Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

handzia Jakub to Kuba moj chrzesniak ma tak na imie:) ale nikt do niego nie mowi Jakub :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby się tak nie mówi ale ja miałam kolegę w klasie jeszcze w podstawówce i zawsze wszystkie nauczycielki mówiły do niego Jakub i tak mi to utkwiło. Ja tez mam chrześniaka Kubę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby się tak nie mówi ale ja miałam kolegę w klasie jeszcze w podstawówce i zawsze wszystkie nauczycielki mówiły do niego Jakub i tak mi to utkwiło. Ja tez mam chrześniaka Kubę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez dla dziwczynki wspomnial o Weronice ale mi sie nie podoba juz slysze jak Wera do niej by wolali...my tez bedziemy mieli duzo sporow o te imie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś chciałam Maję ale teraz co trzecie dziecko ma tak na imię albo często słyszę Natalka i Laura więc te odpadają. Też tak tłumaczyłam mężowi, że będą mówić Wera ale on się uparł. Mamy jeszcze dużo czasu więc muszę nad nim trochę popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak, teraz mozna nadawać imię Kuba i Jakub jako dwa rózne imiona. Wzięło się to stąd, że istnieje stara przyspiewka "pije Kuba do Jakuba" co mogło świadczyc o istnieniu Kuby jako osobnego imienia. Ładne te imionka macie :) Mi się też nie podobają takie zwymyślane imiona typu Brian czy Brajan, te z czołówek rankingów owszem podobają mi się Julcie, Zuzie ale jest ich za dużo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez podobaja Julia czy Zosia i Kuba ale sa bardzo popularne. Z tego co wiem Kuba tez jest bardzo popularny. Dla dziewczynki podoba mi sie jeszcze Milena. Puki co bedzie Karolinka. Zobaczcie pozycje 176 z linku, ktory podala Megan86 imie Mrowka - spadlam z krzesla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka mi sie na niektorych jezyk lamal :p jak mozna tak dzieci oszpecac ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórymi imionami to można naprawde skrzywdzić dziecko... Mrówka nie do przebicia :P Jak powiem narzeczonemu jakie można dać imiona to mi nie uwierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Mrówka jest świetan- jeszcze jak właściciele nazywają się Faraoni:) Imie musi w jakis sposób pasowac do nazwiska - krótkie nazwisko dlugie imię. Pospolite nazwisko proste imię , żeby potem nie wychodziły cyrki typu Róża Kapusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już po wizycie. wszystko ok, dzidzia rośnie stwierdził lekarz po przeprowadzonym badaniu, na nastepnej wizycie którą mam 7 maja będę miała usg i zobaczymy :) przepisał mi ascofer ze względu na anemie, którą mam. od początku ciąży przytyłam 2,5 kg :D z czego od ostatniej wizyty 1,5 kg.. także do 7 maja mam spokój :) smyranie, które czuje w brzuchu to dzidzia stwierdził lekarz :) a co do płci, to nie mam stwierdzonej i nie będe miała bo nie chce wiedzieć.. a co do imion: to Borys lub Dagmara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 20 tc...........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........19 tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? Madleenn.............26..........18 tc...........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr dobrze powiedziane. Olczak podziwiam Cię, że nie chcesz wiedzieć. Ja bardzo chce wiedzieć kto wierci mi się w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to Olczak super, że z maleństwem wszystko ok.:) ja wizytę mam 8 maja. Nie czuje jeszcze ruchów choc wczoraj wydawało mi się, ze to już :( siedzę i próbuje zaprojektowac co gdzie będzie stało w kuchni, bo mąz do soboty chce porobic instalację. I teraz mam zgryz, bo nie wiem czy zlew w rogu czy kuchenka. A do tego 2 okna w kuchni i drzwi. Także nie wiem jak co poustawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
