Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmuconyMikołaj

moja rodzina a święta i prezenty

Polecane posty

Gość vivian tvr
jesli siostra bardzo chce prezent symboliczny to kup jej podkolanówki za 2zl i opakuj w wielki karton zeby bylo co otwierac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co wy macie z tymi prezentami :P u nas w rodziei prezenty dostaja dzieci tylko od chrzestnych i rodzicow. Zeby doroslym prezenty robic? Glupota i niepotrzebne wydatki. Ludzie, ida ciezkie czasy oszczedzajcie bo od stycznia bedzie podono drozyzna straszna :( a nie glupie prezenty kupujecie. Na miejscu autorki wzielabym od matki pieniadze i zostala na swieta w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre........@
az przykro sie czyta-swieta to chyba cos wiecej niz prezenty dla mnie wazne jest ze jestesmy wszyscy razem.....My w tym roku tez nie robimy prezentów tylko dla dzieci (a prezentow z poprzednich lat to mam do dzis kilka w szafie,ktore tylko zajmuja miejsce)Ja bym poszła na twoim miejscu na swieta do rodziny ,szkoda robic zamieszanie i kłotnie przed swietami.Jesli powiedzialas ze wy nie robicie prezentow to dalas reszcie do zrozumienia ze tez nic od nikogo nie chcesz ,a to czy oni wam cos daja czy nie to juz ich sprawa.A siostra jak ci zacznie docinac to jej dowal jakis tekst ,ktory da jej do myslenia....Wesołych Świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze to bardzo mile robic prezenty, oczywiscie to nie najwazniejszy punkt tych swiat, ale takimi drobiazgami okazujemy innym nasze uczucia, m.in. Mysle ze kupienie drobiazgu kazdemu nie zrujnuje cie, a robisz problem dla zasady, jesli nie stac cie na czekolade to zawsze mozesz zrobic cos od siebie, ostatnio widzialam ozdoby z masy solnej na choinke /wiesz to wlasciwie nie kosztuje/ Wystarczy ruszyc glowa, a nie isc z zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaMatka
Wiesz żeby dać prezent nie potrzeba dużo kasy wystarczy pare patyczków do lodów i farby i możesz zrobić duże piękne śnieżynki albo na ściany albo mniejsze na choinkę dla każdego, poszperać w necie....ale nie w tym problem. Powiem Ci że po takim podejściu Twojej mamy i siostry to już jednego zapałka bym im nie dała. Nie proś a ZAŻĄDAJ od matki zwrotu kasy, jak powie że juz nie ma to powiedz im dokładnie to co One Tobie. Że Cie to nie interesuje i mają oddać. Że ty jak im tłumaczyłaś że nie masz kasy na prezenty to one nie przyjęły do wiadomości tego więc i teraz Ciebie nie interesuje. Uwierz! Lepsze święta w 3 osoby a kochające niż grono zadufanych i zawistnych ludzi! Co będzie lepsze? Jak wspólnie z mężem i dzieckiem pośpiewacie kolędy przy choince czy jak będziesz siedzieć jak na szpilkach czy aby siostra z czymś nie wyskoczy i cały wieczór nerwowy! Święta są rodzinne ale skoro one tak do nich podchodzą to zajmij się swoją rodziną teraz a ich olej. Jak sama nie jesteś w stanie się im przeciwstawić to poproś męża o wsparcie! Choćbym miała tam ryczeć i wysłuchiwać ich gadania to bym nie popuściła. Trzeba mieć swój honor i zasady jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaMatka
Wiesz gdyby to był inny dzień to kupiła bym każdemu po lizaku tym najtańszym, zawiązała im kokardki na nich z papieru toaletowego (skoro może być COKOLWIEK) i dała z premedytacją, ale gdyby to była inna okazja. Po co psuć sobie wigilię? Nie poszła bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale swieta o których mowa w topiku były 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroksiak
Zobaczcie tutaj - https://prezentmarzen.com/promocje-2.html Może coś z tego? Ogólnie radzę szukać prezentów ciekawych, a nie byle czego, bo te ciekawe prezenty wcale nie jest tak, że od razu kosztują bardzo dużo - je kupuje się za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe pomysły na prezent możecie znaleźć w tym sklepie: prezenty-zakupy.pl/travel-gear-victorinox. Jeśli szukacie coś dla męża/chłopaka to polecam plecaki na jedno ramię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie poszła i tą decyzję podjęła bym już po 1szym tekście siostry, że jak cię nie stać to ona nie wie ale wszyscy sobie dają i wiesz... chyba nie było by mi przykro, wylane w taką rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na prezent chłopaką najczęsciej coś z elektroniki zamawiam, najcęsciej na stronie sferis bo tam mają dobre promocje a dziewczyną na zalando jakies ciiuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na prezent chłopakom najczęsciej coś z elektroniki zamawiam, najcęsciej na stronie sferis bo tam mają dobre promocje a dziewczyną na zalando jakies ciiuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek Q & Q VP 48 to bardzo piękny model zegarka z czarnym paskiem i biały wyświetlaczem. Bardzo elegancki i stylowy. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pati
Prezenty, święta...święta, prezenty. A gotówki brak. Same wydatki. Skąd wziąć pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Pati, a dowiadywalas sie w Tanim Kredycie? Oddajesz tyle, ile wzięłaś w ciagu 7 dni. Mozna pozyczke otrzymać bez zaświadczenia od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
ja z kolei brałam w viasms, bardzo szybko i sprawnie załatwiłam sprawę, więc jestem zadowolona z efektów działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja tez poszłam w kosmetyki ;) kobiety zawsze ciesza sie z takich prezentów! Dla mamy i babci kupiłam specyfiki na zmęczone i suche stopy a mianowicie zestawy kosmetyków Acerin http://acerin.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym roku dostałam piękną pościel od siostry w prezencie na www.elway.biz oczywiście nie kupię jej takiego samego prezentu ale znajomym kupię właśnie takie piękne pościele w kwiaty, są super dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem święta powinno się spędzać w rodzinie, a im więcej osób tym lepiej. Ale jeśli jest taka sytuacja to chyba wybrałabym swoich najbliższych i spokojne święta w małym gronie, bo w trzy osoby też można fantastycznie spędzić święta. Co do ceny prezentów to wszystko zależy odo osoby i sytuacji. Z natury wybieram bardziej ekonomiczne rozwiązania i tak trafiłam na goia.pl. Mają dobrej jakości odpowiedniki perfum w atrakcyjnych cenach. Można również wybrać sobie pojemność dzięki czemu można mieć kilka flakoników w atrakcyjnej cenie ;) Polecam i życzę Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×