Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

E TELEFONIK..:-) zawsze coś ciekawego się dzieje..:-) albo trzeba sobie coś ciekawego wymyślić..:-) Śnieżynki do sufitu przyklejaj O...ooo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Cześć! Melduję się . Ale tłumy w sklepach, coś okropnego . Jaszczureczko, pytanie mam, bo muszę kupić prezent dziewczynce 8-letniej. Co teraz na topie? Za czym one szaleją? Hello Kitty jeszcze w modzie, czy już im przeszło? Co kupiłaś córce?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL Dzisiaj chodziłam 2 godziny po sklepach i sama nie wiedziałam co jej kupić...:-( Ona jest trochę "inna"..:-) Nie bawi się zabawkami. Ją interesują gry planszowe, logiczne, książki i puzzle. Zaraz ją spytam co jest na topie to Ci napiszę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi, że Hello Kity, Selena Gomez, hanna Montana...czy jakoś tak :-) Więc w grę wchodzą wszelkiego rodzaju gadżety z podobiznami tychże bohaterów, odzież itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym bezsensownej zabawki kupować, wiem, że dziewczynki teraz zbierają te lalki - potwory:(. Ale nie kupię jej tego. Myślałam nad podświetlanym globusem, ale nie wiem, czy ją ucieszy. Chociaż piękny jest i bardzo wyraźnie widać wszystko na nim przy zgaszonym świetle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale napykałyście tematów, przyznam się, że jeszcze przez nie nie przebrnęłam, potem postudiuję dokładnie wszystkie wpisy :P w każdym bądź razie do klubu się wpisuję, 25 lat, wymagania spełniam idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×