Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciazona w uk

Aborcja, Kto mial?

Polecane posty

Gość hg h,kukfd
kasiunia,prezes i wszystkie inne twoje alter ego ty sie lepiej lecz.Własnie czytajac wpisy takich poparańców jak ty,jak najbardziej jestem za aborcja...Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaciazona w uk' oczywiście twoi rodzice byli bogaci i mieli lekko bo inaczej powinni cię chyba wyskrobać :-) Następne pizdy swoje: Nie oddałabym dziecka, chodzić w ciąży i oddać komuś nigdy, nie jestem taka, jestem porządna... usunę je po cichu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbys miec tak ZBUTWIALA DUEPE jak moja hehe.. Ale nie o tym mowa w temacie, wymysl cos ..slow mi kurde az brak :D ide spac . dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda prawde Ci powie
tabletka poronna... ciezko ja dostac aleeee.. nie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa taka
koleżanko najeżdŻajoca na przeciwniczki aborcji .nie ocenij wszystkch swoją miaro ja do kościoła nie chodzę a aborcji bym nigdy nie zrobiła ja nie umiałabym z tym żyć Czemu tak namawiasz autorkę. Szkoda że nie ma tu wypowiedzi kobiet które zdecydowały się na aborcje i cierpią teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hg h,kukfd
ciekawa taka,a ty usuwalas ciążę?Nikogo nie namawiam,ale uważam,że każda kobieta ma prawo decydowac o sobie.I nie nam autorke oceniac.Przeciez pisze za,nie czuje sie na silach.Różne są sutuacje w życiu,nie znamy szczegółów z życia autorki,ale ona juz decyzje podjela i z tego co widac jest na tyle zdeterminowana,ze raczej nie bedzie miala wyrzutów sumienia.Ma pełne prawo robic ze swoim cialem i zyciem co chce.A 5 tydz.ciazy to wedlug mnie nie jest jeszcze czlowiek.Nie przezyje poza cialem matki,nie mysli,ani nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa taka
42 lata to nie czas na odpoczywanie. szkoda że nie masz na tyle sily urodzić-dziecko pewnie że to ogrom pracy ale i też straszne szczęście uśmiech i miłość bezwarunkowa jaką matko byś nie była.szkoda podjełaś już decyzje .a mąż rozmawialiśmy o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa taka
*rozmawialiscie sprzepraszam A ja nie usunelam chociaż myslalam o roznych wyjściach bo rownież cioża mi nie pasowała i w ogole ale wziełam sie wgarść i urodziłam jak czasem pomyśle co mogłabym zrobić to w środku mnie sciska i dziekuje mężowi że odwodzł mnie od tego . a czy dzidzius ma 5 tyg czy 5 m to nie o to chodzi chodzi o czyn!o sam zabieg i o to że coraz częsciej nie mamy hamulcow a jeszcze legalnie heh tylko żeby czkawko się to nie odbiło i jeszcze determinacja a sumienie to dwie róznew sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jebe uszczesliw jakas
rodzine adopcja ze wskazaniem, okno zycia. jestes juz stara prukwa i tak piekniejsza ni ebedziesz to urodz to dziecko chociaz sie do czegos przyasz stara glupia fladro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jebe uszczesliw jakas
urodz to dzziecko a potem ciebie do gazu bo to dziecko jest wiecej warte niz ty stara prukwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hg h,kukfd --> pomylka bo ja do kosciola nie chodze. powiedzcie mi co za roznica czy dziecko ma 5 tyg, 5 miesiecy, czy sie urrodzilo, zycie to zycie. a juz najgorsze jest decydowanie o czyims zyciu. w tym przpadku swojego wlasnego dziecka co czyni aborcje jeszcze bardziej szokujaca. ja jestem wlasnie przeciwniczka kary smierci wiec mow za siebie. a wstyd to jest krasc. wstydem nie jest wychowac chociazby taka latawica miala miec i 11 lat. dla mnie zlo aborcji nie ma akurat nic wspolnego z bogiem a wlasnie w 100% z czlowieczenstwem. in vitro jak najbardziej, swietna sprawa dla ludzi ktorzy chca dziecka a nie moga miec. aborcja = morderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytane gdzies w necie