MEGAN86.............25......... 20 tc...........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........19 tc..............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc...........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........18 tc...........3 kg.........08.09......??? smerfaskr............26..........19..........1kg........12.09....Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc...........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........17 tc...........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........18 tc............1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d........3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc............2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34..........14 tc 3d .........?...........26.09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchenka w rogu trochę nie praktyczna, bo np. w ekstremalnych warunkach może Ci okopcić ścianę, bądź opryskać coś co się zagotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz kuchenkę w rogu-nie róbcie takiej głupoty. Niestety nie da się zapobiec zaplamionej ścianie choć próbuje. Dobrze że mam płytki, które w miarę łatwo się czyszczą i farbę powyżej z której też można ścierać wszystko mokrą ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to dobra, w rogu wtawię zlew. Niby moge dać zlew pod oknem ale chciałam światło wykorzystać do przygotowywania posiłków.W ogóle to mamtyle pomysłow na tę kuchnię tylko nie wiem co wybrać:) kuchnia jest z tego domu http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/854-krab-mc.html tylko mam zabudowane drzwi od pokoju:) i jeszcze troche innych zmian w pozostałej częsci domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rożne tematy sie rozwinęły :-) od imion do projektu kuchni :-) A które kobietki urodzone we wrześniu:-) u nas w domku wszyscy będziemy z tego miesiąca. Ja tatuś i nasze malenstwo :-) ja 9 mąż 29 a dzidzio jeszcze nie wiadomo :-) Byłam dzisiaj u laryngologa z tymi moimi zatokami i szczerze wam powiem nic nOwego sie sie dowiedziałam, pani doktor super niemiła. Zapisała mi krople do nosa xylometazolin oczywiście poczytalam na internecie i odrazu odechcialo mi sie ich stosować i sama nie wiem co robić oraz tabletki sinupret macie jakieś doświadczenia albo wiecie coś na temat tych leków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :D Nareszcie dobiłam. Cały dzień chodziłam po sklepach w poszukiwaniu kreacji na wesele, które mam za 2 tyg. i kupiłam :D:D:D Yeah !!! Problem z głowy ;) Wyglądam w niej trochę jak uczennica klasy 1 a, ale zależało mi aby była skromna, prosta i taka, którą będę mogła wykorzystać na okazje inne niż wesele. Widzę, że dziś zawrzało na forum odnośnie imion :P My z mężem też nie możemy dojść do jednoznacznego werdyktu ;) Ale oboje spotykamy się przy imionach: Alicja i Mikołaj, może jeszcze Gabrysia. Ja się trochę upierałam przy Natalii, ale spostrzegłam, że faktycznie ich za dużo wokół. Osobiście mam słabość do imienia Leon :D hehehe Wiem, że dla niektórych to zabawne lub żenujące, ale dla mnie to imię ma to coś. Mąż powiedział, że imię Leon mogę nadać rybce lub psu, którego kiedyś będziemy mieli ;/ No i też u nas kompromis bedzie ciężki do osiągnięcia;) Generalnie większy problem z imieniem dla chłopców. Smerfaskr wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Olczak, cieszę się, że po wizycie u Ciebie również w porządku:) Smerfaskr, ale bym już chciała być na tym etapie co Ty. Ja o planowaniu kuchni będe mogła pomyśleć najprędzej za 2 lata;/ Narazie kombinuje jak pomieścić się z tym wszystkim na 34 m2. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy często chorowałam na zatoki to dostawałam sinupret , ale na mnie słabo działał. W sumie z tych leków co ja dostawałam to w ciąży raczej nie można. Chyba jedyne co pozostało bezpieczne to ciągłe oczyszczanie noska. To fajnie Wam się zgralo w domku że wszyscy w jednym miesiącu ;) U mnie jest tak że ja jestem majowa a narzeczony pażdziernikowy a dzidzia gdzieś pośrodku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia nie było to planowane samo tak wyszło :-) ale w sumie fajnie :-) wszyscy z jednego miesiąca. Wy dziewuszki wszystkie takie mlodziutkie :-) ja może z racji mego wieku mam same problemy zdrowotne nie wspomnę już o tym ze cały czas łykam tabletki na ciśnienie dobrze ze choć duchem czuje sie na 20 lat i ponoć nie wyglądam na tyle ile mam :-) wszyscy mi mówią ze odmłodnieje przy dziecku :-) Prawdziwa miłość przyszła dość późno stad decyzja o dzidziusiu tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×