Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Czesc dziewczyny Ja mam dzis meza w domu, bo mamy dzien wolny od pracy. Fajnie razem poleniuchowac :) Alexia - ja tez mialam stracha przed wizyta. Ale na tym etapie juz napewno wszystko bedzie dobrze :) mlodamamapyta - ty tez sie nie stresuj, bede trzymac kciuki, zeby byl synus :) Megisu78 - dostalas jakies witaminy na ta anemie? Nie "chwalilam sie" wczesniej, ale od poczatku ciazy przytylam juz 10 kg. Nawet nie wpisuje tego do tabelki, bo sie tylko niepotrzebnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam awersję do mięsa, zapach mnie odrzuca. Ewentualnie schabowy drobiowy tak ze zdrowego rozsądku, jakiś pieczony kurczaczek albo w ramach fast foodu hot dog -szczególnie pyszne na lukoilu z białą kiełbaską i sosem chrzanowym i duńskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja przytyłam 5 kg i widzę, że woda mi się zatrzymuje, bo wieczorem cellulit bardzo mi się uwidacznia. Wiecie może co można używać w czasie ciązy poza kosmetykami antyrozstępowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!zostałam w domu sama z psem-R w pracy,córka w szkole,piję kawkę i wezmę się za porządek.Dzisiejsza noc była tragiczna-ból całej lewej nogi i skurcze obydwu nóg,ból obudził mnie o 3.30 i nie mogłam spać-Dzisiaj pobolewa mnie trochę brzuch na wysokości pępka-po lewej i po prawej stronie,tak na równej wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 - mysle, ze wszystkie kremy mozna uzywac, ale moze sie myle. Ja uzywam tylko oliwki na brzuch, uda i posladki i od czasu do czasu lotion nawilzajacy do ciala. Mysle, ze jak sie ma skore podatna na rozstepy to zaden specyfik nas od nich nie uchroni. smerfaskr - zazdroszcze tego powitania :) A konwalie to jedne z piekniejszych kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskry ale romatico...:-) ajponka nic się nie przejmuj ja też sporo przytyłam prawie 9 kg :-) również nie wpisuje do tabelki bo mi wstyd... mam witaminy i żelazo i coś tam jeszcze nie pamiętam teraz dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Młodamama, trzymam kciuki , aby był chłopiec :) Alexia, będzie dobrze na wizycie, ale rozumiem mały stresik, chyba każda przed wizytą go ma ;) Ja awersje do mięsa miałam na początku, w okresie wymiotów. Teraz jem, ale gdyby nie mój mąż to pewnie mogłabym żyć bez mięsa. Ajponka, ja też już jestem więcej na plusie. Dziś byłam zapisać się do położnej i ważyłam wiecej o 2 kg niz tydz. temu na wizycie u gin. ;/ Co tydz. będziemy miały spotkania, od 27 tyg. będzie mierzyć regularnie tętno dziecka:) A apropo mojej Pszczółki to wczoraj chyba podobała jej się muzyczka, bo jak ją wyłączyłam to tak fikała i kopała, że aż miło. No i wczoraj wieczorem nastąpił przełom ! Mężuś położył rękę na brzuchu i wreszcie pierwszy raz poczuł solidnego kopniaka na swojej dłoni ! :) Tak to przeżywał, że gadał ze mną do 2 w nocy. Nie sądził, że to jest aż tak wyczuwalne ;) Robwalka ja też mam skurcze nóg, zwłaszcza w okolicach łydek. Masakra jaki ból. Łapie mnie zawsze gdy zmieniam pozycję lub gdy się przeciągam. Nie wiem jak można temu zaradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja też mam skurcze jak zmieniam pozycje albo się przeciągam ale dopiero jakoś w tym tygodniu. Może za mało czekolady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mi to tak doskwierać że czasem rano aż utykam na lewą nogę,boli mnie aż w pośladku-robię sobie śniadanko-świeży chlebek z sałatą i pomidorem,nie dawno zjadłam rogalika i drożdżówkę ale się nie najadłam-co do tycia to ja prawie wcale nie przybieram na wadze,przed chwilą się ważyłam i waga wskazuje 66kg,na tyle co ja zjem,a jem dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile właśnie wczoraj oglądałam ten filmik i chciałam wam wkleić link-filmik bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do miesa to ja odwrotnie, mogła bym jesc codziennie natomiast ser biały odpadł a bardzo lubiałam przed ciazą. Co do kg to ja 3 na plus wiec wiele nie i dlatego tez nie mam brzuszka;( Ja przespie prawie cała noc na lewym boku jakos tak sie przyzwyczaiłam i spie, zadnych dolegliwosci dretwienia ani skurczy nie mam, nogi tez mi nie puchna pomimo ze przesiedze ponad 8 godzin w pracy. Smerfaskr ale romantycznie sie zrobiło hehe taki m to skarb:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi lekarz powiedział, że mam tyc 2 KG na miesiąc ani grama wiecej i zapisał, że mam nie jesc chipsow, fastsoodow, nic smazonego tylko lekkostrawne jedzonko. Sęk w tym ,że ja w ogole nie mam ocohty na sery biale i zolte tylko najlepiej jadlabym smazoną piers z kurczaka :)) a dzis juz zjadlam 5 kanapek z szynka i salata od 8 rano. ale pozyczam niedlugi parowar i bede sobie warzywka parzyc i rybke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma się czego wstydzić wiadomo, że ładnych pare kilo nam przybędzie poza tym trzeba sobie teraz pojeść bo potem będziemy dbały o figurki to obejdziemy się smakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
