Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaba27

RATUNKU !!! MOJE dziecie nie chce jesc owoców :(

Polecane posty

hej.. moze mi ktoś pomoże. Moja córeczka ma 17 miesięcy i nie chce za żadne skarby jesć owoców.. kiedys codziennie jadla mi owoce ze słoiczka a teraz nawet tego nie chce.. o surowych owocach można zapomnieć nie wcisne jej , wypluwa albo powącha i odejdzie :/.. jedynie co to pije soki owocowe czy to zastapi jej jedzenie owoców?? i dostarczy potrzebnych witamin? pomóżcie bo juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
może w zastępstwie pić soki przecierowe. POczekaj przyjdzie lato, będzie tyle pysznych owoców że sama sięrzuci na nie. A Czemu jej dajesz słiczki a nie np kawałek banana czy jabłszka do ręki?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
wybacz nie doczytalam ze wypluwa wszystkie surowe owoce. No to zostają soki przecierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a warzywa je? bo jesli tak, to nie ma obaw. Mój z owoców toleruje jedynie pomarańcze i mandarynki a i to w małych ilościach - więc go nie zmuszam warzywa sa zdrowsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibbba
moj tak samo,na poczatku ok,potem plul wszystkimi,dawalam mu soki przecierowe.teraz ma 4,5 roku i zaczyna sie powoli przekonywac do owocow ze sloika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 2,5 roku i odkąd skończyła 6 mies. nie chce tknąć żadnych- iani ze słoiczków ani zwykłych. I zachodzę w głowę skąd ona zawsze wie, że to owoc? Przecież wszystkie wyglądają inaczej. I nie pomagają kolory, ani samodzielne zbieranie latem... Mogą dla niej nie istnieć. I soki przecierowe również. Ale pasteryzowane pije na szczęście i pediatra nie uspokoił, że to tylko pozory, że przecierowe zawierają więcej owoców, więc odetchnęłam i jej nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza czy ty wiesz,ze zostawia
warzywa sa lepsze,owoc najlepszy jablko,zwykle polskie bez konserwantow.a moze nauczylas je jesc tylko owowce sloiczkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×