Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .,fbdb,

komu sie marzy wlasna kawalerka i swiety spokoj od wszystkich

Polecane posty

Gość .,fbdb,
w biedronce zatrudnia cie na 1 ktoras tam etatu i nawet tysiaka nie dostaniesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowamloda
Ja mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyprowadzę się od rodziców, zaczynam pomału szukać kawalerki. Tylko czasami mam wątpliwosci czy nie będę się czuła samotnie, w domu zawsze jest z kim pogadać itd, ale z drugiej strony czasami chciałabym po prostu pobyć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra xxx45
ja pracuje w takim sklepie..od lat zmienac nie zmienie bo raz juz tak z robilam ale szef sie zlitowal i mnie spowroyem przyjal ..wstyd mi bylo myslalam ze se polepsze..a w kupe sie taka wwalilam ze szok.. tu mam umowe chociaz..Kiedys myslalam wyjechac gdzies do innego miasta , al;e jak ?noie mam do kogo.. do hotelu?w malych miastach nie mam pracy, w wawie tez nie ma ale chociaz byle co latwiej znalezc.. mi sie marzy do jakoes fabryki jechac, ale nie mam jak, nie znam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandra, ale nie musisz sie zwalniac, żeby szukac pracy, staraj sie jej szukac w wolnym czasie, nie ryzykując. Wystarczy, że sie rozchorujesz- skad wezmiesz pieniadze na leki? :( Smutne to strasznie wszystko, że tak sie niektorym powodzi, az mi sie plakac chce jak to czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,fbdb,
ALEKSANDRA jesli oracujesz w sklepie to nikt nie probowal cie nigdy poderwac?? zaprosic gdzies/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra xxx45
pracuje ale na zapleczu nie n a sklepie, apozatym ja taka srednia jestem wiec jakos tam nokt mnie nie podrywa, czasem tam jakis menel:)ale tak smiesznie..ja milam tylko jeden zwiazek w zyciua ale od 6lat sama, on odszedl do starszej babki ,ktora mu sie pomogla ustawi, nad tym nie rozpaczam bo sie juz przyzwyczailam tylko potrzbne mi pieniadze to zabija najbardziej, pzregladam oferty agencji zpracy,ale potem czytam komentarze to mi soie slabo robi.Nawet bym zdecydowala sie wyjechac ale musilabym sie zaporzyczyc na makasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
alexandra - więcej wiary w siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu78
ja to juz nawet nie wiem co to marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
m,i sie marzy swiety spooj nawet w chacie szamna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdemu się marzy, nie ma co ukrywać , że włąsne mieszkanie to święty spokój i życie jak się chce, jednak kawalerka też musi być funkcjonalna i musi dobrze się w niej mieszkać, fajny tef filmik , które podesłałaś widać, że ktoś super miała pomysł i fajnie to rozplanował, weszłam sobie na profil tego biura n-design na facebook'u i fajne maja pomysły bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocwitamin
mieć własne mieszkanie fajna sprawa, ale też trzeba pomyśleć o tym, jak ono powinno wyglądać, żeby nie tylko mieć święty spokój, ale też się w nim dobrze czuć, przejrzałam projekty tej firmy, o której piszecie i przyznam, że faktycznie robią niesamowite wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyu...uuu
kawalerka to dobry sposób na niezależność przy stosunkowo niedużym wkładzie... tu macie fajny tekst o wadach i zaletach kawalerki: http://www.zaradni.pl/porada/10537,jak_podjac_dobra_decyzje_czy_warto_kupic_kawalerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×