nie przejmujcie się wagą - w II trymestrze tyje sie najwiecej. Poza tym to naormalne jak kobieta przytyje te 14 kg za cała ciąże. Przecież dzidzia waży , macica, wody płodowe....Po porodzie połowa wagi od razy zniknie. Tak mówi moja mama:) Wy i taj jesteście w lepszej sytuacji, bo bedzieci karmic piersią a ja nie , a ponoc karmienie powodowuje szybszy ubytek masy , bo ogroaniczone sa mozlwiości jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Polcia jak będziemy jadły bez opamiętania to będą paskudne rozstępy. Bo jak bym miała tylko przytyć i później sobie jakoś zrzucę ale w tym czasie skora się rozciąga za bardzo i zaczyna pękać, a rozstępy nie da się usunąć jak zbędnych kilogramów. Generalnie chodzi o to aby się nie objadać słodyczami i fastfoodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, to ja się objadam słodyczami baaardzo. Właśnie Giga, czekolady u mnie jest pod dostatkiem, więc skurcze nie są na pewno przez jej niedobór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez opamiętania to może nie, ale z naszymi wagami nie jest źle przecież. Niektóre zaraz wejdą w 3 trymestr a to ostatni zakręt bo potem to już będzie prosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jaką mam ochote na kruche ciasteczka czekoladowe :))) ale wiem, że bede miala wyrzuty sumienia i nie jem.. kurcze ten temat o jedzeniu nie odpowiada mi! hehehe głodna jestem już a jadłam godzine temu heheheh :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyje owocami ostatnio :-) słodkie tez uwielbiam i tyje jak szalona :-) nic nie mogę z tym zrobić, jestem ciągle głodna i głodna, dobrze że choć bułeczki i chlebuś mi podchodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Z tego co wiem to pewno nie wolno używać kremów na cellulit :( ja też mam straaaaszny! i NIe wolno kremów z retinolem, trzeba patrzeć na skład. Miałam dziś straszną noc, bolały mnie okropnie biodra od spania na jednym boku i niestety musiałam się przekręcić i tak spałam na wznak większość dzisiejszej nocy :( A co do poczęcia to nam się udało w Sylwestra (w godz porannych ;) ) zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki bo czułam że coś się ze mną dzieje dziwnego-bardzo bolały mnie plecy i w ogóle dziwnie się czułam. Wcześniej sobie myślałam że jak juz zobaczę te 2 kreski to zrobię romantyczną kolację dla mojego M i uroczyście mu to powiem ale rano jak już zrobiłam test nie mogłam uwierzyć bo jedna kreska była jaśniejsza i myślałam, że może psychika mi płata figle i odrazu pobiegłam do męża spytać co on tam widzi. A potem cieszyliśmy się jak małe dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po badaniu ktore trwalo max 5 min! czy polowkowe tyle trwa? jestem zla, nie wiem co robic... Nie zobaczylam moje male na ekranie ani nie dowiedzialaam sie kto tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to ja za mięsem nigdy nie przepadałam i teraz jest podobnie ale jem od czasu do czasu żeby mojej małej istotce niczego nie brakowało. Jem za to dużo owoców i warzyw, zwłaszcza sałaty, pomidory, rzodkiewki. Na słodycze rzadko kiedy mam ochotę ale jeśli już mi się zachce jem bez ograniczeń, lody muszę zjeść codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to ja za mięsem nigdy nie przepadałam i teraz jest podobnie ale jem od czasu do czasu żeby mojej małej istotce niczego nie brakowało. Jem za to dużo owoców i warzyw, zwłaszcza sałaty, pomidory, rzodkiewki. Na słodycze rzadko kiedy mam ochotę ale jeśli już mi się zachce jem bez ograniczeń, lody muszę zjeść codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie połówkowe trwało dosyć długo,ponieważ mały się kręcił,a lekarz chciał dokładnie go oglądnąć,poza tym czekaliśmy aż rozchyli nóżki,żeby zobaczyć czy to na 100%chłopiec-mlodamamam stawiam na chłopca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta ja chodzę prywatnie i za każdym razem wizyta trwa 20-30 minut, Bąbla oglądam przynajmniej 10minut za każdym razem; a to stópki mierzymy-tak było ostatnio a to paluszki liczymy albo czekamy aż się obróci. Bardzo mi przykro, że taką wizytę miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda a ty chodzisz prywatnie?a masz jakieś pomiary maleństwa z tego usg?ja miałam robione usg w tym szpitalu,w którym będę rodzić i mam coś w rodzaju takiego wypisu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mamo faktycznie mega krótka ta wizyta jak na wizyte ciążową w ogóle... Może lekarz zapomniał, że miał zrobić badania połówkowe ? Robił jakieś pomiary maleństwu przy usg ? Co do płci to pociesze Cie, że nie jesteś sama. Ja też pozostaje w niewiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×