Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

jaszcureczko, przepraszam, PPL, nie powiedziała, że jesteś naszą córeczką, słońce chodź przytule Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec Teraz? nie chce, matkę zostawiłeś, dzieci i poszedłeś szukać przygód...jak mogłeś.... sam się za to przytul.....ja nie ce....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec!!!!!! To Ty nie wiesz, że ja Twoja córka? Matka! słyszysz co on gada???? :-( To kto jest w końcu moim tatą bo ja już nie wiem.... Mówiłaś, że aburabi...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie was kocham i przytulam córke i matkę, nie ważne, która jest która ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL jestem prawdziwym facetem i nie udaje twardzieja, jak jest czas na łzy to płacze jak jest czas na śmianie się to hihicze, powinnas wiedzieć żono droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczureczko, czas, abyś dowiedziała się prawdy! Aburabi nie jest Twoim biologicznym ojcem. Adoptowaliśmy Cię, gdy byłaś maleńka:) i teraz kochamy, jak swoją własną córeczkę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL, dlaczego mi to zrobiłas? tak bardzo, ate to bardzo i bardzo, a teraz się dowiaduje, nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdzielimy? a co Ty chcesz rozdzielać? ja już nie mam do Ciebie sił, i ta historia z córką? czego Ty oczekujesz, że będę niezłamany, zawsze twardy i nigdy sie nie poddam? nie jestem człowiekiem i mam swoje słabości, a teraz przebacz... musze sie oddalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×