Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkanieneka

po co ktoś robi głuche telefony? bo ja nie mogę zrozumiec

Polecane posty

Gość murofinium
No Ty sobie jaja robisz kobieto? Przecież aparaty stacjonarne także są wyświetlaczami na których widoczny jest nr dzwoniącego telefonu komórkowego lub też stacjonarnego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murofinium
czegóż to ludzie już tutaj nie wymyślą w ramach prowokacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjmk,./a elekr
tak prowokacja? Dziweczyno nie mazsz powazniejszych problemów , idiotka faktycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
ja nie mam takiej opcji i nigdy nie miałam..a poza tym to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
ja nie mam takiej opcji bo to jest dodatkowa płatna usługa, a nie jestem właścicielką telofunu tylko rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhujksdfgfdedf
niedojrzała idiotka co z siebie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
nie mam wpływu że ktoś dzwoni i sie nie odzywa i rzeczywiście znasz mnie na tyle by wyzywac od nidojżałych idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njk,mnb njkjbhjkjhnk
a tobie panieneczko nie zdażyło sie zaniemówic i odłożuc słuchawkę ?bo mi np odebrało mowe 2 razy i spadaj koncz towje prowokacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaasdfghnmgfd
z ciebie to taka panienka a te tfoje probemy pszygniataja cie :d wez słownik ort a tel sie nie przejmuj hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
nigdy mi sie nie zdażyło dzwonic i zmienić zdanie a jak nawet to powiedziałam ze się pomyliłam i chciałam do kogos innego skro to prowokacja to spadajcie z tąd bo nie zalezy mi na waszych opiniach jezeli macie buldoczyc sie na moj temat jak mi cos nie pasuje to nie biore w tym udziału...żal mi was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuuj
ej panionka ty się dobrze czujesz ? Nie wiesz idiotko że w stacjonarnych też numer sie wyświetla ? Dzwonisz do operatora gdzie tam masz ten swój stacjonarny i mówisz że chcesz usługe na telefon która pokazuje numer który dzwoni płacisz za to miesięcznie 10 zł i ci się wyświetla, no chyba że masz jakiś stary telefon który nie ma ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
za słownik przpraszam bo mam dysleksje od zawsze i mim ze nzam wszystkie zasady nadal robie błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
po co mam płacić za coś co się nie sprawdza na INTERNET OD TEJ SIECI CZEKAŁAM PRZEZ 3 MIES I MUSIAŁAM ZA NIE PŁACIĆ wątpie by to działało u nich a umowe mam podpisana do kona prxzyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
ok koncze bo tyle ze do operatora moge isc i załatwić sobie różne uslugi to byłam tylko nie chce płacic za coś za co mnie nie stać i tak mam problem ze spłatą rachunków jak już mówiłam mam firmę i nie mogę sobie pozwolić na róze dodatkowe koszty typu zmiana numeru czy usługa z wyświetlaniem numeru no i jak mówiłam telefon nie nalezy do mnie więc nic nie moe zrobić bo moi rodzice jako wlaściciele się nie godza iż jest to firma po rodzicach i ten telefon ma wi ecej lat niz ja...moze sie to kiedys wyjasni ale dzieki za pomysły bo daLIŚCIE MI DO ZROZUMIENIA ze to moze byc ktos zakochany iz dzieci nie bo nie mm w rodzinie i po co jakies np. 10 latekowie by dzwonili do osób ponad 2 razy staszych od nich. Dzieki za wypowiedz i trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnnnnnnnnngfc
dowartosiowała sie panienka że sie ktoś zakochał!1 haha a nie uwazasz że to moze złodzieje i chcą okraśc cie ! o tym to nie pomysłała ..idz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
złodziej nie bo to by nie było takie ukierunkowane w stosunku co do mnie...uważam tak bo sytuacje na to wsakzuja..np. ten ktos dzwoni i odbiera moja mam ...dzwoni kolejny raz..odbiera mój tata...itd chodzi o to ze jak to by był złodziej to by raczej nie sprawdzał obecności rodziny do momentu az ja odbiore słuchawkę ...mam to już sprawdzone.. juz ide ide papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumlaaaaaaa
Do mnie,a raczej do rodziców (wtedy jeszcze z nimi mieszkalam) dzwonila zazdrosna i zawistna sasiadka. I chyba chciala zycie uprzykrzyc. Ale idiotka nie wziela pod uwage, ze mamy telefon z wyswietlaczem. Wiec udalam sie do niej i powiedzialam jej, ze jak sie nudzi w zyciu i wydzwania do nas w celu zabicia czasu, to niech lepiej klatke schodowa posprzata. Nie musialam dzwonic do operatora po numer. Jej corka, gdy bylismy znacznie mlodsze kolegowala sie ze mna. Sprawdzilam w notesie starym nr tel. Ot i cala tajemnica :D Ale babie kopara opadla :D:D:D Dotad nie odzywa sie do mnie :D a minelo ponad 10lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnxdcfghjk
bożż przecież to mamay adoratow lub adoratorka tatusia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
to ciekawa sytuacja... własciwie to nieżle musiało być wstyd tej sąsiadce....jak by taka usługa nie była kosztowna tylko była by w cenie abonametu tez bym ja wziała ale niestety nie jestem wlascicielka telefonu a włascieciele sie nie godzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
"po co ktoś robi głuche telefony? bo ja nie mogę zrozumiec" po to zeby jak sie dowisz kto to patrzeec na nigo jak na dbila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
zmień aparat telefoniczny na taki z identyfikacją numeru , nic się za to nie płaci operatorowi . Po prostu musisz mieć nowszy aparat telefoniczny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
sama się zastanawiam po co to ludzie robią...a co do tego aparatu to świetny pomysł nie wiedziałam że coś takiego jest myslałam że to jest usługa dostępna jako dodatkowa by ja wykupic a to na pewno pisze na opakowaniu bo ni chceiala bym kupić coś co nie bedzie spełnioało funkcji..a mozesz mi coś polecić jakis rodzaj telefonu moze link z allegro lub z google bym mogła to jakoś zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
komus sie poprostu nudzi i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
tylko ze takie nudy kidys mijaja a to trwa i trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
"tylko ze takie nudy kidys mijaja a to trwa i trwa" bo sie mous nagl przypomniało o tobie z braku laku dobry kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
wiesz kto tak robi? psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
dziękuję bardzo...a jak nie odbiore to numer kto dzwonil zapiosuje sie tak jak w komorce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
słuchaj i bardzo dobrze z nie rozumisz...jak zaczniesz rozumiec psychola to sama sie pochorujsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
nie z takimi psycholami miałam w zyciu do czynienia...i nie mowie tego dla jaj bo byl kidys tski co chodził po moim dach aLE to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×