Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość deszełe jak zwykle
nie obracaj kota ogonem desznik. ziieeeewww Głupio Ci jest i tyle. Nie ze mną te numery, Bruner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
jestem zazdrosny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: teIefon dotykowy (ilość tematów: 0, ilość postów: 20) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: To wczorajszy podszywacz taki naiwny był,ze nawet nie chciało mu się "uwiarygodnić"HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
tak najlepiej klikać na profil, ilość postów zawsze zdradzi. Chociaż mam jeden nick gdzie mam więcej postów od oryginała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
głupio Ci desznik bo się zaperzyłeś wczoraj jak na Oliviera czy Upssa :D Znam Cię jak własną kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon radzę go wyeliminować ,gdyż moze Ci gebe przyprawiać na innych tematach.Bedziesz miał kłopoty zobaczysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
kiedyś oszukałem Cie na cacy podszywajac się pod nick Twojej przyjaciółki. Nie domyśliłeś się do dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzący węzu nie rożśmieszaj mnie:D:D A właściwie taaaaaaaaaaak ,gęgaj do woli będziemy mieć doskonały ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
Musiałbym być duchem cafe aby tak postępować. To Ty duchu udawałeś upssa i założyłeś topik aby go ośmieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
zgadniesz jaki to był nick? Przeżywałeś jak mrówka okres że dawna przyjaciółka wróciła na kafe. Ale miałem z Ciebie ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nowego wężu mam tutaj PRZYJACIÓŁKĘ???Bez przerwy słyszę ,ze jestem znienawidzony .Zdecyduj się na coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
Może podpowiem: topik prawdyzawszecięzaboli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszełe jak zwykle
Podszyłem się za Twoją dawną przyjaciółkę, której skype jeszcze masz w kontaktach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec sroła coś Ci wytłumaczę.Aby mieć przyjaciela na cafe trzeba pół beczki soli z nim zjeść.A ja z nią zjadłem ogórek małosolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jaszczureczka telefon radzę go wyeliminować ,gdyż moze Ci gebe przyprawiać na innych tematach.Bedziesz miał kłopoty zobaczysz jak mam go wyeliminować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś cenzora aby zbadał czy wiecej takich wyskoków nie miał.Po ajpi go zlokalizuja.Jak miał to ma bana na conajmniej tydzień Na proxy nie wejdzie jest pilnowane przez rzadowych przedstawicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wężu nie przeszkadzaj tej wspaniałej parce,dobrze?Przyjdz do Adonisa skończymy tam.Jest pustawo i doskonale sie wpasujesz w te pustkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×