....jak się mówi o ciąży i aborcji, to mimo ładnych słów o "nieświadomym istnienia zlepku komórek, które człowiekiem nie jest" wciąż mówi się o dziecku. Że dana matka nie chce dzieciaka, że dany związek nie jest gotowy na dziecko, że to dziecko jest nie chciane, jaki los by spotkał to dziecko, o oszczędzeniu mu przyszłych cierpień. Jakby wziąć kobietę, która dopiero co zaszła w ciąże i dokonać na niej aborcji bez jej zgody, wywołać bez jej zgody poronienie - to będzie cierpiała tylko z powodu fizycznego bólu, jaki się jej tym zada, czy z powodu utraty dziecka? O zarodku w brzuchu matki mówi się jako o zlepku komórek tylko wtedy, kiedy to wygodne, kiedy mówi się o aborcji jako czymś dobrym lub przynajmniej neutralnym, jak się chce aborcji. Dlatego uważam to tylko za szukanie usprawiedliwienia i wymówkę, a nie argument jako taki... Pomijam tu kwestie medyczne, bo lekarze i biolodzy w zależności od swoich poglądów mogą udowadniać człowieczeństwo lub nieczłowieczeństwo zarodka - i nie tędy droga. To bardziej zagadnienie moralne. Czy państwo powinno zgadzać się na to, by lekarze zamiast dawać życie i je ratować powinni uczestniczyć w zabiegu, który ma na celu usunięcie już powstałego. Zapobiegnięciem byłaby sterylizacja, to inna sprawa i to powinno być legalne, w niektórych państwach jest, u nas niestety nie... Niemniej aborcja to nie zapobieganie ciąży, a przerwanie jej na drodze operacyjnej. Oczywiście nic ni stoi na przeszkodzie, by ktoś wyjechał za granicę i tam przeprowadził ten zabieg, jeżeli dane społeczeństwo uważa inaczej. U nas w społeczeństwie na szczęście przyzwolenia na aborcję na życzenie nie ma, a nawet nie ma przyzwolenia na dyskusję o zmianie istniejącego konsensusu, co sprawia, że problem istnieje tylko w sprzeczkach na forum, w realnej polityce nie istnieje, w wyborach się to hasło raczej nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogos tam
Pamietaj z chujem nie ma zartow hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Teraz pamietaj o antykoncepcji za nim nastawisz dupy.Stara pizda nie wie co to tabletki antykoncepcyjne,a wiesz co to prezerwatywa,spiralka,wkladka do maciczna jest tego sporo na rynku,mozesz sobie wybrac najbardziej korzystna tobie.Ja pierdole kalendarzyk uzyla jako bezpieczny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Teraz pamietaj o antykoncepcji za nim nastawisz dupy.Stara pizda nie wie co to tabletki antykoncepcyjne,a wiesz co to prezerwatywa,spiralka,wkladka do maciczna jest tego sporo na rynku,mozesz sobie wybrac najbardziej korzystna tobie.Ja pierdole kalendarzyk uzyla jako bezpieczny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Chcialam bardzo podziekowac za rady i wsparcie tej pani ktora pisala tu do mnie wczoraj. jestem bardzo wdzieczna. wszystko dzisiaj wyszlo pomyslnie. tak sie balam. rano z mezem pojechalismy tam. pani doktor zrobilam mi usg ktore wykazalo ze bylam dokladnie w szostym tygodniu.potem juz tylko czekalam na zabieg. balam sie jak nie wiem,juz mialam uciekac ale pomyslalam ze im szybciej tym lepiej, w koncu to szosty tydzien a pozniej mogloby byc gorzej. na sali operacyjnej bylo dwoch lekarzy i pielegniarka. wszyscy bardzo mili.dostalam zastrzyk z light sedation, poczulam dziwne mrowienie na twarzy i odplynelam. zupelnie nic nie pamietam. obudzilam sie juz w recovery room. nie krwawilam i nic mnie nie bolalo. pielegniarka zrobila mi herbaty, poczestowala ciastkami i po pol godzinie moglam sie ubrac i wyjsc do meza do poczekalni.wrocilismy do domu.jeszcze w drodze na lunch poszlismy. jak ja sie ciesze ze mam juz to za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrócilabym
