Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

No ostatnio nati chyba się z nim widziała, jak mówiła, chyba że coś pokiełbasiłam. Może teraz się spotykają i docierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nie, powiem Wam szczerze. Kurna jakoś mam wrażenie, że on gra na jej uczuciach... Nati jednak sama wie co dla niej najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to moja wina bo rozmawiałem z nią na innyn topicu ale jak zwykle musiałem skończyć bo moja bratowa musiała wejść do intenetu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powiesz o moim byłym? Ten to dopiero wirtuoz w przeciąganiu struny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Aguś nie wiem. musiałabym raz jeszcze przeczytać to co pisałaś, Ja mam czuja do ludzi, poważnie, taki szósty zmysł, i uwierzcie, nie zawodzi mnie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym kilka dni temu z okazji tego ze mi oddawał pewne rzeczy, spotkaliśmy się i było to bardzo przyjemne spotkanie. Śmialiśmy się jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? ja chyba nie powinieniem się do Was wtrącać bo ja jeszcze nie byłem w żadnym związku jak Wy więc bedę tylko podglądał was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, telefon, trudno nie myśleć po 10 latach no i biorąc pod uwagę fakt że się oboje kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra, prociem państwa, jak mawiał Pręgowski w "Zmiennikach" ja się grzecznie żegnam i kładę się do łóżka Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu facet nie może z Tobą związać ? dlaczego on się boi przyszłości z tTobą ?ja nie kumam dziewczyno ? to jest takie dziwne?! szkoda że nie jestem na jego miejscu Agusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego spytaj, miał mnie na talerzu, a nie był gotowy... Dobranoc i niech ci się przyśnią... co tam chcesz, mogą być gołe babki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×