Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hej kobietki ;) Ja też melduję się z rana. U mnie już po śniadaniu i porannym oliwkowaniu brzuszka, który pomalutku sobie rośnie:) Megan, ja też będę miała raczej zwykłe usg. Zobaczymy co mi pani doktor zaproponuje. Na razie nic o 4d nie wspominała. Ciekawi mnie tylko, czy będzie mogła mi już powiedzieć przynajmniej na 95% kto mi w brzuszku siedzi;) Z innej beczki, to ostatnimi czasy znowu mnie dopada zmęczenie. Ciągle jestem śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ;) Ja też melduję się z rana. U mnie już po śniadaniu i porannym oliwkowaniu brzuszka, który pomalutku sobie rośnie:) Megan, ja też będę miała raczej zwykłe usg. Zobaczymy co mi pani doktor zaproponuje. Na razie nic o 4d nie wspominała. Ciekawi mnie tylko, czy będzie mogła mi już powiedzieć przynajmniej na 95% kto mi w brzuszku siedzi;) Z innej beczki, to ostatnimi czasy znowu mnie dopada zmęczenie. Ciągle jestem śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
teraz jak mam męża w domu ( a to już niedługo:() to spię całą noc jak zabita. Ale budze o 8-9 i potem w ciagu dnia mam kryzys spania ok 14 a potem o 19:) chyba , że mam dzień zawalony jakimis zajęciami to nie mam czasu na myslenie, że chce mi się spać hihi:). Jaka u Was pogoda? u mnie słoneczko ale zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja na wizyte umowiona jestem na 8 maja i mam nadzieje ze wtedy zrobimy USG - to wizyta na NFZ, a na 12 maja mam umowiona wizyte prywatna na USG 4D. juz tez chcialabym wiedziec jakiej plci jest moje dziecko... chcemy z mezem wczesniej porobic zakupy dla maluszka i przygotowac jego pokoik bo meza nie ma przy mnie i woli nie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile bo niewiadomo jak z czasem sie wyrobimy... moze przyjedzie od razu na porod i wtedy to juz nie bedzie czasu myslec o kupnie lozeczkaczy fotelika do samochodu:) mam do Was pytanie co do lozeczka wlasnie: jakie wybieracie sosnowe czy bukowe? czy moze z jakiegos innego drewna? czy wogole sie nad tym zastanawiacie i czy to ma jakis wplyw na uzytkowanie? bo ja slyszalam rozne opinie na temat lozeczka i juz sama nie wiem jakie wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile moich postów :D A nie chciało dodać ;/ Co do łóżeczka to będe myślała w czerwcu, tak samo jak wózek. Teraz mysle o ślubie i urządzeniu nam własnego kącika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
co do łóżeczka to mi się wydaje, że z tym drzewem chodzi o trwałośc łóżeczka. Sosnowe jest mocne. Ja polecam łóżeczko z szufladą, bo jak się ma mało miejsca to akurat na jakieś pierdólki się przyda. Ja z kolei mam pytanie o fotelik. Jaki kupić od 0-13 kg czy od 0-18 kg? Są takie i takie a te wieksze wydaje mi się, ze będzie dłużej...tylko nie wiem czy takie wygodne dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Polcia, ja to bym slub mogła wziąc jeszcze raz dla samej imprezy:) Wózka chyba nie będę kupowac na razie- chyba , żeby się jakaś okazja trafiła. Nie wiem czy mi bedzie na początku bardzo potrzeby, bo tu nie mam gdzie wózkiem jeździć a koło domu mam stary po mnie.Także ja się chyba zdecyduje na spacerówke tylko ale się nie zarzekam. Zobaczę co wymyśle jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fotelik chce kupic w zestawie z wozkiem. widzialam ze sa takie 3 w 1. moja siostra stwierdzila ze te folteliki przy wozkach sa beznadziejne i ze na samym poczatku dzidziusiowi spada glowa bo nie sa dostosowane do takich maluszkow i ze najlepiej kupic fotelik ze stelazem ktory mozna nawet poziomo ustawiac i wtedy dzidzius sobie lezy a nie siedzi... ja sie na tym nie znam... ale wydaje mi sie ze moze te mniejsze foteliki czyli 0-13 sa lepsze wlasnie ze wzgledu na takie maluszki ktore jeszcze nie potrafia same trzymac glowki. niby sa do nich dokladane jakies poduszki ale podobno nie spelniaja swojej funkcji... sama nie wiem i musze zapytac w sklepie wlasnie o komfort i bezpieczestwo jazdy. podobno i tak te foteliki testowane sa tylko do max predkosci 60km/h. wiec jedynie ochroni maluszka podczas jazdy po miescie... na autostradzie nikt nie jezdzi z taka predkoscia... co do lozeczka to wlasnie wiem ze chodzi o twardosc drewna... podobno sosna jest miekka a buk podobno bardzo wchlania ciecz i puchnie. dlatego sie zastanawiam jakie wybrac... bo moze sie zdarzyc ze dzidzius sie w nocy przesika :) a jak bedzie wiekszy to pogryzie lozeczko :) hehehehe ale chyba jednak zdecyduje sie na sosnowe. najwiekszy