razem z córką znalazłam ją w lesie wyrzuconą... maleńką (około 3 miesiące wtedy miała) przerażoną, wygłodniałą, zapłakaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi się wydaje czy te procenty w miejscu stoją,a Szaman ma zwolenników-idzie jak burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja klikałam na Pimpona a chyba od 2 godzin klikam na Nigela(to piesek który ma problemy ze wzrokiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udaję się w objęcia Morfeusza. Jutro znowu się zamelduję na klikanie Dobranoc 👄 Ps. Tez przygarnęłam bezdomnego psa pod swój dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Korę... no bo jak już jej zaczęłam, to teraz głupio mi Korcię opuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ustawiłam klikacza na Nigela dzisiaj i poszlam na uczelnię, a ja wrócilam to było tylko 13 % :o Jutro spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milaczku brawo! I to nas tu jednoczy! I dobrych snów... 🖐️ Ja jeszcze troszkę poklikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, ja ręcznie klikam.... kasuję historię i klikam... i tak w koło... i jakoś idzie... sporo piecholi 100% już dostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdążycie do 19 grudnia
nie ma takiej opcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kasuje ciasteczka i tak w kółko,już na dzisiaj nawet wykorzystałam wszystkie moje przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, też tak robiłam, ale będąc na uczelni nie mam możliwości, więc ustawiłam klikacza a tu takie coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, jasne... rozumiem... byłaś na uczelni i ręcznie nie mogłaś... to jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich może i nie zdążymy, ale chyba te wyklikane do 100% to się liczą... chyba schroniska dzięki temu (nieskromnie mówiąc - dzięki nam) dostaną karmę... prawda...? czy ja dobrze to pojmuję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"6. Całkowite wypełnienie Kości wymaga 6 tys. głosów Uczestników. 8. Po zakończeniu akcji „Nakarm psa z Tablicą Organizator sfinansuje zakup pożywienia dla psów, co do których spełnione zostały wymagania określone w pkt. 6 powyżej, w ilości odpowiadającej 20 kg suchej karmy przypadającej na każdego psa. " Czyli nawet jeśli nie wyklikamy wszystkich piecholi, to i tak schroniska karmę dostaną... 20 kg x ilość psów które 100% otrzymały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja klikam i teraz Jedynki radiowej słucham. Pożegnalna audycja dla zmarłej dzisiaj CESARZOWEJ... Szkoda wielka, taki cudny głos miała... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×