Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkanieneka

po co ktoś robi głuche telefony? bo ja nie mogę zrozumiec

Polecane posty

Gość Dobra_rada_t
Jest sposob, bys mogla namierzyc numer :) Mialam podobna sytuacje kilka lat temu. Nie wiem jak teraz, lecz kiedys mozna bylo przekierowywac polaczenia. W ksiazce tel. sa do tego odpowiednie kody. I ja przekierowalam na swoja kom. A tam mi sie juz nr dzwoniacego wyswietlil.I wszystko bylo jasne. Z tego co pamietam, to nigdzie nie musialam tej uslugi zglaszac, po prostu wbilam kod, a potem kolejny na wylaczenie uslugi. Ewentualny koszt poniesiesz jak odbierzesz to polaczenie na kom. - zaplacisz tak, jaka jest u ciebie normalna stawka za minute ze stacjonarnego na komorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
tak zapisuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmyhreswrsgfd
to płatne co miesiac 8 ,5 zł glupia trąbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcfjkhjkhfr
Ja jestem chłopakiem, nie mam wziecia, mam 21 i raczej pięknościom nie grzeszę, a jakieś cipy do mnie wydzwaniały i też miałem głuche telefony! Zagadka. Szczerze powiem, że takie coś to dziecinada, a od kilku miesięcy jest już na to paragraf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
myślalam o tym tylko rodzice protestuja ze to ich telefon i nie mam opcji a czy wtedy moge odbierac tez normalny domowy ja mi sie np wyswietli nr jakiejs kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgukl
Wiesz jak działa telefon komórkowy? Telefon stacjonarny z wyświetlaczem działa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegngdgeg
vbgukl nie działa tak samo głupia trąba !!! chyba że sobie wykupisz usługę która kosztuje chyba 9 zł wtedy ci się dopiero na wyświetlaczu pojawia numer który dzwoni!!! No oczywiście nikt nie mówi o numerze który jest zapisane w ksiązce telefonu ale o obcym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegngdgeg
soryyy nawet jak masz zapisany numer w ksiązce to i tak ci się nie wyświetli bez tej wykupionej usługi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgukl
No wiadomo, ze usluga musi byc wykupiona. Ale to glupie traby zostalo juz ustaone, mialam wrazenie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
a jako chłopak jak byles zakochany nigdy nic tskiego nie robiłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
nie chca mi sprzedac usługi bo nie podlega pod moja umowe moge to zrobic za rok jak mi umowa wygasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewYorkCity
ciesz sie że nie dostajesz smsów erotycznych codziennie inny to dopiero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgukl
Prezentacja Numeru (CLIP) usługa umożliwia Abonentowi wywołanemu przed odebraniem połączenia identyfikację numeru telefonu Abonenta wywołującego. Nie są prezentowane numery z aktywną usługą Blokady Prezentacji Numeru oraz numery niedostępne z przyczyn technicznych. Usługa wymaga odpowiedniego terminala. Aktywacja usługi wymaga zamówienia, z wyłączeniem planów ISDN, dla każdego numeru telefonicznego MSN usługa przydzielana jest standardowo. cytat z TP SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcfjkhjkhfr
Nigdy się nie zakochałem, byłem dwa razy mocno zauroczony. Robiłem takie rzeczy, ale miałem wtedy 15 lat i totalny smark pod nosem. Na szczęscie teraz już nie jestem na tyle głupi, żeby kogoś tak nękać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
oj tak chyba bym zwymiotowała raz mi ktos wysalł maila bo go nie chciałam to był straszne ludzie nie maja za grosz wstydu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgukl
Informacja ta nie jest objęta żadną cena, w przeciwieństwie do innych usług.więc może jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłos to....
na policje idziesz i mowisz ze jestes nekana gluchymi telefonami zostawiasz swoj nr telefonu podajesz w przyblizeniu iedy byly gluche telefony / data i godz / i po sprawie. Wiem bo zajmuje sie tym na codzien operator musi udzielic policji informacji o dzwoniacym pod twoj nr nawet jesli jest on zastrzezony gorzej jesli dzwoni z komorki z katy pra paid czyli nie zarejestrowanej to dupa danych abonenckich nie da rady ustalic ale w innym przypadku zawsze. Nie siedz nie jecz i nie czekaj tylko zglos po namierzeniu gosciu ma sprawe o stalking oczywiscie jesli sobie zazyczysz bo to jest scigane na wniosek pokrzywdzonego a ie z urzedu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
vbgukl ja musze tam zadzwonic i sie dowiedziec za darmo to wsztsko biore jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
nie chce podawac na policje jak nie wiem kto to .../kiedys ogladałam taki film i była tam tesk ze facet dzwonił do kobiety by usłyszec jej głos bo sie w niej tak zakochała a nie chaiał się z nią kiedys tam umówic bo nie wiedziala ze ja kocha..przyjezdzał by nią zobnaczyc itd zaczynam w to wierzyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłos to....
no to nie jecz co masz zrobic skoro tak naprawde Ci to nie przeszadza a wrcz chyba podoba Jezu co za ludzie niedecydowani....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkanieneka
najpierw musze wiedziec kto to a jak to zgłosze to sie nie dowiem a na tym mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jestesswert
skoncz dziwecze już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jestesswertwert
bo moi adoratozy sie przestraszą i nie będe puszczać głuchych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
olej dziada przeciez o to mu chodzi aby albo cie wkurwic albo zebys łaziła i szukalaprzciez to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
przciez tacy ludzie sa jebnieci szukaja zaczepiki i maja jakich chory cel w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xefka
autorko, mam to samo, tylko do mnie dzwoni ktos do pracy. ale ja sie domyslam kto to, bo zaczelo sie jak odnowilam pewna znajomosc. Kiedys nas cos fajnego laczylo. Teraz kazde z nas ma juz swoje poukladane zycie, wiec nigdy juz nie bedziemy razem. ale on chyba cos nadal czuje.... sama nie wiem co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłos to....
Dziewczyno ile Ty masz lat? Jak pisalam stalking jest scigany na wniosek pokrzywdzonego wiec zanim go zlozysz muszisz wiedziec kto to jest to chyba logiczne....wiec z pewnoscia policja Ci powie kto to i Ty decydujesz co z tym dalej robisz ale widac ze Ty wolisz sobie dorabiac jakas romantyczna ideologie zamiast zmierzyc sie z problelmem o ile to wogole problem jak mnie ex tesciwa meczyla telefonami zmienilam i zastrzeglam numer ZA DARMO i mam spokoj. A Ty chyba chcesz sie pochwaic i pomarzyc ze ktos sie tak zakochal ze wydzwania i nie moze sie odezwac z milosci. Widzisz jestem troche strarsza i z racji pracy bardziej obckana w tych sprawach tak robia swiry od tego sie zczyna a nie chcesz wiedziec uwierz mi jak sie konczy wiec lepiej uciac to w zarodku ale skoro Ty wolisz marzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
" Jak pisalam stalking jest scigany na wniosek pokrzywdzonego wiec zanim go zlozysz muszisz wiedziec kto to jest to chyba logiczne." ja sie wsród ich wychowałam wiec zdziwiłabym sie jak by było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
od dziecistwa otaczali mie stalerzy i wiem ze jestem a to skazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo wieszzzaz
teraz juz wiem z moge pracowac jako striptisrka...przyajmiej bda mi za to płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×