Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Świąteczne małe co nieco dla fetyszystów stóp od Dekalogowatej.

Polecane posty

bum-- siema Powiedz no z jakiej przyczyny temat wam rozpiertolili?? mmm757 dał go wykasować?Nie chce mi sie to wierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:02 [zgłoś do usunięcia] Dek@ Duchu, stary kapral na stanowisku?-- zapal kaganek oświaty bo dziś coś za tepy jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę go zapalać. Gdybyś zrozumiał to bym się nieźle wkurrwiła, ale tak to mogę spać spokojnie. Nie jesteś tym, kim nie jesteś, a jest nim ktoś inny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie spoko, teraz tamten będzie gryzł bardziej niż zwykle, albo gorzej, zignoruje mnie, czego moje wirtualne ja nie przeżyje.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyjesz wszystko :) Jak do tej pory sobie radziłaś, to dasz radę.:) Dek z małpą. :) Duch się przy Tobie materializuje, bum zahacza. :) Tylko herbatnik Cię nie rozpieszcza. ale to kapeć z własnym haremikiem. Żyć nie umierać. :) Ducha jeszcze raz chciałem przeprosić. :( Informacje z drugiej ręki, nie powinny oglądać światła dziennego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzta, jaki kwaśny. Nowy, kafeteria to takie lipne psychoi. Śpijta wszyscy dobrze, piaskowe dziady.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli ciebie, głupia tzipo. Tutaj grasuje parę innych ''dekowiczów''. I wcale nie oczekuję od Chorwata tego typu foty, nie uważam tej części ciała za najpiękniejszą, jak usiłują mi tutaj wpierać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekiel na pomarańczowo
Po chuuja żeś to odświeżył? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczuł się opuszczony
i samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiesz, Noweuszu, że zawsze trzymam Twoją stronę, nawet jak pierrdolniesz czymś, jak łysy o asfalt. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka z Łodzi
Nada odświeżać co by nowi łowili właściwy filing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×