Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona bardzo

jaki balsam do ciała polecacie

Polecane posty

Gość Abernita
Olej jest fajną opcją do natłuszczenia, ale wiadomo, że nie każdy lubi i nie zawsze ma się czas na to, żeby taka konsystencja tłusta wsiąkła w skórę. Jeśli chodzi o balsam do ciała, ja używam z Farmony https://farmona.pl/promowane-produkty/balsamy-do-ciala-pl/ uwielbiam szczególnie ten o zapachu ananasa i kokosu, pachnie po prostu obłędnie. Do tego fajnie nawilża i pozostawia na skórze coś na kształt ochronnego filtru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina321
Warto wypróbować Balsam do ciała z olejem wiesiołkowym - nawilża i szybko się wchłania. Jak dla mnie dotychczas najlepszy balsam, w który zainwestowałam. Dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia śmiało mogę polecić balsam do ciała z olejem wiesiołkowym dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak! Właściwości wiesiołka są kojące oraz bardzo dobrze się sprawdza w kwestii nawilżenia ciała. Również zamierzam złożyć własnie zamówienie na www.aptekapodsmokiem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata2017
Poszukajcie balsamu z rosyjskiej firmy dr retter o nazwie ratownik. Bez parabenów i innych konserwantów. Na samych olejkach. U mnie nr 1. Szkoda, że nie ma go w marketach. Trzeba szukac w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bardzo suchą skórę? Ja mam podobnie. Używaj BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO Hb - w moim przypadku w zasadzie przez 24h nie czuję żadnych problemów, nie doprowadzam do suchości skóry, a wręcz przeciwnie - ta cera jest w bardzo dobrej kondycji, przy czym u mnie ta skala problemu jest dosyć duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od Hildegard Braukmann. Naturalny, świetny do cery suchej, ogólnie pomaga i robi różnicę. Pewnie, że wiele zależy po prostu od systematyczności, od odpowiedniego stosowania, ale efekty na pewno będą zauważalne - oczywiście z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka33
Emolienty z emolim doskonale sprawdzają się przy pielęgnacji suchej skóry. Osobiście jestem wielką zwolenniczką oliwki do ciała z lipidami.Wpływa bardzo pozytywnie na kondycję skóry, nawilżając ją i natłuszczając zarazem. Poza tym szybko usuwa nieprzyjemne uczucie swędzenia, a dodatkowo nie zawiera żadnych substancji, które mogą wywołać uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze teraz kiedy nasza skóra jest naprawdę bardzo przesuszona warto siegnąc po jeden z lepszych balsamów La Roche-Posay Lipikar Lait. Same już po pierwszym zastosowaniu zauważycie niesamowitą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od HB fajnie działa. Do cery suchej też się nadaje. Efekt oczekiwany, cera inna, zdrowa, ładnie wyglądająca. U mnie dało to mocną przemianę na plus, a jak będzie u was, to już inna sprawa. U mnie efektem jest delikatność, nawilżenie. Cera totalnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMalczuk
Zerknij do oferty sklepu https://www.zielarnia24.pl/ mają tam sporo kosmetyków ktore pozwolą nam zachować skórę w świetnej kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
teraz na zimę to raczej masło bym kupiła, może być vegan friendly kokosowe, niedawno było w hebe w promocji, chyba do 11. 10 jeszcze w gazetce widziałam z tego co kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sobie wypróbuj coś z serii Christian Laurent. Mam taki balsam do ciała kupiony w Rossmannie i nawilża genialnie, najlepszy kosmetyk tego typu jaki stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj SPAMurent chyba... :O To jest zwykłe Eveline pod inną nazwą. Ceny dużo wyższe, a jakość taka sama - czyli bardzo słaba. Widać firma cienko przędzie, myśli, że jak się przepakuje w inne słoiczki to głupi ludzie kupią... Już marka własna rossmana lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w aptece balsam wiesiołkowy Gal, za który płacę w okolicach 12-15zł w zależności od apteki. Balsam dla wszystkich, ale osobiście polecam dla skór od normalnej do suchej, wrażliwej, a nawet atopowej. Ma naturalny skład i nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny balsam odkryłam ostatnio na nasionamari. A mianowicie balsam z olejem z konopi. Bardzo dobrze nawilża moją skórę i jednocześnie ją ujędrnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do suchej skóry polecam Ultraregenerujące mleczko z olejkiem z róży do ciała od eveline, w takim różowym opakowaniu. U mnie sprawdza się bardzo dobrze. Bardzo dobrze nawilża skórę i ja zauważyłam różnice juz po jakieś 3 dniach stosowania - skóra była w o wiele lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam z avocado HB - super opcja dla cery suchej, bo naprawdę chroni bez wysuszeniem, cera wygląda zdrowo, jest w dobrej kondycji, w dobrym stanie. Jestem do niej pozytywnie nastawiona. A osobiście zawsze miałam z tym duży problem - teraz wygląda to zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia34e
mam nadzieję że to nie chwilowa moda i BUM na kosmetyki naturalne i że zagoszczą one w większości domów na stałe, bo naprawdę są dla nas dużo zdrowsze, ja osobiście używam kosmetyków firmy Whamisa i jestem zadowolona, skóra jest po nich miękka, wygładzona i przede wszystkim nie jest podrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniszka323
Z kosmetyków naturalnych dobre są także te z firmy Benton. Zawierają śluz ślimaka dzięki czemu skóra jest delikatna, gładka i nawilżona. Nie ma zapachu więc nie będzie się gryzł z zapachem perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta o suchej skórze
To nie reklama, w przeciwieństwie do niektórych postów powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaWe3
Ja stosuje krem ze skarbca natury i na mnie działa idealne. Mam strasznie suchą skórę a do tego jestem atopikiem i tu naturalne krmy sprawdzaja sie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcia59
Dobrym balsamem który dostałam ostatnio na urodziny jest Vegan Friendly róża, regenerujący od Bielendy. Zawiera olejek różany i masło karite, składniki bogate w witaminy i składniki łatwo przyswajalne przez naskórek, mające wyjątkowe działanie regenerujące, poprawiające jędrność, wygląd i kondycję skóry. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam z avocado od HB - powinno być w porządku. Sama wiem, jak było u mnie - ogromne problemy z wyglądem cery, strasznie sucha, brzydka, niemiła w dotyku. Teraz jest już w porządku, ale wcale nie zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika71q
ja używam https://www.ichemia.pl/855,balsam-do-ciala-drzewo-sandalowe-210ml-sattva.html Jest bardzo delikatny dla ciała, naprawdę szybko się wchłania i naprawdę wystarcza na długi czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Ktoś z was stosował balsamy wyszczuplające? Jak wasze wrażenia? Ja ostatnimi czasy wiele dobrego słyszałam na temat dermokosmetyków od Arkana. Przeglądałam ich ofertę na stronie internetowej i znalazłam ten balsam wyszczuplający https://sklep.arkana.pl/pl/p/Balsam-wyszczuplajacy-do-ciala-200-ml/875 . Jestem bardzo ciekawa waszych opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×