Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość hej desznik
1. Bogobojność-- jest do przyjęcia czy się uda Twoja głowa CO STARCZE MIAŁEŚ NA MYŚLI ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL nie rozmawiam już z pomarańczka ,wyjaśniłem o co mi biegało.Teraz moze sobie używać nie obchodzi mnie to wcale.Nie czytam tych wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
9. Przywództwo-- Zawsze to chłop nie odda Ci tego nigdy buahhhaaaaaa znam kilka rodzin gdzie kobieta ma firmę i rządzi rodziną a chłop jej pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
desznik- świat idzie w dobrym kierunku, tylko jesteś stary i to normalne że nie będzie się tobie podobał. tak jest i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem, że w każdej rodzinie może to wyglądać inaczej. Wymienione punkty odpowiadają memu zestawieniu upragnionych mężowskich cech:). Nie twierdzę, że każdy musi podzielać moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
PPL nie TY tylko zdaniem młokosa JA!! załóż okulary bo pierdolisz dziadu od rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegle mówiłem w jezyku czeskim teraz PSINCO czyli wiecej niż zero.:(Zapomniałem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
starość nie radość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL marzenia a życie.Jaka Ty mhmmmmmmmmmmmmmm..... Sądzisz że takiego znajdziesz?.A założmy w małżeństwie zmieni co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
o tak jak z nieuzywanym organem --zanika Więc dlatego regularnie trzepiesz pod swoją kolekcję zdjęć kafeterianek aby Twój mikropenis nie znuknał :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
pójdzie z brzuchem do mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 -3 lata początkowego małżeństwa jest idylla potem zaczynają się schody jak przychodzą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
wtedy kobieta ma dzieci a facet ma pieniądze i zaczyna kobietą poniewierać Zaczynają mu się podobać inne kobiety - prawda desznik? skąd to znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL to nie jest wyjście tylko...............tchórzostwo.Przecież ideału nie znajdziesz ,zawsze bedzie coś przeszkadzało w jego zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
PPL uważaj bo trafisz na takiego jak duch cafe. Umie się dobrze maskować, ścierwo. Potem już tylko płacz i męka z takim żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pracować nad swoim małżeństwem-- nie chcę piać razem z Tobą,lecz trzeba nie raz stawić czoła przeciwnośćiom tylko nie grożbami czy rozwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
taaa ciekawe czy partner zechce? Faceci są wygodni i leniwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×