Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Świąteczne małe co nieco dla fetyszystów stóp od Dekalogowatej.

Polecane posty

Gość Pani Deka@-o
Mnie tylko ciekawi jakie typy kobiet akceptują prawiczków, a jakie mogą ich skreślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie typy , a skąd dziewczyna wie ze jesteś prawiczkiem jeżeli cię nie zna np?:D przedstawiasz się cześć jestem Wiesiek i jestem prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ Masz pulchne kolaniska a to oznacza ze pupe tez masz wiecej niz pulchna :) Pora zaczac biegac, sauna, zapomniec o parowkach szyneczkach a przeprosoc sie z surowkami na bazie kapusty i inszych zielsk:) albo wiecej seksu ! z jakims leniwym kolesiem co cie zmusi do tego abys go ujezdzala.Ja po nocce z ognista kobieta trace 2 kg! sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w tym momencie minę jak OMG Cat. To jest zdjęcie zrobione z perspektywy osoby siedzącej na dupie na niskim fotelu. Czyli zmienia się ułożenie całego ciała. Plus, przy wzroście 156 ważę 45 kg. I jestem wyjątkowo szczupła. Coś jeszcze, specjalisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, zacznę nosić bluzę z napisem "JESTEM GRUBA - PRZETRWAM ZIMĘ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big city nights baj mi
powialo tanizna, kiczem i brakiem smaku (na wielu plaszczyznach) ale troche dowcipne i to nalezy docenic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciemnasz! :) Kolaniska masz pulchne to i pupe tez.! a te twoje 45 kg to mozna miedzy bajki wlozyc. NAJLEPIEJ POKAZ FOTKE PUPY ;) Uwierze jak zobacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ma brzmieć. To przecież Dek z małpą. :) Dla indywidualnych przypadków nie będzie się obracać o 180 stopni, by zaspokoić twój intelektualny niedosyt pomarańczo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, czy już w tym wieku muszę się przekonywać, jak płytcy są ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big city nights baj mi
co do 45 kg jestem w stanie uwierzyc sama mam 48 kg i moje kolana w tej perspektywie mogyby sie tak zaprezentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ Cholera, czy już w tym wieku muszę się przekonywać, jak płytcy są ludzi? Tzn ile masz lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariner, nadal mam minę a la OMG Cat, co oznacza, że nic z tego nie będzie. Nowy, nie udawaj cherubinka, fajfusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariner - to jest właśnie cholerny przykład paralaksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasco, mniej, ale tutaj dla kafeterian jestem obleśnym pedofilem udającym nastolatki. Nowy, nie pochlebiaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aKURAT NIE MASZ RACJI@ BO PARALAKSA DOKLADNIE ODNOSI SIE DO WSZYTSKICH ELEMENTOW NA FOTCE ALE KOLANISKA CIE ZDRADZILY ;) tluscioszku!:) i na dodatek prozny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariner, już lecę i szczelę z piętnaście aktów najlepiej. Nie muszę nikomu niczego udowadniać, jak i ty nie musisz niczego odszczekiwać. Mogę być gruba, nie ma sprawy. I tak w anoreksję mnie nie wpędzicie, nie będę motylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wrodzona skromność mi na to nie pozwala Dek z małpą. Ale faktycznie dosyć, bo odwracasz moją uwagę, od jakże niecierpiących zwłoki wpisów innych tematów. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×