Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona bardzo

jaki balsam do ciała polecacie

Polecane posty

Gość Miss2Fortune
Zerknij sobie na stonce internetowej apteki Melissa, mają bardzo dużo dermokosmetyków w ofercie. Mi zawsze udaje się coś wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlen43
nie wiem jak wy ale ja często robie zakupy na ichemia.pl.. po prostu swietne kosmetyki maja tam i to w przyzwoitych cenach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś już jakiś dermokosmetyków? ja je przypadkowo odkryłam i o wiele bardziej wolę używać niż tych z drogerii. Teraz mam taki balsam https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i świetnie nawilża. Dziennie rano po prysznicu stosuje i na prawdę skóra się ładnie prezentuje, jest nawilżona i miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuelllla
Również wolę masła do ciała, zwłaszcza te botame z doz pl przypadły mi do gustu. Jest kilka z tej serii, najbardziej lubię to z olejem arganowym i witaminą E. Mam po nim super gładką skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam jedynie tego balsamu http://neutrogena.com.pl/product/16 Intensywnie odżywczy balsam firmy Neutrogena. Po żadnym balsamie nie mam takiej delikatnej i nawilżonej skóry, a uwierzcie, że testowałam już wiele. Teraz szczególnie w okresie jesienno-zimowym muszę szczególnie dbać o skórę ze względu na tendencje do przesuszeń. Codziennie smaruje się balsamem i póki co nie mam tego problemu. Balsam jest bardzo wydajny, starcza mi naprawdę na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa_k_
Ja lubie ziaje u mnie sie sprawdza.A prty okazji zapraszam do zaobserwowania mnie na instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkadom
Używam od jakiegoś czasu balsamu Oz mocno nawilżający od Ozcosmetics, ale nie zostawia tłustej skóry. Chociaż najtańszy nie jest to łagodzi ból podczas miesiączki, bo zawiera olej CBC. Dla mnie rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes rewelacyjna. Ale reszte poczytam jutro znaczy dzisiaj, postaram sie jakoś zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaTy094
Balsam Oz z Ozcosmetics, jest mocno nawilżający, czyli do każdego rodzaju skóry i tylko z naturalnych składników. Używam go szczególnie podczas miesiączki, bo świetnie łagodzi bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaaa

Ja z balsamu przerzuciłam się na olejek bio oil, super nawilża i odżywia skórę oraz ją ujędrnia. Wszystko zależy od gustu oczywiście, ale olejek również działa zapobiegawczo rozstępom oraz je niweluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaaa

Marki Hildegard Braukmann  mają fajny balsam z avokado. Dobrze odżywia skórę i nawilża. Teraz zimą codzienne nawilżanie skóry jest bardzo ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann92

Nie jestem jakąś wybitną fanką balsamow do ciala, ale ten z christian Laurent jest dla mnie obłędny 😄 Ma cudowny zapach, delikatne drobinki i taka fajna leciutka konsystencje. Dzieki temu latwo sie je naklada, szybko sie wchlania, a skora robi sie bardzo gladka, niemal satynowa w dotyku. A poza tym to mleczko naprawde dobrze nawilza. Przez cala zime mialam bardzo suche lydki, a wystarczylo regularne stosowanie tego mleczka przez tydzien, zeby skora zregenerowala sie w 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula35

Krem do ciała hialuronowy clinic jest bardzo dobry. Bardzo dobrze nawilża, także będzie odpowiedni dla osób posiadających suchą i wrażliwą skórę. Uważa, że warto sobie go przetestować, tym bardziej że nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa4576