teraz juz tu ie zaglądaj bo zostaniesz wyzwana od najgorszych. wróć do swego życia i na przyszłość uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
to niech wyzywaja. niech sie wyzyja przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Juz ci lepiej chlopczyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty chcesz osiagnac tymi wyzwiskami?? KObiety to zlewy ,kurwy,cipy szmaty...nie pamietam reszty . Myslisz ze to kogos rusza? Same wyzwiska i rasistowskie obelgi...nudny juz sie zrobiles na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zascianek
kazda nich usuwa ciaze jak nie chce dziecka, bo jak tego nie zrobi, to to dziecko bedzie mialo prawie cale zycie przejebane jak ja. Moja matka wpadla z moim ojcem majac tylko 17 lat, urodzila mnie, ale cale zycie sluchalam jak zniszczylam jej i ojcu zycie, dodatkowo moj ojciec byl takim skurwielem ze od 11 roku zycia dobieral sie do mnie, moj wlasny ojciec, a moja matka udawala ze tego nie widzi. Mialam jako dziecko i nastolatka pieklo na ziemi, teraz i tak nie mam rodziny, bo jak chce w miare normalnie zyc, to musialam z nimi zewac kontkat calkowiecie. I na co takie zycie. Zaluje ze mnie nie usunela. TAK WIEC JESTEM ZA ABORCJA. JAK NIE CHCESZ DZIECKA TO SIE NIE ZASTANAWIAJ, BO POTEM CZESTO TAKIE MAMUSKI ROBIA PIEKLO SWOIM DZIECIOM. Juz lepiej nie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetimeisnow
NHs to robi za darmo debilu - wsadz sobie swoje seodki farmakologiczne do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarkomm
A ja uważam,że każdy ma swoje własne zdanie,swoje sumienie i ,przede wszystkim,swoje własne życie.To jest czysta,ludzka hipokryzja; kobieta decyduje się na aborcję- morderczyni, urodzi w młodym wieku albo nie mając warunków dla dziecka- głupia idiotka,która użala się nad sobą,a głowy nie miała w odpowiednim czasie, odda do adopcji - bez serca,no bo jak można potraktować dziecko jak zabawkę? I nigdy ludzie nie dojdą do żadnego kompromisu, bo w tym temacie jest to niemożliwe.To samo tyczy się tematów religii,polityki,prostytucji... Oczywiście,że wymiana wzajemnych opinii jest fajna,można się wiele nauczyć,wyciągnąć wnioski z rozumowania drugiej osoby,ale tylko pod warunkiem,że taka dyskusja prowadzona jest na odpowiednim poziomie,bez wulgaryzmów,wyzywania i oceniania. Na zasadzie "wysłucham twoich argumentów,ty moich,nie będziemy się kłócić,a chętnie poznam twój punk widzenia,co nie oznacza,że się z nim będę zgadzać". Trochę kultury.I tolerancji.Nikt nie jest idealny,a patrząc choćby na dzisiejsze fora internetowe,czytając większość postów,z których aż zieje jakaś taka chora zawiść,naprawdę zaczynam się zastanawiać,w jakim kierunku ten świat zmierza. Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anegdotkas
@Marilenka - na pewno lepiej niż mieć dwójke i zastanawiać sie czy dasz rade wykarmić trzecie - Polska to kraj gdzie trudno przezyć od 1-go do 1-go a seks jest jedną z niewielu przyjemności w życiu. Wpadliśmy - tak, usuwamy za tydzień - Tak ...gdzie? w Niemczech przez Woman on waves - kosztuje ? 450 Euro + 20 za psychologa. bo nasz kraj jest chory na pseudo katolicyzm gdzie ksiądz jeździ nowym Passatem a dzieci żebrają na ulicach. Ten kraj jest chory i chory pozostanie bo rządzą nim chorzy psychicznie ludzie. W tym kraju urodzenie trzeciego dziecka jest równoznaczny z samobójstwem lub jego zabójstwem dlatego że nie ma sił finansowych na ich utrzymanie w mieście.... na wsi może człowiek dał by rade utrzymać sie z ziemi ale nie w miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki posta
mialas usg, a czy pokazali Ci jak bije serduszko w 6 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrksion___
kiedy ciaza jest usuwana nie ma potrzeby pokazywania kobiecie bicia serduszka!!!!!!!! jest to zbedne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×