Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Jaszczureczko - wazne, ze Ci sie spodobała ;) Ja tez bym sobie kupila gdyby zrobila na mnie wrazenie :) Ok, uciekam do spania ;) 🖐️ Dobrej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mnie nic nie czeka dobrego ja bym chcial zeby koniec swiata byl za mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ostrozny
melduj sie sowim Panom ladnie i juz do stop padaj caluj i masuj :classic_cool: bo jestes do tego stworzony chyba kazda to tu potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ubierz sie w bita
smietane i niech liza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ubierz sie w bita
a zebys wiedzial, ze zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry obiadek, dawno mielonego nie jadlam ;) Z checia bym skosztowala :) Ja tez mieszkam sama, ale nie za bardzo przepadam za gotowaniem - wole szybkie obiady, zreszta dla samej siebie nie chce sie gotowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki:) Nati ja jestem z Dolnego Śląska, tak więc nic nam to nie zmieniło:P Nie wiem nadal co z sylwestrem. Pisałam zdawkowo, że poznałam kogoś ostatnio i oczywiście klapa, więc dodam jeszcze o nim, że chyba na fb ograniczył dostęp na czacie dla mnie haha, bo on zawsze jest i nie wierze, że nagle przestał wchodzić nawet w pracy, chyba się obawiał, że będę do niego wypisywać haha normalnie dzieciaaak!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka no to mamy do siebie kawalek :P Pozostaje Ci jakas domowka ze znajomymi, albo wypadzik do klubu jak sie znajda wolne miejsca ;) Co do goscia, olej dziada :D Zachowanie jak chlopak z podstawowki, daj spokoj :) Znajdziesz sobie lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ostrozny
widzicie dziewczyny jaki kandydat na meza albo chlopaka, pracuje, gotuje, masuje stopy, sprzata nic tylko brac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOF hmmmm kuszaca propozycja ;) A co dobrego bedziesz dla mnie gotował? :P Ja moge dla Ciebie ugotowac czernine :D Lubisz?? Ja uwielbiam, jedna z moich ulubionych zup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co do tego kandydata, ostatnio takiego poznałam, pracował za granicą ale mieszka znowu w moim mieście z rodzicami i pracuje w fabryce mrożonek i tak się chwalił na każdym kroku, że on i upierze, i posprząta i ugotuje, jakby się reklamował już jako potencjalny mąż. A że ja taka śliczna i żebym się z nim spotkała. I codziennie mi coś na gg pisał i marudził i słodził... A jak ciągle w tym zawieszeniu trwałam z facetem. Tylko nie wiem czemu ale jak z nim pisałam to mi trącił psycholem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam od fryzjera, z ładną fryzurką i zaraz idę do koleżanki żeby nie siedzieć i nie myśleć o tym o czym nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×