Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 zly dotyk boli mnie

jak wyglada badanie po gwalcie ?pomocy

Polecane posty

Go艣膰 dziewczyno skontaktuj sie z
馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno skontaktuj sie z
dziewczyno, wspolczuje, ale nie bierz niczego, wszystko powoli ulozy sie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niunia von felcia
nie ma tabletek... dzwon po karetke... ratuj siebie i twoja przyszlosc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niunia von felcia
jesli jestes wierzaca, to pomodl sie, zeby B贸g dal ci sile na przetrwanie tego ciezkiego momentu, placz, krzycz, ale sie nie daj ; jestes wartociowa dziewczyna 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zly dotyk boli mnie
teraz czuje sie jak szmata fajnie ze sa dobre dusze i chca dobrze Ale sie trafila przed switami ofiara losu ktos napisze psychologicznie myslac lepiej umrzec odrazu czy sie meczyc ? ja nie przezyje lazenia po lekarzach i pokazywania ciala i bedzie widzial slady jak mi sila wkladal i mnie dusil -ponizajace strasznie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno skontaktuj sie z
skontaktuj sie koniecznie z kims zaufanym, lekarz niech Cie przebada koniecznie - oni juz nie takie rzeczy widzieli, najwazniejsze jest Twoje zdrowie! w razie czego zawsze mozesz skontaktowac sie z osrodkiem interwencji kryzysowej czy telefonem zaufania, niebieskalinia, nie beda naciskac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno skontaktuj sie z
ponizyl to sie ten gnoj gwalciciel, nie Ty kochana:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niunia von felcia
on ma bardzo ci臋偶ki grzech , jest przest臋pc膮 , zerem... ty nie jeste艣 niczemu winna, masz czyste serce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno skontaktuj sie z
msuze sie klasc, zagladne tu jutro 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdzie on ci to
zrobil? zaraz wysle na policje ten watek.. ile masz lat? z tego co piszesz wywnioskowalam ze jestes niepelnoletnia-a moze sie myle

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdzie on ci to
jestes autorko? chce Ci pomoc!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gdzie on ci to
no i dupa,kolejne prowo:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pozna noca ja marze
czuje ze jestes w szoku musisz sie postawic i pomyslec o swoim zdrowiu gwalciciel mogl cie zarazic czyms idz do lekarza wybral ten skur...l- moment kiedy ludzie sa zajeci i zagonieni swietami.niemartw sie z czasem cialo sie zagoi a w zyciu spotkasz odpowiedniego mezczyzne do pierwszego razu napewno.ginekologa mozesz wziasc kobiete to mniej wstydu i zrobi ci szybko badanie wywiad i wierze ze to zrobisz jak najszybciej ! Wiem ze cierpisz przytulam cie i pamietaj -placz placz bo tak ukoisz bol a juz rano zacznij dzialac ! Obdukcje chyba trzeba zrobic co dziewczyny ?ale autorka mogla zmyc sperme ? Niewiem wiec tu sie juz nie wypowiem bo nie znam sie .przytulam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 onawi
on cie pewnie tak straszyl ze cie sledzil itd jakis psychopata i pewnie nie pierwsza jeste jego ofiara,ciesz sioe ze cie nie zabil a co do powtorki to watpie raczej sie nie zdarzaja.......cholera badz ostrozna nastepnym razem,nie pozwol zeby to scierwo zniszczylo ci zycie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zly dotyk boli mnie
dziewczyny dziekuje za wsparcie, paranoja jakas znalesc dzisiaj ginekologa prywatnie znalazlam(uprosilam ) ale wizyta mnie sporo kosztowala ;-( (finansowo i wogole szkoda gadac ) nie przyznalam sie do gwaltu -jakos nie potrafilam wydusic to z siebie .Moze sie domyslil nie obchodzi mnie to -prywatna wizyta dala mi ten podswiadomy luz ze nie bede musiala sie tlumaczyc -p艂ace i wychodze a on nie wykazywal szczegolnej uwagi moze sie spieszyl do przedswiatecznej szopki .w domu klotnia ze nie pomagam nic przy swiatecznej wigilii a ja wogole nie mam ochoty zasiasc do niej ;boli mnie wszystko i najchetniej bym zostala w lozku ,mam zlota tabletke przynajmniej i wewnetrzne rozdarcie ;( ale w duszy mam spokoj ze zrobilam ten krok cholera chcialabym sie komus wygadac moze jest osoba ktora cos podobnego przeszla bo jest mi bardzo zle prosze o kontakt mam strach straszny wychodzac z domu to jest nie do opisania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zly dotyk boli mnie
przerycze te swieta na bank

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bo偶e, kto w to uwierzy艂 to chyba jest w tym wieku co autorka .. K艂amiesz dziewczyno zdanie po zdaniu.. Zmy艣lasz, nie wiesz co robi膰 ze sob膮 to zak艂adasz w膮tek, kt贸ry przyci膮gnie uwag臋 ludzi..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a po drugie ka偶dy ginekolog pozna艂by gwa艂t i od razu zawiadomi艂 policj臋, prywatna wizyta wcale nie gwarantuje, 偶e b臋dzie milcza艂 je偶eli co艣 takiego zauwa偶y艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zly dotyk boli mnie
po co bym miala klamac ?zastanow sie ...szkoda gadac jak nie wiesz szczegolow to mi nie pisz- tutaj dogadywac to umie kazdy ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ekspert_po_72
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chcia艂bym wyja艣ni膰 nieporozumienia, kt贸re pojawiaj膮 si臋 na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane s膮 dwa preparaty zawieraj膮ce lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiod艂a). S膮 to Postinor Duo oraz Escapelle, kt贸ry zosta艂 wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Pocz膮tkowo oba preparaty by艂y sprzedawane r贸wnolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dost臋pny w aptekach. Oba preparaty zawieraj膮 lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzuj膮 si臋 wysok膮 skuteczno艣ci膮, jednak zmniejszenie ilo艣ci tabletek do jednej zwi臋ksza pewno艣膰 zastosowania i co za tym idzie efektywno艣膰 terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dost臋pny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ten facet powinien za to zap艂aci膰 wiezieniem.Nie daj si臋 zastraszy膰 ,nie jetses rzecza 偶eby by膰 tak traktowana.jesli nie powiesz policji to on mo偶e znowu to zrobi膰.Zglos to na policje .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×