Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnezja....

Czy Mężczyźni Lubią tylko szczupłe Kobiety?

Polecane posty

Gość obiektywnym okiem,,,
a wiecie, ze np puszysta a puszysta sie rozni? bo moze byc ladna kobieta i puszysta i brzydka, tak jak i odwrotnie, ost na imprezie, byla taka ladna panna, ale tak na oko z 75 kg, i widzialam jak faceci sie slinili, normlanie byla super ubrana, i nie powiem,ze szczuple panny patrzyly na nia z zazdroscia, a jeszcze jedno, jesli kobieta jest szczupla ale ma biust spory to sie podoba i tyle, ja mam 75 D, wiec nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnym okiem,,,
i najlpepiej zeby nie biadolila,ze gruba itp, a jak jest usmiechnieta, pewna siebie, to swiat jest dla niej taki sam:) mowie to z autopsji, mam bardzo puszysta kolezanke, a jakiego ma meza to wow, a ona jest przeswietna kobieta,zabawna, nigdy nie narzekala na wage, maja dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż krągłej żonki ...
Moja ukochana ma rozmiar 44 przy 172 cm . Uwielbiam jej krągłości. Ma piękną figurę tzw. klepsydry więc jest mega sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
mumi kochana znam jeden sklep w którym możesz kupić odpowiedni stanik do swojego rozmiaru koszt fakt od 170-do okło300 pln ale bardzo miła pani która sprawdza Ci czy dobrze leży i czy jest odpowiedni do Twojego rozmiaru ostatnio nawet namówiła mnie do takiego koloru butelkowa zieleń i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2333333333333
schudłam z rozmiaru 40 do 36. a jak? przeszłam na dietę 1000 kalorii , biegałam co 2 ,3 dni , codziennie ćwiczyłam pół godziny sama w domu , nie jadłam fast-foodów i to wystarczyło biust miałam D teraz mam C albo duze B wiec jest mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lubią szczupłe, tak myśle, ale zalezy od faceta, kobieta powinna wyglądać jak kobieta, kobieco. JA kiedyś wazylam 10kg więcej, czyli okolo 63 kg i miałam wieksze powodzenie niz teraz, gdy mam 53,54 kg :) może to sprawa włosów, bo bylam blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
obiektywnym okiem,,, Brawo dobrze mówisz kobieta zadbana pewna siebie uśmiechnięta z poczuciem humoru optymistka zadbana o kobiecych krągłościach .... nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
Mąż krągłej żonki ... gratuluje pięknej kobiety w domu i klaps wtedy inaczej smakuje czyż nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
laura2333333333333 a w jakim czasie udało Ci się kochana uzyskać taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2333333333333
ale patrzac na to jakie teraz mam powodzenie ,a jakie mialam kiedys to nie powrocilabym do wczesniejszego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2333333333333
w niecały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
rudzielec,22 jestem tego samego zdania jednej pasuje 54 innej 64 :) i też wygląda dobrze i uroczo. gratuluje wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest przy kości ale ma duże powodzenie, ale to za sprawą ładnej buzi, no i ma spore cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
laura2333333333333 to świetnie teraz będziemy brały przykład z Ciebie czyli wystarczy determinacja i trochę chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
a9n1eszka kochanie mówi się piersi :P fakt ładna buzia to jest połowa sukcesu jeszcze do tego ładny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2333333333333
ale ja tez nie zbyt ladnie wygladałam jak wiecej wazylam bo zrobila mi sie pyzata buzia. teraz mam taka w sam raz chyba czyli owalna bardziej wg mnie niektorym ladnie w kraglych ksztaltach np jennifer lopez czy monice belluci, ale one maja szczuple twarze nawet jak sa pulchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od faceta. Znam takiego, dla którego ja jestem zapasiona jak prosie, a noszę 36. Bo facet lubi laski z niedowagą sięgającą 15 kilogramów. A są tacy, którym nadwaga nie przeszkadza, na przykład facet przyjaciółki - ona ma 168 i waży 90 kilo, a on jest zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
laura2333333333333 kochanie gdybym miała tyle $ ile one to pewnie bym wyglądała jak Modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
Rhovannion facet koleżanki kocha ją za to jaka jest a nie za to jak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura2333333333333
na pewno kasa robi swoje . ale mysle ,ze kazdemu pasuje co innego poprostu np scarlett johanson ladnie w okraglejszych ksztaltach a np żmuda trzebiatowska wyladniala jak wyszczuplala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
laura2333333333333 myślę że tak każdy typ urody rządzi się swoimi prawami ... jednej ładnie w rudych innej w czarnych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnezja - zapewne. Ale ona ma duże powodzenie mimo tej nadwagi i nie potrafi sobie odmawiać w pewnych sytuacjach. A to prowadzi do wniosku, że absolutnie nie zasługuje na takiego porządnego faceta jak on. No, mniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
laura2333333333333 kochana skoro ona jest taką złą kobietą to możesz zapoznać mnie z chłopakiem swojej koleżanki... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
Rhovannion kochana skoro ona jest taką złą kobietą to możesz zapoznać mnie z chłopakiem swojej koleżanki... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggmm
Agnezja 23422 wszytsko siedzi w naszej glowie i w tym jak o sobie myślimy, jakie mamy o sobie zdanie, jak bedziesz szla z wyprotowanymi plecami pewnym krokiem z zalotnim usmiechem, zadbana ładnie wygladajaca gwarantuje ci ze nie jeden facet obejrzy sie za tobą, glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
meggmm dzięki kochanie za miłe słowa właściwie wczoraj tego doświadczyłam i szłam pewnym krokiem czując na sobie wzrok mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez względu na wagę/wygląd jeśli ktoś nie lubi siebie, to, czy w rozmiarze 34 czy 46 będzie nieszczęśliwym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezja23422
meggmm święte słowa trzeba siebie akceptować takimi jakimi jesteśmy a nie takimi jakimi by chcieli nas widzieć i jak robić coś to tylko dla siebie a nie dla kogoś,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×