Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megisu78 mnie też czasem coś pobolewa, na ostatniej wizycie pytałam swojego gin czy to normalne, powiedział, że jeżeli nie towarzyszą mi żadne skurczy, czy plamienie, krwawienie, to nie mam się co martwić poprostu wszysko się rozciąga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :D Mnie coś ciągło tuż przed tym jak zaczęła się dzidzia ruszać, nie bolało po prostu jakby ktoś od środka mnie ciągnął zwłaszcza przy pępku, zdarzało się od czasu do czasu, ale nie przejmowałam się tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dziewczyny! u mnie szaro, buro , ponuro i deszczowo:/ czekam za mezem az wroci z pracy i jedziemy do tesciowej na obiad:) dziewczyny tak sie zastanawiam czy nosicie przy sobie karte ciazy jak jedziecie gdzies na zakupy do miasta czy w ogole w jakas podroz nie daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Megisu78 - ja tez czasem czuje pobolewanie brzucha. To uczucie jakby caly brzuch byl obolały. Czasem cos mnie gdzies pociagnie, czasem zakłuje. Kilka dni temu, jak zmienialam posciel poczulam mocne pociagniecie w dole brzucha, ale przeszlo po kilku sekundach. Mysle, ze nie ma co sie martwic. Czuje juz delikatne ruchy coreczki. Juz sie troche martwilam, ze tak dlugo nic sie nie dzieje, ale teraz jestem juz spokojna. Spodziewalam sie ruchow motyla - tak jak dziewczyny to opisuja, ale u mnie to takie delikatne pukniecia, jakby kopniaczki. Aktualizuje tabelke, bo kolejny tydzien za mna :D MEGAN86.............25......... 20 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19............1kg....... . 2.09....Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.....2.09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.....2 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan ja zawsze przy sobie mam książeczkę ciazowa no chyba ze idę z psem na spacer to nie biorę torebki :-) ale jak mam torebkę to zasad w niej książeczkę. Z tymi bolami brzucha to sie tak zastanawiam czy to nie od... No wiecie czego :-) kurcze ale jak mówicie ze was tez coś ciaglo i czasami zakuje to może faktycznie nie mam sie co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze się przyznam, że nie noszę. Na początku tak ale teraz już nie. Ajponka poczekaj jeszcze troche. U mnie też na poczatku byly lekkie kopniaczki, a ostatnio jakbym faktycznie motyla miała w brzuchu tak łaskotalo. Powiem Wam jeszcze, że nie myslałam, że takie maleństwa mają tyle siły, ostatnio zjadłam prawie całą czekolade :P Specjalnie bo chciałam żeby zaczęło się wiercić, i czekam i czekam i nic, a potem jak dwa kopniaki dostałam to nie wiedziałam co się dzieje :P ;) Myślałam o szkole rodzenia, no ale nie wiem. Mam 15 lat młodszego brata i widziałam co się przy dziecku robi, sama też się nim opiekowałam, no ale to było prawie 6 lat temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.....2 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja noszę ze soba kiążeczkę gdzie się nie wybieram tam ją zabieram, ale to za sprawą urazu jaki mam po 2 stratach.. teraz gdy juz jestem w 17 tyg torchę się uspokoiłam, ale strach zawsze gdzieś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dzien dobry a raczej dobrywieczor kolezanki ! :) Wiem wieem, dlugo mnie nie bylo ale juz sie melduje :) ! Byly swieta i rodzina przyjechala i zabardzo nie bylo czasu albo spalam hihi. U mnie leci 17 tydzien dokladnnie 5dzien. za 2 tygodnie ide na USG polowkowe i nie moge sie juz doczekac. mam nadzieje ze poznam plec. :) Mnie ostatnio cos tez kulo ale to byl raczej pecherz i az sie boje ze znow sie czegos nabawie... Kilka dni temu kupilam sobie jeansy ciazawe z HM, jestem z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.....2 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Śpiochy ;) Jak wasze samopoczucie? Wrzesniowa lalaa zazdroszczę Ci że poznasz płeć już na dniach. Boli mnie to że muszę czekać aż do 11 maja ;/ A bezsensu jest wydawać kase na usg żeby zaspokoić swoją ciekawośc ;/ Ale chociaż małe ładnie rojbruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny w ten poniedziałkowy, szary i brzydki poniedziałek. u mnie niedziela upłynęła pod znakiem lenistwa, lenistwa i raz jeszcze lenistwa. smerfakir jak się czujesz? mam nadzieję, że wszystko w porządku i plamienia ustały... