Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Do tego okienka zapraszam dziewczyny powyżej 25. roku życia, które czują potrzebę stabilizacji życiowej i 'wicia gniazdka';). Dziewczyny - kolejno, wystąp!:) Ja występuję pierwsza i zakładam ten śmieszny kramik;),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma cie wielbic
fiku powinna sie tobie dobrze przyjrzec bo tak bedzie wygladalo jej zycie za pare lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati_krk
Przybywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kafeterianki :) Czytam od jakiegos czasu wasze wypowiedzi i w koncu postanowilam sie do was przylaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku czytam Twoje wypowiedzi i powiem Ci szczerze, ze do pewnego momentu mialam podobne, a z pewnoscia zblizone do Ciebie wymagania wzgledem ewent kandydata na faceta... Wszystko sie zmienilo w momencie jak poznalam faceta po studiach, a zachowywal sie jakby nawet podstawowki nie skonczyl... Samo wyksztalcenie nie swiadczy o poziomie, inteligencji czlowieka. Inteligencja moze byc wrodzona - taka jest najbardziej pozadana :) lub nabyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc może zacznę od siebie - moj kłopot polega na tym, że na co dzień udaję ze nie potrzebuje faceta, królowa zima jak mawia moja rodzicielka,... a wieczorami pęka mi serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errata: nati, wiem to, bo mam na studiach takich kolegów (są w mniejszości ale są tacy), że szkoda słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
No ja podobnie jak Nati, od jakiegoś czasu czytam Wasze wypowiedzi i chętnie przyłączę się do dyskusji...:-) Witam wszystkich ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet jest zaradny, niezalezny, potrafi zadbac o siebie i o ewent rodzine to studia nie sa mu do niczego potrzebne. Oczywiscie, ze musimy miec wspolne tematy, podobne zainteresowania zeby bylo o czym rozmawiac, ale jesli obraca sie w towarzystwie na poziomie, czyta, rozwija sie we wlasnym zakresie to czemu od razu takie faceta na straty spisywac? :) Mysle, ze warto byloby takiemu dac szanse. Dla mnie podstawa jest to, zeby odnosil sie do mnie z nalezytym szacunkiem, znajdowal dla mnie czas, zebysmy mieli podobne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Ukończenie studiów wyższych tj papierek świadczący o ich ukończeniu w obecnych czasach nie jest wielkim wyczynem i sztuką...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z jaszczurka. Dokladnie tak samo uwazam. Czesto koncza studia, a potem pracuja fizycznie badz za najnizsza krajowa.. Sa tez tacy co przebywaja kilka miesiecy na bezrobotnym. Jesli ma sie wyksztalcenie srednie, posiada doswiadczenie w danej dziedzinie to prace w obecnych czasach jest duzo latwiej znalezc. Niejednokrotnie przekonalam sie, ze potencjalni pracodawcy jesli maja dfo wyboru pracownika z wyzszym wyksztalceniem (a bez doswiadczenia), a osobe bez ukonczonych studiow ( ze srednim wykszt) to wybiora bez wahania tego drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze spotykam studentów/absolwentów kierunków technicznych, nawet gdy spotykam przypadkowo, ciągnei swój do swego :) i zazwyczaj nie są to tylko posiadacze papierka :) takich idzie szybko wyczuć i sami sie wycofują przerażeni przeciwnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Nati... Ja poszłam innym tokiem myślenia. Co niektórzy kończą studia za ....kasę..;-)... Takowych znam. Ich "wiedza" powala mnie na kolanka..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaszczurka:-)
Dlatego, czy jakieś znaczenie ma to czy facet ma mgr czy nie? dla mnie żadne..;-) Liczy się to co ma w głowie a nie na papierku..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×