Bardzo dobry jest balsam z filtrowanym śluzem ślimaka z eveline. Regeneruje suchą skórę, bardzo dobrze nawilża i odżywia. Ja po nim mam naprawdę super gładką  skórę i szybko się wchłania co też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Body boom, można go dostać np na stronie empiku 🙂 świetnie nawilża i pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy balsam wiesiołkowy Gal. Naturalny skład, niedrogi, do każdego rodzaju skóry, kupuję go w aptece. W lecie trzymam w lodówce i stosuję po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monix

dla mnie jedynym slusznym wyborem jest botanic expert z eveline . To jest taki ultraodżwyczy olejek w balsamie. Mega efekt! Skóra momentalnie staje się nawilżona i zregenerowana. Do tego jest mega wydajny i tani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Zamiast balsamu do ciała używam https://proaktiv.pl/s/2-30-0-NIEJONOWA-NANO-MIEDZ-KOLOIDALNA-CU-500---z-atomizerem-100-ml.html i wyniki oszałamiające. Jeszcze takiej gładkiej skóry nigdy nie miałam. Żadnych wyprysków, a miałam do nich tendencję. Trochę mnie na początku wysyfiło po pierwszym zastosowaniu, ale pewnie z tego powodu, że organizm się oczyszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa

Bardzo lubię balsam z novaclear. Łagodzi moje podrażnia i wyglada skore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyyy

a ja uwielbiam owocowe musy do ciała z efektimy- fajnie nawilżają, mają dobrą cenę a te zapachy, mniam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetka

jeśli o mnie chodzi to ja osobiście nawilżam skórę tylko dobrze nawilżajacymi kosmetykami, od wielu już lat nie używam balsamów z drogerii, kupuję tylko dermokosmetyki, ze względu na skład, w zwykłych balsamach nie znajdziecie elomientów, które są zdecydowanie drogocenne dla suchej skóry, emolienty znalzałam w kosmetykach stoperal, używam tylko ich, bo zmą potrzebuję dodatkowego nawilżenia i tylko te dermokosmetyki się sprawdzają. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetka

jeśli o mnie chodzi to ja osobiście nawilżam skórę tylko dobrze nawilżajacymi kosmetykami, od wielu już lat nie używam balsamów z drogerii, kupuję tylko dermokosmetyki, ze względu na skład, w zwykłych balsamach nie znajdziecie elomientów, które są zdecydowanie drogocenne dla suchej skóry, emolienty znalzałam w kosmetykach stoperal, używam tylko ich, bo zmą potrzebuję dodatkowego nawilżenia i tylko te dermokosmetyki się sprawdzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filetka

jeśli o mnie chodzi to ja osobiście nawilżam skórę tylko dobrze nawilżajacymi kosmetykami, od wielu już lat nie używam balsamów z drogerii, kupuję tylko dermokosmetyki, ze względu na skład, w zwykłych balsamach nie znajdziecie elomientów, które są zdecydowanie drogocenne dla suchej skóry, emolienty znalzałam w kosmetykach stoperal, używam tylko ich, bo zmą potrzebuję dodatkowego nawilżenia i tylko te dermokosmetyki się sprawdzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre jest Masło do ciała nawilżające z owsem, pszenica i mleczkiem kokosowym z Bielendy z tej serii Vegan Muesli. Polecam, na prawdę świetne jest. Idealnie nawilża ciało, nadaje mu miękkośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić naprawdę skuteczny balsam nawilzający do ciała polecam ci ten z Bielendy Eco Nature z jaśminem, mango i śliwką kakadu. Super jest, taka po nim skóra delikatna, zadbana, nawilżona. Regeneruje naskórek no i szybko się wchłania. Mój ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku używam Exomega Control i polecam tym, którym ich skóra daje we znaki, np. jest sucha i powoduje nadmierne drapanie. Balsam ładnie zmiękcza skórę i ją nawilża. To emolient, więc nie zawiera sztuczności, które nie dają zupełni nic oprócz zapychania składu balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukochany to balsam kokosowy Pahwash z mang - na lato, jesień i zimę. Wspaniały dla skóry, naturalny, leczący ewentualne problemy jak występują, swietny ochronny na lato, z bomba witaminową, bez chemii no i pachnie tak cudnie  naturalnym mango ze powala na kolana

Nawet kobiety w ciazy go moga stosowac bo jest naturalny i bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chyba najlepszy jest balsam do ciała od Solverx z serii Sensitive, to jak ten balsam nawilża moją skórę to jakaś magia. Zdecydowanie czuć oleje w składzie bo nawilżenie i ukojenie jest bardzo przyjemne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×