Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
megisu - sliczniutka Maleńka:) olczak- strasznie się bidulko oczekałaś na wizyty. Taka polska rzeczywstość niestety:( ja tez mam magnez 3 x dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry a przyszły ci te ciuszki co kupiłas? bo jestem ciekawa czy zadowolona jesteś? j czekam już na następne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - sliczna malenka :) A do mamusi bedzie podobna jak urosna jej takie sliczne czarne loczki :) Czy skurcze lydek sa typowe w ciazy? Mnie taki skurcz zlapal przedwczoraj w nocy. Bol nie do opisania. Budzilam meza, zeby rozmasowal mi noge. Chyba zaczne pic magnez, tak jak radzil lekarz olczak. Megan 86 - U mnie tez zostalo troche ponad 3 miesiace. Przeleci, nawet sie nie obejrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Megisu fajna malutka,Ajponka skurcze łydek normalne i oczywiście bolesne!dziewczyny jak zamawiałyście te próbki,któraś z was dostała już tego misia z Bebiko?Dzisiaj też wybieram się do miasta,ale nie będę chodzić tak długo jak wczoraj,bo u nas znowu upał się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :-) robwalka z tych rzeczy , które podowałaś i zamawiałam nie przyszło nic :-( faktycznie dzisiaj upał już czuje ten zaduch w biurze, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello! Ale dzis upal, cos slabo sie czuje, zawroty glowy mam, wymiotowac mi sie chce ;/ mam nadzieje ze do poludnia rzejdzie bo zakupy trzeba zrobic, obiad... Megisu- sliczna ta Twoja mala :) :) Zazdroszcze takiej pamiatki, ja takowej nie bede miala, chyba, ze wybiore sie rywatnie tylko na usg. robwalka- ja poki co dostalam misia z bebiko, plyn do prania lovela, buteleczki z j&j i ziaji. Czekam na pozostale probki. Dziewczyny, ktoras z was zamawiala dvd z cwiczeniami dla ciezarnych i po porodzie? to chyba jakas sciema...mialo przyjsc ok. miesiaca a juz dobre 2 miechy minely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zamawiałam ale tylko przyszła ziaja!zjadłam śniadanie,a teraz porządki i idę po zakupy-pewnie znowu coś przytargam dla małego(jak wróci R z pracy porobię fotki i wrzucę)mam nadzieję,że mały nie zrobi niespodzianki i nie okaże się małą,bo ciuszki kupuję typowo dla chłopca-ale skoro mam z USG zdjęcie sisiorka i lekarz potwierdził już na 100%to raczej mu wierzę-bardzo fajny ten lekarz,fajnie by było jakby był przy moim porodzie-na pewno bym się nie bała,a poza tym sądzę,że byłoby wesoło bo on właśnie jest taki wesoły,sympatyczny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no właśnie dziewczyny, żeby nam maluszki numerów nie zrobiły i płci nie zmieniły przy porodzie:) Megisu- tak- stopniowo przychodzą mi ciuszki.Jestem bardzo zadoolona, bo są w bardzo dobrym stanie.Jeden pajac ma lekka zmechacona stopkę ale to akurat najmniejszy problem. Ostatnio kupiłam jeszcze fajny cienki kocyk polarowy 130-170 w kolorach raczej uniwersalnych:) Zaraz jadę do miasta po drziw do prysznica, majster od płytek dalje się nie pokazuje, a wieczorem ma byc gość od kuchni. Zobaczymy ile sobie zaśpiewa za metr mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamama fajna pamiatka z usg te zdjecia, moze warto choc raz isc prywatnie na usg :-) w sumie ja mam ich sporo, to akurat lubie najbardziej a wiekszosc to narzady, serducho , nerki, kregosłup :-) jeśli chodzi o kolorowe 4d to lekarz powiedział że najlepiej poczekać do około 28 tc wtedy już dziecko ładnie wygląda i warto miec pamiątki :-) mam obsesje na punkcie arbuza :-D wczoraj zjadłam połówkę, bałam się że coś mi będzie ale nic się złego nie działo :-) dzisiaj do pracy wziełam ćwiartkę mniamm zaraz się do niego dobiorę :-D smerfaskr zazdroszczę ci tych wszystkich przygotowań i remontów :-) my zaczyamy dopiero budowę na przyszły rok, już się nie mogę doczekać tego etapu co ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez mam taka nadzieje ze jednak dzidzius urodzi sie synkiem bo wszystkie ubranka jakie mam na razie sa na chlopca:) jeszcze nie zaczelam kompletowac wyprawki. tzn mam juz pare rzeczy