Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk26

czy jest tu ktoś komu po apelacji obniżono alimenty?

Polecane posty

Gość gość
A po jaką cholerę są wogole sprawy o podniesienie i obniżenie alimentów? Różne dzieci różnie jedzą? Żyją w innych światach? Alimenty powinny być ustalane takie same dla wszystkich jak najniższa krajowa, tyle na 3 latka, tyle na 6 latka, tyle na 15 latka. Tak by mogło dziecko normalnie żyć, nie wegetować ale też nie pławić się w luksusach. I powołana instytucja która i sprawdza czy drugi rodzić i tyle samo a inwestuje w dziecko.W pełnej rodzinie jak ojciec zacznie zarabiać 10 tys to ⅓ oddaje dziecku? Nie. Jest indywidualna sprawa rodziców czy dają dziecku drogie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:00, Gość dariusz szczygiełł napisał:

Witam. moja zona zlozyla o podwyzke z 300zł na 1200 (!!!) sad podniosl na 600 natomiast po wniesieniu apelacji sad II instancji obnizyl na 350zł. wiec suma sumarum podniosla alimenty 50zl a chciala 1200. Mina ex zony podczas wyroku II instancji- bezcenna :) Poprostu swietny prawnik i manipulant napisal mi odwolanie jak i rowniez byl ze mna na apelacji. jednym slowem zmiażdzyl slownie moja ex i prawde mowiac i pani sedzi czasem troche morałów posłał. pozdrawiam.

Moge prosic namiary na prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

Na każde dziecko powinna być stała kwota alimentów(na niepełnosprawne państwo powinno dawać zasiłki). Wtedy każdy by wiedział czy grozi nieużywanie gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×