Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_krk_

Rozstanie, trudne chwile do przetrwania :(

Polecane posty

Czesc dziewczyny, ciche lzy i totalna pustka :) Ciche lzy wczoraj pisalam Ci ze nie bedzie latwo, pierwszych kilka dni jest najtrudniejszych. Nic nas nie interesuje, na nic nie ma sie ochoty, najchetniej przespaloby sie ten ciezki okres.. Wiem co czujesz bo dokladnie to samo przezywalam rok temu. Nie wiem jak Tobie, ale mnie zadne slowa otuchy nie pomagaly, nie c hcialam nikogo sluchac, nie wierzylam, ze bedzie dobrze.. A jednak.. Tak, jak Ci pisalam, rozumiem, ze nie interesuje Cie nic innego, stracilas ochote na robienie jakichkolwiek swiat, ale musisz sie przemoc! Musisz postarac sie wziac w garsc. Niech ten czas swiat bedzie dla Ciebie czasem zastanowienia sie, przemyslenia tego wszystkiego. Nikt Ci nie pomoze, sama musisz sobie w tym ciezkim okresie pomoc. Dasz rade, zobaczysz, ze przetrwasz ten czas, a potem bedzie juz z gorki ;) Trzymam kciuki i zycze duzo sily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
To była pierwsza moja miłość ale niestety los nas rozdzielił i nie było w tym ani mojej ani jego winy. Po kilkunastu latach mnie odnalazł i tak się zaczęło od nowa, ale właśnie za dużo przeszkód. Serce mówi tak a rozum nie. Nie żałuję ani jednej chwili spędzonej z nim i jakbym miała cofnąć czas to zrobiłabym tak samo nawet wiedząc o tym , że tak bardzo będę cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciche lzy - skoro tak sie kochacie, po latach do siebie wrociliscie to moze warto walczyc o ta milosc? Moze powinniscie wszystko postawic wszystko na jedna karte? W koncu zycie ma sie jedno...nikt za nas go nie przezyje.. Mysle, ze powinnas przez tych kilka najblizszych dni wszystko na spokojnie przemyslec co jest dla Ciebie teraz najwazniejsze...jesli dojdziesz do wniosku, ze bardzo go kochasz i nie wyobrazasz sobie zycia bez niego to porozmawiaj z nim i moze sprobujcie zawalczyc o wasz zwiazek.. Jesli nie to musisz zapomniec. Nie rozpamietywac tego co bylo, tylko pojsc dalej.. Jedynie czas moze zagoic rany.. Bedzie Ci potrzeba duzo sily, ale dasz rade.. bedzie dobrze, choc w to dzisiaj pewnie nie wierzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Nati Masz rację żadne słowa nie pomogę może trochę tylko to ,że mogę się chociaż tak wygadać , bo w inny sposób nie mogę i nie mam komu. A jeśli chodzi o święta to lepiej żebym wyłączyła myślenie , bo zwariuje. Już się zastanawiałam czy jest jakiś lek w aptece powstrzymujący płacz , bo te na uspokojenie to jeszcze bardziej doprowadzają mnie do płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Zapomnieć się nie da i nigdy nie zapomnę , bo taka już jestem. Z czasem ból złagodnieje i tylko tyle. Może gdybym miała jeszcze trochę oparcia w mężu to by było lepiej ale to nie jest tego typu człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mika :) Co taka smutna minka? Tez rozstalas sie z facetem? Ciche lzy - pewnie, ze nie da sie zapomniec! Myslisz, ze mnie po kilku miesiacach, a nawet teraz po ponad roku udalo sie zapomniec? Jasne, ze nie! Ciagle pamietam to co nas laczylo...wszystkie wspolne chwile za ktorymi zwyczajnie sie teskni. Z czasem jestes w stanie przyzwyczaic sie do bolu, smutku, pustki, ktora caly czas Ci towarzyszy. Pozniej jest duzo latwiej, lepiej.. Musisz byc silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
Moge się przyłączyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - jasne, ze mozesz ;) Co Cie sprowadza na moj topik? Zakladam, ze rozstanie z facetem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
bo w takim samym bagnie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika - bagnie, a moze cos wiecej napisac? Kazda z nas ma zupelnie inny przypadek - ja jestem po rozstaniu z facetem, z ktorym bylam kilka lat, natomiast cichce lzy - ma meza, dzieci, a kocha zupelnie innego faceta. Moze napisz cos wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mika napisz coś więcej , bo im nas będzie więcej to może będzie trochę lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
sorki ale jestem w pracy - a więc tak ma męża i miałam kochanka :( bo musiałam przerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
czyli witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
Coś o mnie jestem mężatką od 6 lat i jeszcze rok temu jak ktoś muwił o zdradzie to potempiałam go i sama w padłam , jest to romans w pracy wiem jestem głupia ale powiedziałam sobie Stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
najgorsze jest ze jestem z tym sama i nie moge o tym powiedziec nikomu :(wyzucic z siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Ja jestem mężatką od 10 lat i też kiedyś potępiałam zdradę. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to jest miłość i dlatego to takie trudne. Na samym początku powiedziałam ,że to niemożliwe , że to tylko na chwilę , ale wyszło inaczej. Jest jeszcze jeden problem , bo mój mąż wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ja też jestem z tym sama i tutaj mogę się chociaż trochę wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
muj romans zaczoł sie niewinnie dotykanie za rekę , puzniej pocałunek i dalej wiadomo....pracujemy ze sobą od 3 lat a romans od 9miesięcy ale go przerwałam bo napoczątku była to zabawa ,emocje,adrenalina skradziony czas dla niego ale teraz pojawiły się uczucia :(kocham swojego męża ale tak jak brata platonicznie :(i nie moge go zostawic bo mamy dziecko. Kochanek terz ma rodzine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mika - to był tylko romans czy się zakochałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
sorki za błedy ale tak szako pisze ze wkoncu moge komuś to powiedzieć:) i czuje ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
zakochałam sie i to po uszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
u mnie to od początku było wielkie uczucie , bo odżyła miłość sprzed kilkunastu lat, która wtedy zostało tylko przygaszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
u nas była chemia tylko jak sie poznalismy wiedziałam ze musze go unikac i on to samo mi powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
ja mogłabym książkę napisać o moim życiu , w którym zawsze rządził los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
każdy muwi o zdradzie jak tak można i wogóle ale ja nie żałuje i nigdy nie bede żałować ten jego dotyk nigdy muj mąż nie dotykał mnie nawet na początku jak byliśmy młodzi a teraz rutyna i smutek jak wracam do domu to jak by nie dziecko to bym tego nie wytrzymała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
a wy dlaczego nie jesteście razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
mam dokładnie to samo. I jeszcze te rozmowy i rozumienie się bez słów. Nigdy tak nie kochałam i nie tęskniłam jak za nim. On jest tą moją pasującą połówką tylko , że wtedy los chciał inaczej i nie mogę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciche łzy
Nie jesteśmy , bo są dzieci i tylko dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1212
:(tak jak u mnie i co najbardzej mnie boli że po naszej rozmowie i widze że on jest smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×