Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

PPL, jaszczureczko, to był akt pierwszy, jego odsłona, jutro odsłonimy akt drugi, a za kilka dni bedzie akt trzeci, ale już za zasłoną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaszczureczko, potrzymamy Cie w niepewności, pozwolimy emocjom żeby sięgnęly zenitu, zobaczysz bedzie dobrze, bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko jesteś nasza i kochamy Cie, ale pomiędzy mną, a PPL się nie układa, żadne z nas nie chciało żebyc na tym cierpiała, ale tak wyszło, przykro mi, PPL tez pewnie jest przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaszczureczko, my z PPL jeszcze nie skończyliśmy, będzie młodszy, ale brat to brat... wiesz co mam młodszą siostę, szkoda, że Ty nia nie jesteś bo ta moja jakoś mnie nigdy nie potrzebowała..., ale to pewnie skomplikowane jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja jak byłem dużo młodszy uważałem rodzeństwo za skaranie boskie, ale zrozumiałem, przykro mi, teraz przynajmniej wiesz jak bardzo potrzeba siostrzyczki/braciszka dla Twojej córy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skończyłam.. mam dwóch młodszych braci...:-P a oni ciągle mnie potrzebują..hahahaha Wiem, że małej rodzeństwo by się przydało ale...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK siostrzyczko, jak każdy starszy brat zadbam o Ciebie i obronię przed nic nie wartymi facetami :) deal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi....tak nie...:-) sama potrafię się obronić...techniki interwencyjne mam opanowane do perfekcji...:-) masz mi pomagać, wspierać mnie, służyć radą....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, jaszczureczko, jeśli kiedykolwiek bedziesz potrzebowała wsparcia czy pogadać to wal jak w dym, jeśli tylko będę w stanie to pomogę, nie mam magicznych receptur na wszystko, ale coś tam o tym życiu wiem, więc spoko, Twój starszy przyrodzony brat, któreago PPL, a Twoja matka uważała za swojego męża :D jest zawsze pod ręką. Czym sie i jak cos to czytaj wyżej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S to już akt drugi... Ojciec okazał się być bratem...hahahahaahahaha..:-P Ciekawe co będzie w akcie trzecim????..:-P Dobrej nocy. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×