wybor i przystepna cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki: pojawiły mi się po wewnetrznej stronie ud potówki... jak sobie z nimi radzić? jutro mam wizyte u ginekologa :D kto wie, co sobie pomyśli, a dodam, że mój lekarz ma bardzo duże poczucie humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki: pojawiły mi się po wewnetrznej stronie ud potówki... jak sobie z nimi radzić? jutro mam wizyte u ginekologa :D kto wie, co sobie pomyśli, a dodam, że mój lekarz ma bardzo duże poczucie humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam dokładnie takie łóżeczko tylko w ciemniejszym kolorze http://www.meblesosnowe.pl/lozeczko-sofia-szuflada-p-1361.html okazuje się, że jest sosnowe ale jest bardzo mocne _ nie wiem jak mocne są ząbki dziecka:) W każdym razie bardzo stabilne i sprawia wrażenie wytrzymałego. My kupilismy uzywkę nieuzywaną za pół ceny :) a foteliki przy wózkach 3 w1 są zwykle o-9kg lub 0-11 kg więc trzeba przy zakupie sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam dokładnie takie łóżeczko tylko w ciemniejszym kolorze http://www.meblesosnowe.pl/lozeczko-sofia-szuflada-p-1361.html okazuje się, że jest sosnowe ale jest bardzo mocne _ nie wiem jak mocne są ząbki dziecka:) W każdym razie bardzo stabilne i sprawia wrażenie wytrzymałego. My kupilismy uzywkę nieuzywaną za pół ceny :) a foteliki przy wózkach 3 w1 są zwykle o-9kg lub 0-11 kg więc trzeba przy zakupie sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam dokładnie takie łóżeczko tylko w ciemniejszym kolorze http://www.meblesosnowe.pl/lozeczko-sofia-szuflada-p-1361.html okazuje się, że jest sosnowe ale jest bardzo mocne _ nie wiem jak mocne są ząbki dziecka:) W każdym razie bardzo stabilne i sprawia wrażenie wytrzymałego. My kupilismy uzywkę nieuzywaną za pół ceny :) a foteliki przy wózkach 3 w1 są zwykle o-9kg lub 0-11 kg więc trzeba przy zakupie sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam dokładnie takie łóżeczko tylko w ciemniejszym kolorze http://www.meblesosnowe.pl/lozeczko-sofia-szuflada-p-1361.html okazuje się, że jest sosnowe ale jest bardzo mocne _ nie wiem jak mocne są ząbki dziecka:) W każdym razie bardzo stabilne i sprawia wrażenie wytrzymałego. My kupilismy uzywkę nieuzywaną za pół ceny :) a foteliki przy wózkach 3 w1 są zwykle o-9kg lub 0-11 kg więc trzeba przy zakupie sprawdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, łóżeczko masz świetne, ale jak rozumieć używkę nieużywaną ? :D :D :D Też bym chciała sosnowe, a będę mieć jakieś rude i nie wiem jakie to drewno. No cóż... mam nadzieję, że mimo koloru będzie ładnie wyglądać z jasną pościelą ;) C odo fotelików to też będę chciała ten pierwszy kupić w zestawie z wózkiem (3 w 1). Dziecko i tak w przeciągu pół roku mi pewnie z niego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
uzywka nieuzywana- pewni ludzi kupili łóżeczko ale dziecko nie chciało im w nim spać tylko spało w turystycznym. Także nawet ryski na nim nie mam.Oni stracili na tym łóżeczku ja zyskałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już rozumiem :D Ja właśnie sobie przeglądam archiwalne fotki rodzinne i widzę, że łóżeczko po moim bratanku nie będzie takie starodawne jak mi się wydawało. Źle je zapamiętałam ;) Jest dosyć fajnie wykończone i praktycznie nie zniszczone. Jedyne co bym zmieniła to kolor, ale na to chyba się już nic nie zaradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
WOW !! ładniutki:) super:! więcej brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, brzuszek ładniutki okrąglutki:) Mój ciągle przybiera bliżej niezidentyfikowany kształt niczym opona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ponawiam temat, pojawiły mi się po wewnetrznej stronie ud potówki... jak sobie z nimi szybko poradzić? znacie jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, chyba najszybciej pozbędziesz się ich stosując jakąś suchą maść lub posypkę, np. sudocrem lub penaten. Powinno pomóc. Do tego staraj się nie przegrzewać tego miejsca. Do jutrzejszej wizyty noś luźne spodnie, w miar przewiewne. Tak, aby krem mógł lepiej osuszyć to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze w spódnicy po domu, siedze w rozkroku i posmarowałam alantanem... zobaczymy :) ale do tej pory nigdy tego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
znalazłam informację, żeby smarować maścią wysuszającą lub płynem na pryszcze do twarzy. Nie przegrzewać miejsca występowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×