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! faktycznie tydzien zaczyna sie paskudnie... szaro i ponuro... ja karte ciazy nosze w torebce razem z ubezpieczeniem... wiec jak gdzies wyd=chodze dalej od domu to zawsze ja mam przy sobie... tez zaczelam odczuwac lekkie ciagniecie szczegolnie rano jak wstane i wieczorem jak poloze sie do lozka. ale ruchow dzidziusia jeszcze nie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! i ja sie melduje w poniedzilakowy brzydki dzien.... ja poznam plec juz za 8 dni :D (jak dupci nie wypnie na rodzicow :p) jestem juz po sniadanku moje male tak dzis o 6.30 buszowalo po brzuszku ze nie dalo spac:p trzy razy mi sie zdarzylo przez weekend ze podbrzusze mi doslownie skamienialo taki skurcz dostalam ( nie byl bolesny) czy sa to juz te skurcze Braxtona-Hicksa? czytalam kiedys gdzies ze pojawiaja sie kolo 20 tyg. zdarzylo sie Wam cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brzuch czasami pobolewa ale macica ciagle się rozciąga więc to chyba normalne. Wczoraj poczułam już ze 100% pewnością moje maleństwo!!!! Ale super uczucie. To trwało dłuższą chwilę więc to na pewno nie jelita :D A co do ryb (odpisuje dopiero teraz bo przez weekend nie miałam chwili żeby usiąść przed kompem) to należy jeść 2, 3 razy w tygodniu ALE nie wędzone-te są surowe, podlegają tylko wędzeniu, podczas którego wydzielają się związki rakotwórcze (podczas wędzenia ryb ale też mięs). Dlatego nie warto takim paskudztwem faszerować naszych pociech jeszcze w brzuchu. Można jeść gotowane, pieczone czy jak ktoś już bardzo chce smażone. Polecam gazetkę m jak mama, tam jest to dokładniej opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg.......2 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg...........14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) U mnie też wczorajszy dzień był baaaaardzo leniwy, sporo leżałam i dzięki temu mogłam wyraźnie poczuć jak rusza się moja kruszyna:) Pukanie z łaskotaniem na zmianę. Super uczucie jak ma się świadomość, że to dzidziuś. Szkoda tylko, ze tak rzadko to czuję. Też czasami czuje takie jakby ciągnięcie w dole brzucha, zwłaszcza gdy np. gwałtownie wstaję, ale to wszystko podobno normalne. Moje badanie 9 maja, ciekawe czy poznam płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09..... kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .2 .09.Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj byłam na badaniach i w pon. jadę na wizytę, może też poznam płeć jak dobrze się ułoży :) A wracając do obiadów to co dziś serwujecie bo ja kompletnie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ruchów jeszcze to ja też czułam właśnie takie łaskotanie, nawet nie wiem jak mam to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Dziewczyny mam pytanie. Byłam w piątek u Gina, zrobili mi ktg słuchałam serduszka. A jak pytałam czy mona już poznać pleć to kazał przyjść za 2 tygodnie. Wizyty zawsze mam co miesiąc, wiec może to USG będzie dla rozpoznania płci m.in. CO O TYM SADZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Wlasnie zasiadlam przed kompem i moja kruszynka szaleje w brzuszku. Czuje ja szczegolnie w pozycji siedzacej i lezacej. Ruchy czuje dopiero od kilku dni a z dnia na dzien sa coraz bardziej intensywne. Wspaniale uczucie. Sama sie jakis czas temu martwilam, ze mala sie nie rusza a niepotrzebnie sie stresowalam. Megan86 - ja nawet nie wiedzialam o tych skurczach Braxtona-Hicksa o ktorych piszesz, ale nadrobilam juz zaleglosci :) Byc moze to jest to, bo mnie tez taki skurcz zlapal i byl dosc bolesny. handzia 26 - mam rosol z makaronem od wczoraj, ale zastanawiam sie co do tego, bo sam rosol to troche za malo. Moze nalesniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzartuszek - lekarz chyba mial na mysli, ze za 2 tygodnie bedzie mozna juz cos wiecej zobaczyc, ale to nie oznacza, ze musisz koniecznie isc za 2 tygodnie. Wystarczy, ze pojdziesz na kolejna wizyte za miesiac. Tak mysle, ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka fajnie ze ciagle sie czegos nowego dowiadujemy nawzajem od siebie :) ja tez jak cos uslysze pierwszy raz to buszuje po necie i nadrabiam zaleglosci :) Obżartuszek a chodzisz prywatnie? bojesli tak to jest dla niego kolejna okazja do skasowania kaski bo jak masz przyjsc za 2 tyg a normalnie chodzisz co 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się dziwne wydaje, że chyba chce zarobić więcej bo jeśli jest wszystko w porządku to nie ma potrzeby iść za 2 tygodnie, no chyba że dla zaspokojenia własnej ciekawości co to będzie :) Ja już nie mogę się doczekać swojej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Narazie chodzę na NFZ, planuję prywatna wizytę dopiero w maju. W taki wypadku myślę, ze nie chodzi tu o kasę. Poza tym wychodzi mi 21 tydzien za te 2 tygodnie, a wiem, ze w kazdym trymestrze trzeba miec robione badania morfologia, krew no i teraz bedzie badanie proby glukozowej czy jakos tak, bada sie od 20-23tc. Poza tym jak bylam w piatek, to nie było urzadzenia do USG, powiedział, ze w piatki nie przyjmuje cieżarnych, wiec moze za te 2 tyg chce sprawdzic czy z malenstwem wszystko ok. Sama juz niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×