Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hurtownia kosmetyków

HURTOWNIA kosmetyków...własny BIZNES...

Polecane posty

Gość hurtownia kosmetyków

Chciałabym otworzyć małą hurtownie kosmetyków. Zastanawiam się na jakich zasadach można otworzyc hurtownie? Czym to sie różni od sklepu? Chciałabym kupować kosmetyki bezpośrednio od dystrybutorów ale zeby to robic na pewno trzeba kupować wieksza ilość? No własnie jaką? Jak to wygląda?? Czy ktos tu może wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia kosmetyków
Zalezy mi na hurtowni pownieważ oferowana cena przez hurtownie tych kosmetyków mnie nie satysfakcjonuje. Abym mogła pozyskac klientów w swoim nmiescie na te ksometyki muszę zaoferować cenę taka jaką otrzymałam od hurtowni kosmetycznej. Czy bezposredni przestawiciele danych firm chcetnie wspolpracują z małymui hurtowniami? Czy jest narzucone minimum zamaoweinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjhdgfkg
Moja mama prowadzi od 20 lat sklep kosmetyczny. Powiem tak kiedyś w moim mieście było sporo hurtowni z chemią i kosmetykami. Teraz wszystko splajtowało. Musiałabyś duże ilości zamówić, aby otrzymać marżę, do tego indywidualna dystrybucja punktów sklepowych, a teraz tak łatwo nie jest sprzedać dany asortyment. Moim zdaniem daj sobie spokój, szkoda kasy i zachodu. Za duża jest konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka1213
Znam hurtownię Allabea.pl Jeśli jesteś początkującym sprzedawcą, napewno obsługa Ci pomoże i odpowie na wiele pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki656
Niezła ta hurtownia kosmetyków które tutaj proponujecie, podobają mi się ich oferty i te promocje. Widziałem ostatnio także tutaj niezłe oferty, super hurtownia kosmetyków. https://cosmeline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1996
Witam, mam dozaoferowania udzial w projekcie biznesowym Oirrflane . Polega na promowaniu kosmetykow oraz zatrudnianiu nowych konsultantow . Pracujesz kiedy chcesz , sam sobie jestescie szefami . Kluczem jest wasz wklad w to co robicie by byl odniesiony sukces . Poprowadzimy Was przez szkolenia do konca . A o to e mail na ktorym mozna sie skontaktowac kamilrypala@interia.pl Wiec zachecam goraco i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×