Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

warczypies 😭 no już do chooya wacuawa bez przesady mnie tu proszę :classic_cool: jakieś machinacje i te sprawy :classic_cool: jeszcze bym coś dodała ale se daruję chyba coby jednak może już tematu nie ciągnąć :classic_cool: Józef } następną razą nagram i Ci wyślę 😭 okej ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert 25 Wieliczka } a no tak właśnie myślałam, że o to pytałeś. no i dla pewności poszłam spojrzeć w lustro i muszę Ci powiedzieć, że tak, WIERZĘ :classic_cool: a tzo ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Lukrecja} wypiertalaj stąd bo nie jesteś tu mile widziana :classic_cool: mam pare zasad i jedną z nich jest to, że NIE GADAM Z KRETYNKAMI. także żegnam serdecznym chooy Ci w doopę i na imie :classic_cool: oraz bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
A nic, interesują mnie różne rzeczy i przez to czasem tak się odważę bezpośrednio zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józef no co Ci powiem to Ci powiem, ale kurva masz rację z tym, że jeśli masz sraczkę po snikersach to pisać o tym można jedynie w topiku o wpadkach. na pomarańczowo. a najlepiej to w ogóle przez proxy czy od kolegi z chaty :classic_cool: wyobrażasz se jakbyś o tym napisał pod swoim Józefowym nickiem? ja pierrdolę ale siara c'nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 25 Wieliczka
Choinki się wyrzuca, nie trzeba ich do tego przebijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupki i matoły, pewnie swoje oczy karmicie cały grudzień sztucznymi plastykowymi horrorkami owiniętymi 20cm łańcuchem z jedną bombką :classic_cool: I powiem wam, że macie rację, w przyszłym roku też tak zrobię :classic_cool: Aktualnie moja choinka wygląda jak po grubej imprezie, od połowy w dół nie ma już igiełek :( Chouj z nią, wyląduje dzisiaj pod kontenerem :classic_cool: Mam jeszcze dwa tofifi, zjem je i będę spiertalać :classic_cool: p.s. Macie doświadczenie w przebijaniu kądąmów, że tak się wszyscy rzuciliście na temat? :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
ponawiam swoją prośbę, pokaż psiochę pśp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
masz bułkę czy motyla :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz właśnie też jestem zajęty 😴 zresztą słabo to nawet wygląda technicznie :O do późni, Stforu :classic_cool:🖐️ Myszell, jakbyśmy już nie mieli w tym roku okazji do prywatnej schadzki, to zawczasu życzę Ci wesołego sylwestra! niech alkohol spłucze z Ciebie całoroczny brud i znój 🌼:classic_cool: oczywiście nie żeby bez alkoholu nie mogło być wesoło, ale sama rozumiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że tego kondoma, którego mam mieć przedziurawionego, przedziurawisz mi Ty, bo bardzo przekonywająco piszesz )))):classic_cool:((( Wzajemnie, do upadłego, byśmy szorowali parkiety do obiadu 1. styczni :classic_cool: 😘 ❤️ Wzięłam właśnie do buzi soczystego, różowiutko-śniadego, śliskiego, okrągłego, regularnego kształtem, rozpływającego się na języku, wypełniającego mą śliczną buźkę wypychając jednocześnie raz prawy, raz lewy policzek, truskawkowo-smietankowego czupaczupsa :classic_cool: Z tegoż miejsca żegnam się z wami wypertalając do piwnicy po pudełka na bompki :classic_cool: :P 😘 ❤️ 🖐️)))))) p.s. Ale powiedzcie, że was podnieciłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×