Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

kto jeszcze nienawidzi PKP?

Polecane posty

Gość Tertulian
Dziś jest 21 grudzień Światowy dzień pozdrawiania brunetek oraz Światowy dzień orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_fanka_pkp
dziękuję 🖐️ jestem brunetką a orgazmów nie miewam:P brak faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega w liceum fajne numery robił dzięki ich spóźnieniom. Ale przez takie numery nie zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrezygnowałam z podróży, bo zapowiadali kolejno 30, 50, 70 i 90 minut opóźnienia :o a docelowo miałam być na miejscu po 23, ostatecznie byłabym pewnie o 2 w nocy, jeśli w ogóle. ogólnie masakra, pociągi są spóźnione, odwoływane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie pkp
lubie pkp, bo w mojej miejscowosci nie na torow i wiem jaki to problem, gdy nie ma jak doechac do domu na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
tylko dziadowy podrozuja PKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdze kolejami slaskimi, sa ok, nowe pociagi, niewielkie opoznienia Ogolnie jezdze pociagami juz 3 lata i nie mialam jakis zlych doswiadczen. Raz zepsol sie pociag, czasem sa opoznione, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się pieklić? Ja ostatnio jeździłem PKP regularnie z 18 lat temu i staram się unikać pociągów PKP jak najdalej. Jest pełno busów, busików, autobusów. Ktoś kto świadomie wybiera PKP jest sam sobie winien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocodrink
We wrześniu ub. roku zaczęłam jeździć pociągiem do szkoły, wytrzymałam do lutego, w marcu przesiadłam na autobus bo nie wytrzymałam nerwowo. Nie dosyć, że się opóźniały, zostawały odwoływane nie kursowały to jeszcze na dodatek konduktorzy sobie jaja robili. Nigdy więcej dojazdu pociągami do szkoły! Mam już dość PKP!!! Jeśli bym chciała gdzieś jechać pociągiem to tylko na wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrotnicowy
ja nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkmnmm,
ttez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest pełno busów, busików, autobusów." na 300 kilometrowej trasie, która muszę przejechać NIE MA. "Ktoś kto świadomie wybiera PKP jest sam sobie winien" jak kurwa nie ma wyboru, to się jedzie tym co jest. czy to jest kurwa tak trudne do pojęcia? :O🖐️ poza tym nie cierpię autobusów i jeżdżę nimi tylko wyjątkowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to uwielbiam jeździć pociągami, ale te pierdolone koleje polskie mi to obrzydzają 🖐️ przynajmniej jest zimą ciepło, latem fajny przeciąg i można poznać ludzi. a w autobusach jest duszno i do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tertulian
Teraz tak jest bo są czynione prace aby w 2016 podróż była jeszcze szybsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze, bo kiedy nie jechalam to zawsze albo pociag stanal w pizdu na nie wiadomo ile nie wiadomo gdzie, nienawidze za te bydlece wagony II klasy, gdzie w DE II klasa wyglada lepiej jak nasza I.. ogolnie chujoza. I zawsze sie czuje niepewnie jak gdzies musze jechac pociagiem, bo informacja na pekapach to w ogole jest parodia, babska same nie wiedza z ktorego peronu bedzie odjezdzal pociag itp itd, lubie tez jazde pociagami, bo czlowiek mniej sie meczy za pksami tez nie przepadam, bo te tez a to popsute, a to nie dojechal, zima jest masakra tez czesto. poza tym smierdzi, jest duchota. smieszt mnie ze w XXI nadal w wielu miastach jezdza jeszcze po wioskach te stare autosany, ogorki. parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjcekqnbveoqjvlnelq
po chuj tobie auto? ty kurwa jak ten ciec dyzurna ruchu kafeterii 24/24 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi. W moim mieście właśnie zlikwidowano jedyne połączenie z Wawą. Teraz to można sobie wokół torów pochodzić bo i tak nigdzie się nie dojedzie, chyba, że do wioski 20 km dalej. Zostają PKS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalaj orendż, ostatnio mało siedzę na kafe :classic_cool: "Phi. W moim mieście właśnie zlikwidowano jedyne połączenie z Wawą" wow. nieźle. :O ja tam na ilość połączeń nie narzekam, ale jakość mnie wczoraj powaliła. a i tak jeżdżę tylko spółką Intercity, bo jeszcze jakoś tam się kulają, w przeciwieństwie do regionalnych. w zeszłym roku miałam fuksa i przed świętami jechałam punktualnie, w miłym towarzystwie i ciepłe, mimo sporego mrozu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam nic do PKP... Moje pytanie jest takie, czemu temat wylądował na uczuciowe...to mnie ciekawi...pomyłka, czy aż tak bardzo emocjonalnie to tego podchodzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam1212
pozwolę sobie wtrącić 3 zdania. Intercity - zadłużona przewozy regionalne - z nowym rokiem dzielą na części bo "zadłużone" koleje mazowieckie o dziwo mają się nieźle. najlepiej prosperującą i dochodową częścią "niegdysiejszego pkp" jest cargo. btw na co konkretnie narzekasz skoro "pkp" już nie ma ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oja tam :) nie każdy tak interesuje się koleją i jest w takich newsach na bieżąco :) ja mam zdanie neutralne, bo w sumie mało podróżuje pociągami, ostatni raz chyba ze cztery lata temu, zdecydowanie wolę samochód, choć na dłuższe trasy, to może być dla kogoś problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×