Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

I skąd Wy to wszystko wiecie? Zastanawiam się, czy nie zacząć podpisywać jakichś tajnych porozumień z pomarańczkami i czy nie płacić im wynagrodzeń za donosy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:48 [zgłoś do usunięcia] PrzemierzamPolaLasy-- HAHAHAHAHAHAHA wcinum lacie HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL, podpisz tajny pakt z czarnym, palec mam przygotowany, nakłuj go krew pocieknie i namażę coś na cyrografie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achtung desznike-- 3 lata temu miałyście 14-15 lat no już nie wypada w tym wieku tak sie wygłupiać.A moze znów nowe zastepy przyszły czternastolatków :P:D??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz pomarańczko traktuję to z przymrużeniem oka lecz TY na poważnie.Nie ladnie PPl tutaj się tak wcinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASZCZURECZKA:-)-- słodziutka nic o was.Mnie dzieciarnia atakuje(nota bene miła czasami tylko jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że niedługo topik
przestanie istnieć. Szkodnik już się pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zieciunio28
Ja zrobiłem to z moją teściową jak moja żonka wyjechała na urlop . To bylo przezycie !!! najpierw mi @@@nęła a potem jej włożyłem ...! Chyba dawno nikt jej nie ru....... bo tak piszczała, że szook !!!! po 10 minutach walenia, wyssała spe.. z ku... i oblizała jaja !!!!!!!!!!!!! następnie tym razem włożyłem jej w pipee ! TAK SIE DARŁA ZE CHYBA SĄSIEDZI SŁYSZELI ! robiłem jej dobrze przez chyba około 7 minut ! a potem spuściłem sie napoczątku w ci..... a potem wejęłem go i na cy.... ona zlizała to ze siebie i kazała mie jeszcze dac spe... ale do jej buzi !! mówie wam tym razem miałem bardzo obfity wytrysk NIGDY TAKIEGO Z ŻONĄ NIE MIAŁEM !!! potem mi @@@neła ... poszlismy sie razem kąpac a ona go cały czas piesciła a potem wytrysnąłem w wannie ... ona nie wytrzymała i postanowiła mi go @@@ną po chwili mi tak go wylizała ze sama miała orgazm .. potem prosiła abym jej włożył wiec to zrobiłem ale nagle zadzwoniła do mnie żona i powiedziała ze juz przyjechała to był szoook ! ubrałem sie i poszedłem do domu ... od dzisiaj nie chce mi sie uprawiac tego z zoną !A tutaj zdjęcia z tej niesamowitej nocy.. Najlepsze są te na fotelu gdy teściowa śpi http://szort.pl/Tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jaszczureczko, jak specyfik? posmakowało? przepraszam, zapomniałem, że dobrze jest dodać kawy, najlepiej przefiltrowanego espresso, ale ogólnie jak smakuje? miałas to przygotować więc tak pytam o doznania smakowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:20 [zgłoś do usunięcia] Zieciunio28-- orang(e) utany tutaj macie pożywkę na tego alternatywnego mądrego.Wszędzie te farmazony wkleja.No na co czekacie? Ganiajcie za nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura się rozwodzi
matołku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0.5l spirytusu (celowo od niego zaczynam), 2l piwa typu porter, 20-30g cukru, cukier waniliowy (albo laska vanilii, ale to tak naprawde nie daje wiecej niz cukier wiec szkoda kasy). Podgrzewasz portera w garnku, aż do wrzenia, ale nie pozwlasz mu się mocno zpienić, wsypujesz powoli cukier nadal mieszjac, jak wsypiesz cały cukier dodajesz cukier waniliowy, mieszasz, aż wszystko sie rozpuści. czegasz aż przestygnie i dodajesz spirytus, mieszasz wszystko i zlewasz do butelek. Powstaje coś o czym mogłaś kiedyś złyszeć : "kókółczanka", słodkie, smaczne i mocne - normalnie jak ja aburabi jak to smakuje ? jak wino czy benzyna (whisky) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura się rozwodzi
aburabi też rozwodnik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi Hej recepturko..:-) Miałam robić ale mi nie poszło, goście..:-( W środę się wezmę za ten Twój specyfik. Na pewno o doznaniach smakowych Cię poinformuję...:-P Desznikuś Jeden już skutecznie "uśpiony" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura się rozwodzi
sam jesteś ośla pało i sam się wrednie wyrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura się rozwodzi
ooo jaki desznik miły. A na innych topikach pisałeś że ludzie po rozwodach i z domu dziecka to patologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura się rozwodzi
jesteś jak chorągiewka desznik - robisz to po to by się wpasować czy z natury jesteś fałszywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×