ktore odkupilam od siostry. czesc dostalam od niej w prezencie. ale to nie sa najwazniejsze rzeczy do wyprawki. znalazlam takie lozeczko dla dzidziusia: http://allegro.pl/lozeczko-lozeczka-dzieciece-baby-boo-materac-gpk-i2332886099.html nr 13 tego lozeczka. sliczny ale typowo dla chlopca:D wiec mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianki w postaci dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynyki, wczoraj pani doktor mnie zbadała, jak żaden inny lezałam na leżance i stetoskopem słuchała piersi brzuszka i innych części ciała, niestety przepisała Duomox czyli antybiotyk, ale czytałam na necie, że nie zagraża dziecku, po kontakcie z moim ginekologiem też mi zezwolił na ich branie. ach... zobaczymy, mam nadzieję, że do piątku mi przejdzie ten katar :( a dziś idę do laryngologa bo uszko dalej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale dziś upał !, aż się nie chce nic robić w taką pogode.. Mój Maluszek ostatnio spokojny, serwuje pojedyncze kopniaki i bardzo delikatne. Wczoraj był bardzo intensywny dzień, dużo jazdy samochodem, więc pewnie go nieźle wytrzęsło i teraz śpi. Megisu, fajnego masz Bąbelka w brzuszku:) Ja jestem ciekawa czy mój na następnej wizycie się ujawni. Madleenn, łóżeczko świetne:) Betismile, kuruj się, pomyśl sobie, że nie jesteś sama. Ja też jeszcze walczę z zapaleniem pęcherza;/ Zmykam sprzątać, a potem trzeba będzie popracować. Miłego dnia mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile ja też brałam duomox we wczesnej ciąży , poźniej miałam prenatalne i wszystko jest ok, to bezpieczny antybiotyk , zażywaj i nic sie nie martw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już z powrotem-na dworze upał-przytargałam do domu cała siatkę ubranek dla mojego małego mężczyzny,mój R jak wczoraj oglądał te ciuszki to stwierdził,że chciałby żeby mały był już z nami-mówił,że tak by chciał go poprzytulać,wycałować po nóżkach i pupci-aż mi się wczoraj zrobiło smutno,że jeszcze tyle czasu do porodu zostało!teraz sobie siedzę i wcinam kalarepę,mam już uszykowane rzodkiewki,kupiłam sobie ogórki małosolne,soczek marchew-truskawak-jabłko i mleczny napój Danone Gratka truskawkowa,a w lodówce czekają lody-jak to zjem to z wc pewnie nie wyjdę!ile u was kosztują truskawki?u mnie w Poznaniu są w granicach10-11zł,morele 9 zł a czereśnie 30zł/kg-mam nadzieję,że ceny spadną bo tak uwielbiam te owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie fajna dzidzia. Ja dostałam tylko z próbek 2 wkładki z tena lady z ćwiczeniami w ciąży i po, reszty do tej po pory nie ma :( Dziewczyn brzuszek mi rośnie z dnia na dzień, przymierzałam wczoraj spodenki i rybaczki i nawet przez uda mi nie chcą przejść-strasznie mi rozbiło biodra !!!! Wstyd się przyznać ale mam w nich więcej prawie o 10cm!!! Nie wiem czy to normalne i czy wróci wszystko do normy? Brzuszek mi tylko rośnie ciążowy, nie zauważyłam żebym miała więcej sadełka. Kurcze a ja znowu w pracy a na dworze taka piękna pogoda do poleżenia w cieniu na leżaczku. No niestety nie ma tak dobrze. Postanowiłam ze w pt przyjadę na późniejszą godz do pracy a rano pójdę sobie kupić jakieś spodenki (bo jestem zmuszona chodzić w leginsach albo długich spodniach a sukienki nie założe do pracy bo nie mam odpowiednich) i zakupię w pepco parę ubranek dla dzidzi w neutralnych kolorkach :D dla poprawy nastroju, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas truskawki widziałam wczoraj po 12 zł ale jeszcze nie kupuję bo się boję że bardzo znawożone są. Wolę poczekać ze 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia nie przejmuj się, mi też wchodzi w d.. i w nogi, no i w piersi rzecz jasna. Tez mam taką nadzieję, że po porodzie wróci do normy, ale bez wysiłku i pewnych ograniczeń się nie obejdzie. Teraz wcinam słodycze, mam na nie nieustający apetyt i żeby wrócić do normalnej sylwetki będę musiała z nich zrezygnować, przynajmniej z połowy :( Truskawki u nas też po 12 i 11 zł, ale ja chyba nie zdołam wytrzymać 2 tyg. i na weekend kupie sobie trochę. Za bardzo kocham truskawki, mogłabym