Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona bardzo

jaki balsam do ciała polecacie

Polecane posty

Świetne  jest to wegańskie mleczko kokosowe z prebiotykiem z Bielendy z linii Beauty Milky super  dla skóry suchej i odwodnionej.A jak cudnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.03.2021 o 16:56, Noska92 napisał:

Dla mnie chyba najlepszy jest balsam do ciała od Solverx z serii Sensitive, to jak ten balsam nawilża moją skórę to jakaś magia. Zdecydowanie czuć oleje w składzie bo nawilżenie i ukojenie jest bardzo przyjemne. 

A gdzie zamawiasz? Chciałabym ich balsam i tą nową piankę do higieny intymnej. Podobno też jest rewelacyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj mi też ten od Solverx świetnie się sprawdza, wiecznie mam podrażnione nogi i suchą skórę, a ten w właśnie od nich różowy daje radę, rewelacyjnie nawilża, ale nie klei się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć
Potrzebujesz pomocy finansowej? Czy jesteś przedsiębiorcą? Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz pieniędzy, aby rozpocząć własną firmę? lub płacąc rachunki lub płacenie za dom, samochód? Interesuje Cię lokalizacja online? Czy potrzebujesz wiarygodnego prywatnego wierzyciela z udowodnionymi doświadczeniem? Jeśli tak, skontaktuj się ze mną
  Przez e-mail: andreatakaca108@gmail.com
  Whatsapp +15703974536.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po prost selekcjonuj po składzie. Jak potrzebujesz odświeżenia to trawa cytrynowa, coś pod regenerację to grejpfrut e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251. Można pokombinować ze składem. Jak się opalasz to moim zdaniem masło podkreśla kolor. Ciało pięknie się prezentuje, no i masz właściwie stałe nawilżenie, a tej zalety chyba w takie upały nie muszę podkreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2021 o 22:33, pestka napisał:

Oj mi też ten od Solverx świetnie się sprawdza, wiecznie mam podrażnione nogi i suchą skórę, a ten w właśnie od nich różowy daje radę, rewelacyjnie nawilża, ale nie klei się. 

A innych kosmetyków od nich używałaś? Zastanawiam się nad szamponem z tej serii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super jest Beauty Milky, zawsze sie smaruje tym mleczkiem po kapieli/ prysznicu. Mleczko jest bardzo delikatne i kremowe, piekny ma zapach. skora jest nawilzona, miekka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię nawilżający balsam z Bielendy z mango, jaśminem i śliwka kakadu z linii Eco Nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie balsam stosuje, polecam naturalny Olejek Busajna. Super nawilża skóre, ale i ujedrnia. Doskonały jest na zmarszczki, cellulit, rozstępy. a i opalać sie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×