Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość FAJNY WOLNY CHĘTNY
ja tu do Ciebie z sercymem na dłoni, a Ty do mnie z paueczką :O to nie poklikasH?? :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja do Ciebie z paueczkom bo po pierwsze wyglądasz mi na pedaua, a po drugie to często gęsto zaczynam wszystko od doopy strony :classic_cool:))) ps - zara umre z głodu :O i chciałam jeszcze coś dodać... a wiem co! ale uwaga, trzeba zaznaczyć, że ma się ukączone 18 latów :classic_cool: tutaj jest krzyżyk proszę go nacisnąć dziękuję. no i też trzeba zaznaczyć że się ma mocne nerwy. i tutaj proszę drugie krzyżyke i co? mam pisać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoprocent psp na torach: psp poszla za wagony, i nasrala cztery tony, jechal pociag osobowy, wjechal w gowno do polowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
Pśp czy w Sylwestra spojrzałabyś łaskawszym okiem na prawiczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaj bejbe
prezes coole właśnie nacisnął iksa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
pśp wstawiaj zdjęcie psiochy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
Pindol-głowa, to naprawdę Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaj bejbe
i jusz sie stado fanów zleciało :O do później 🖐️ :classic_cool: pozdrawiam djalala :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEJ ! no to zaczyname. będzie krótko zwięźle i nie na temat :O:classic_cool: no ale dobra. wychodząc z pracy miałam resztkę snikersa i stwierdziłam "atzo będę wyrzucam, zjem se ostatniego gryzka :)" no i wsadziłam do buzi 🖐️:classic_cool: wyszłam na zewnątrz i pomyślałam "kurva zdążę jeszcze zajarać" no i... chciałam połknąć tego snikersa ale miałam taki kurwa wielki kawałek :O poza tym nie miałam ochoty niego już :O no i ten... i po szybkim rozrachunku stwierdziłam, że go wypluję :classic_cool: nachyliłam się i wyplułam. i wiecie jak to wyglądało? no tak właśnie, dokładnie. jak gówno :):classic_cool: i tylko się rozglądałam czy ktoś to widział bo... jakby w pobliżu był jakiś kafeteriusz to na pewno by pomyślał , że sram mordą :classic_cool: no to by było na tyle :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
I prawiczek oczywiście ignorowany :o🖐️ Ale... tak nie zatkacie nam ust :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberciku ja Ciebie serdecznie przeaszam, ale możesz powtórzyć to co pisałeś? bo nie chce mi się cofać strony :classic_cool: mam zajęte ręce w dodatku ubrudzone i nie chce se kartek kafeterii pobrudzić :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
Pytałem się czy wierzysz w yeti :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×