Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy 1234232

Dlaczego Polki sa takie slabe w lozku??

Polecane posty

Gość Eeerrr...
Teraz kreci mnie tylko scat i pissing 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eeerrr...
to sie spotykaj z niebieskimi ptakami. zal mi wiecznych idealistow, hipisow. facet ma byc konkretnym macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byczuś
ja mam 10cm i jeszcze żadna nie narzekała he he polki są słabe bo nie lubią na jeźdźca .. ale za to dobrze gotują i sprzątają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
wszystkie badania mowia ze Polki to najgorsze kochanki w Europie, cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby dojsc do tak wiekopomnych
stwierdzen , kazdy z wydajacych taki sąd factow musialby przeleciec przynajmniej po 100 kobiet z co najmniej 50 krajow. , zeby miec porównanie. Wiec nie rozsmieszaj mnie "opinią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki sa w lozku
beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasas
@zeby dojsc, czytaj to co napisane jest w 1 poscie, to nie jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci za
to sa zajebi*** hehe , kon by sie usmial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhckjb
A ja wcale nie jestem kiepska w lóżku. Mój mąż to najcudowniejszy kochanek. Robimy prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iindianeczka
15cm to strasznie mizernie. jak wiesz to z wlasnego doswiadczenia to nic dziwnego z tym malym czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze takie niusy
to sie zmieniają w swojej treści w zależności od potrzeb manipulacyjnych i kto traktuje to serio ? hehehhe co to za pytanie ? ! dlaczego polki są ? tak jakby to było już stwierdzone naukowo przebadane wszystkie polki w łóżku :P :D a my kobietki zakompleksione lecimy zaraz podglądać kobiety z innych krajów jak one to :P robią zeby sie nauczyc od nich i zeby mężczyżni szybko zmienili zdanie na temat polek w łóżku hahahahah :D :D faceci to maja pomysły chcieliby winą za swoje nieudacznictwo i impotencje obarczac kobiety a wiadomo że dobry kochanek potrafi rozgrzać kazdą kobiete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew666
Mam w d***e odpowiedzi, myście sobie co checie, Polki ciągle boją się księdza i własnego sumienia oraz tego, że zostaną wzięte za d****** Potem nieszczęśnicy pokroju kolegi którego określacie jako krasnala muszą gdzieś wylać swoją frustrację. Zero formy i zero autonomii seksualnej, zero świadomości własnych pragnień, a jeśli taka laska z końcu się znajdzie, od razu rzuca się na nią stado prymitywów, ona z tego korzysta i w pół roku jest zepsuta przez te niezzczęsne schematy które ci kolesie mają we łbie. Seks kuleje w Polsce, kuleje życie społeczne jako wynik tej frustracji. Albo Polki i Polacy przestaną się w końcu bać diabła albo nic z tego nie będzie. To rodzi patologię. A autor tematu ma rację. Kiepscy w łóżku są Polacy i Polki i każdy kto ma w swoim zakołtunionym łbie choćby cień poczucia winy z tego powodu, że jest seksualny. Zero nadziei widzę na rozwiązanie tematu, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew666: Święte słowa. Miałem parę zagranicznych dziewczyn mimo, że nie jestem ani przystojny, ani bogaty, ani piękny. Od Polek bardziej kłodowate są chyba tylko Włoszki i Hiszpanki. Nie dziwię się, że panowie z tych krajów tak na Polki lecą. Nawet Turczynki, choć z muzułmańskiego kraju angażują się bardziej. Niemki i Angielki są bardziej odważne i eksperymentują, choć są znacznie brzydsze. Ale najlepszą kochanką była Ukrainka. Zaangażowana niesamowicie i naturalna. Aż się chciało wracać i robić grę wstępną na pół godziny do godziny tylko dla niej. I sama wiedziała co robić. Powtarza się stary schemat: tam gdzie katolicyzm i ksiądz grzmiący z ambony, tam też kiepski seks i zahamowane kobiety. Nie generalizuje, ale już chyba nigdy nie pójdę z Polką do łóżka... rzadko która z nich potrafi wprost powiedzieć: poszalejemy dzisiaj? Zawsze się trzeba "starać", a w łóżku i tak dziadostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×