je jeść pod każdą postacią i nie potrafię przejść obok nich obojętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja truskawy jem ciągle bo nei mogę się powstrzymac, myje je w goracej wręcz wrzacej wodzie póżniej odczekam żeby nie były ciepłe i wcinam, u mnie truskaki po 10 zł, natomiast na czereśnie nawet nie patrzę bo nie znoszę. co do ciuszków tu mam ich naprawdę nadmiar :-) dzisiaj dostałam mega torbę od koleżanki z pracy i od przyjaciółki z angli jest w drodze, mnóstwo mam nakupione hehe można zwariwować mój mąż na to powiedziała że szybko zrobimy drugie... uff na to nie mam już sił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry i ja sie melduje w ten upalny dzien i na dodatek w pracy:( Ja dzis mam jeden z gorszych dni, hormony buzuja bo ciagle o cos jestem zła... nachodza mnie mysli czy sobie poradze ze wszystkim na ile moge liczyc na meza i wiele wiele innych pytan.... Ja dzis zakupiłam truskawki nie mogłam sie powstrzymac i mam w pracy:) arbuza tez brakuje tylko czeresni które tak uwielbiam. Aaa i do tego wszystkiego złapał mnie jakis katar i nie wiem z kad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) z rzeczy a raczej z probek na chwilę obecną dostałam miśka z bebiko i dziś przyszły wkładki z tena wraz z płyta cd z ćwiczeniami dna miednicy dla kobiet w ciąży i po porodzie. mam też awizo, które odbiorę jutro, więc zobaczymy co to :) oglądałam także ulotkę z lidla od 24 maja są rzeczy dla kobiet w ciąży: tuniki, leginsy, spodnie i biustonosz do karmienia, a także zestaw 2 body dla malucha za 24,99... u mnie też straszny upał, nie wychodze więc z domu, dopiero poznym popoludniem wyjdę na spacer :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
już wróciłam z miasta, upał straszny. Też jestem arbuzowym maniakiem - kupilam właśnie połówke to na chwilke się zapcham. Truskawek jeszcze nie widziałam w mieście i czereśni, ale ja mam swoje owoce to nie bedę kupować. Megisu- budowa jeszcze Ci bokiem wyjdzie, bo człowiek odmawia sobie wszytskiego, żeby tylko się wprowadzić. Jeszcze mąż mnie zdolował, że od 30 czerwca ma 3 tygodniową pauzę w pracy- czyli zostało mu do przepracowania do porodu 9 tygodni. A to znaczy, że nie wprowadzimy i ogólnie bedzie cięzko z kasą:( buuu jedyne pociezenie jest takie, że znajomi zaoferowali, że pozyczą man wózek, bo im stoi a drugie dziecko planują dopiero za 1,5 roku:) Gratuluję Wam ( bo już nie pamiętam które z Was pisały o wizytach u lekarza), że jest w porządku:) moja mała na razie śpi i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
aha, ktoś ma ładne łżóeczko- sleczne takie chłopięce. Cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr nic się nie martw będzie dobrze :-) z tymi truskawkami to mnie zaskoczyłaś ze u was nie ma, u mnie sa już jakiś miesiąc albo dłuzej, wiadomo ze to nie nasze ale do zjedzenia a 2 lub 3 dni temu pojawiły się już nasze polskie ale cena zabójcza 22 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
to dziwne , że ich nie spotkalam nigdzie. Nawet specjalnie wybrałam się na rynek, bo dziś dzien targowy, żeby kupic jakieś sezonowe owoce a tu lipa. Cena za truskawki 22 zł to zabójcza. Za te pieniądze mam ze 3 bodziaki dla malizny :) albo albo dwa luksfery do łazienki:):) mi z zamówionych produktów dla dzieci nic jeszcze nie przyszło. Te ćwiczenia dla kobiet w ciązy tez nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
własnie ktos do mnie wysłał linka z mozliwością testowania darmowych kosmetyków. http://shinybox.pl/?ref=54d8f52.pl Jeszcze do konca nie doczytałam tego ale jak cos to na naszej klasie jest link na koncie mojego męża czy na tablicy...Jak doczytam więcej to Wam powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpiczasty i duży... ale podziwiam je że mają na to siłe bo ja mam już dość swojego brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kondycje mają niezłą jak na ten etap ciąży ;) ja swojego nie mam tak dużego, więc póki co nie narzekam ;) Megisu myśle, że jeszcze zatęsknisz do tego brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×