Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona bardzo

jaki balsam do ciała polecacie

Polecane posty

Gość bardzo lubię NIVEA
ciemno niebieski do skóry bardzo suchej albo jasno niebieski do normalnej uzywam na zmianę, z garniera hydro urea 5% tez bardzo fajnie natłuszcza skórę ale nie inne bo nie natłuszczają odpowiednio skóry, to sa jedne z tancszych a dobrych balsamów które uzywałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbowałam tą emulsję aloesową HB i rzeczywiście jest to fajny produkt godny polecenia:) Zamierzam wypróbować również inne kosmetyki tej firmy, ciekawe czy będą równie dobre.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik
Krem do ciała DECUBAL BODY CREAM zawiera wiele aktywnych i cennych składników pozwalających doskonale nawilżyć suchą skórę całego ciała, między innymi mineralne olejki oraz witaminę E, glicerynę i lanolinę, które szybko wnikają w skórę, odżywiając ją i chroniąc. Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawam pytanie. Mam sucha skore ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalka87
Ja bardzo lubię balsam do ciała CeCe ;) Mimo iż używam go dopiero od miesiąca to myślę, że nie rozstaniemy się przed dłuższy czas. Generalnie jest to obecnie najlepszy balsam do pielęgnacji z jakim miałam do czynienia. Nawilża i zostawia na skórze wspaniały, orientalny zapach, który utrzymuje się przez długi okres czasu - lepiej niż niejedne perfumki. Ostatnio widziałam w Superpharm ich masełko - mam na nie taką ochotę, że chyba sobie sprawię w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim innym sklepie mozna go kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz uzywam balsamu z Dove ale chcialabym znalezc cos lepszego. zastanawiam sie nad balsamem a maslem, jaka jest roznica miedzy nimi? czy maslo lepiej nawilza? nie chcialabym sie kleic po wysmarowaniu ciala, chcialabym maslo/ balsam, ktore dosc szybko sie wchlania ale zostawia tez jakas warstwe ochronna na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticia666
Ja bardzo lubię balsam z olejem wiesiołkowym gal. działa jak balsam z oliwką, ale ma lekką konsystencję. Nawilża, wygładza, pięknie pachnie. łatwy w aplikacji. Od jakiegoś czasu nie kupuję żadnego innego. Innych kosmetyków z Gala też chętnie używam. Są naprawdę fajne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z Avonu i jestm zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanctuary Spa body lotion super sprawa plus oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vola3
Wypróbuj balsam do ciała z avokado z hb. Zapobiega wysuszaniu skory, a sucha skóra to częsty problem kobiet. W zasadzie ciężko jest znaleźć balsam, który będzie dobrze nawilżał i jednocześnie ujędrniał ciało. Mnie dopiero ten balsam pomógł w nawilżeniu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w zime stosuje krem ochronno-pielegnacyjny z anidy http://www.scananida.com.pl/pl/produkt/104/175 W zime mam strasznie przesuszona skore, a ten krem jest dla mnie odpowiedni. Nie jest tlusty, szybko sie wchlania i skora po nim jest gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kosmetyki -Ziaja- masło kakaowe dla mnie bardzo dobre. lekkiej konsystencji łatwo się wchłania w skóre i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_nana
Mi najbardziej podpasował balsam do ciała classic gosh może nie tyle ze względu na cene, co na zapach i wchłanianie się. Zazwyczaj miałam tak, że balsam nie wchłaniał się do końca i czułam, że się lepie. Z Goshem jest tak, ze idealnie się wchłania,a jednoczensie dobrze nawilza. O ten mi chodzi: http://herbakos.pl/pl/product/balsam-do-ciala-500-ml-fresh-breeze/?kategoria=16 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zdecydowanie numerem jeden jest balsam z wiesiolka z GAL. Nawet ten z neutrogeny tak mi nie nawilza skory iprzede wszystkim - nie zostawia tlustej warstwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spencer22
wypróbowałam na sobie już multum wszelkich balsamów, balsamików, ale takim jaki najbardziej mi przypasował jest serum regenerum; to nie zwykly taki kremowy balsam, ale w postac****anki - szybko i latwo sie naklada, wchłania się od razu, fajny bajer z tym sprejem (opcja dla leniwych;P), ale co najwazniejsze, to moja prawie odwodniona skora jest nawilzona przez praktycznie caly dzien, dla mnie bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantaj
Na glownej masz ekologiczne rozwiazania - https://www.kremus.pl/ Wiadomo, cos takiego musi wiecej kosztowac, ale po prostu jednoczesnie przeklada sie to na znacznie wieksza jakosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa_pani
używam spray regenerum - gładka i miękka skóra, szybka i bezproblemowa aplikacja na ciało, klawe opakowanie. Mam bardzo suchą skórę, a po nim nawilżenie cały dzień się nawet utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wrażliwą skórę, skłonną do alergii i dlatego zrezygnowałam z perfumowanych kosmetyków. Wole sobie kupić balsam w aptece w promocyjnej cenie, bo takie kosmetyki naturalne dużo lepiej odżywiają skore, nie podrażniając jej. Np. ostatnio stosuj****lsam Oillan. W tej aptece internetowej znajdziecie sporo takich kosmetyków w dobrych cenach https://www.aptekaolmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynkauuka
Na naszym rynku jest cała masa takich balsamów do ciała jednak nie wszystkie warto kupować. Mam swój ulubiony z któego już korzystam od paru dobrych lata a mianowicie mam na mysli http://www.ezebra.pl/product-pol-5974-NIVEA-BATH-CARE-BALSAM-DO-CIALA-POD-PRYSZNIC-WYGLADZAJACY-400ML.html Jak dla mnie jest to bardzo dobry balsam do ciała który ma zbawienne rezultaty na moją skórę. Na prawdę warto się o tym samemu przekonać i jak dla mnie jest to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne. A co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który ma zbawienne rezultaty na moją skórę. x napisz to po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych balsamów pod prysznic. Dwa razy się spłukiwać? Nie ma opcji. Strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek kokosowy z pierwszego tłoczenia, albo inny olejek naturalny , nawet oliwa ekstra virgine, żadnej chemii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×