Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

o ya yestem wuaśnie :classic_cool:🖐️ nie zgadniecie czego się zara napiję. no za chooya nikt nie zgadnie :classic_cool: Czkwka najbardziej podobał mi się moment jak słit ent kjut Dominik doszedł w objęciach kolegi :classic_cool: nie no... wstydzę się powiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
pśp co się kurczaczki ociągasz, nie za mało czasu na kafetełe ostatnio poświęcasz? obiecaj poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napijesz sie oranżaby
?:o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrentny paszkwil
łeee to mnie tu nikt nie chciał? :( :classic_cool: mam parufki, ktoś reflektuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
ja ostatnio wciągam żurawinowe ale o gruszkowym to żem nie słyszła, dobre ino to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napijesz sie oranżaby
no to sie uspokojnilam, bo ja tez a propos żab to tylko piwo, bo po wódce to tylko same niebezieczeństwa dla samotnych wybuch gazu, zapalenia instalacji, katastrofy samolotów:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
wstrętny paszkwilu ja mogę reflektować coby ci smutno nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
tylko w cieście byś zrobił/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre dobre, jak dla mnie to nawet bym powiedziała delikutaśne. napijesz sie oranżaby } o ja piertole ale poryte mózge :D ale dobrze, tak trzymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
pśp swoją drogą za stopkę to ty nobla literackiego powinienaś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrentny paszkwil
no wlaśnie nie jadam takich dziwolągów jak parufki w cieście. parufka musi na talerzu byc goła. niestety :P ps. nie chce mi sie bawić w takie rzeczy, no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
a już myślałam że będzie romantyczna kolacja, tfu leniu ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrentny paszkwil
jeśli nie masz ogolonego łepa na jeża, kłaków na klacie i peniora między nogami to z kolacji i tak byłyby nici :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemasz Józef ózef zef ef f :classic_cool:🖐️ po pierwsze primo :classic_cool: to zadałeś pytanie, nie poczekałeś na odpowiedź i mówisz, że widzisz (las rąk). wiesz jak się zachowujesz? JAK MOJA MAMEŁE :classic_cool: drugie primo :classic_cool: jak wypiję piwo to może też się za coś złapię, ale raczej nie będzie to miało na celu utrzymania moczu :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
a nie kochana nie mam czarnego nika i w ogóle udzielam się tu raczej raz na rok, ale dzisiaj mi się nudzi i tak od rana czytałam sobie twój topik i c.h.u.j bombeczki strzelił skończył się na 19 stej stronie, to se myśle podbije i jutro w pracy znów bedę miała co czytać. Ale ewentulemą powiedz z kim mnie skojarzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
wstrętny paszkwilu -> a już k u r w u nia myślałam że znajdę tę drugą połówkę "i nigdy cię nie opuszczę" ja pierdykam to trza stronga otworzyć pssst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to chwała Ci za to niewiasto, do szopy hej pasterze 🖐️ nie będę mówić z kim mi się skojarzyłaś bo nie lubię tej PACJENTKY :classic_cool: kurva motzne jest to jak jakaś MANIURKA mówi o innej pacjentka :classic_cool: też Was to bawiło ? und bawi ? :O jak nie to nie musicie odpowiadać 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
bentlejem do betlejem lala lala spoko powiedzmy że mnie nie uraziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
i generalnie nie wiem kto jest kim na tym całym kafetełe więc za jakiekolwiek fo pa eksjuzemła bo ja nie stej z bajki tylko rozbawiło mnie twoje poczucie humoru ( wydedukowałam że debil jesteś, a takich ludziów uwielbiam) więc se tu puszczam palce po klawiaturze na twoim topełe czy jak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrentny paszkwil
no widzisz, uwazaj na to z kim piszesz w necie :classic_cool: a propo tekst józka z siusiakiem trzymanym w ręku zaraz spowodował, ze wyswietlił mi sie film iż po drugiej stronie monitora siedzi podstarzały pan, który męczy konia pod posty Paltza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józef no przeca wię jak to jest z tymi primami i secundami 😭 60 secund to jedna minuta :classic_cool: no, dobra :O to idź se do tego wuceta, idź. wstrętne paszkwile dlaczego } sjur le pą dawinią loni dałse, loni dałse :classic_cool: spoko, nie chciałam Cię urazić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
pśp a ty wiele wiosen sobie liczysz (nie wiem czy pisałaś czy to jaka tajemnica) pytam z babskiej ciekawości ofkors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrętne paszkwile dlaczego
no literki wam się już memłają czy palulu poszli aaaaaa. Postanowienie na nowy rok zagladac na kafe tylko 20 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×