Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
olczak - brzusio super! Co do wykładu połoznej - to generalnie pokrywa się z moja listą. Też chciałam taki płyn do kapieli, żeby potem nie bawic się w oliwkowanie. Co do krocza moge polecić Tantum Rosa na gojenie. Proszek kupiłam Dzidzius ale w razie czego wykorzystam go gdy maluch będzie starszy. Własnie wróciłam z działki z garstka truskawek, i miska czereśni oraz peczkiem sałaty i rzodkiewki. Zaraz zrobię sobie kanapki na kolacje w wersji eko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuję, dziekuje :) dopiero na takim obrazkowym porównaniu widzę, że naprawdę rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
znalazłam wózek jaki bedziemy mieć od kolegi męża- http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-3-w-1-hitreec-emjot-7-grat-2012-i2370536816.html kolor akurat zielony. Dobrze, bo najwiekszy wydatek nam odpadnie a to wózek 3w1 więc ftelik juz w komplecie. Teraz się zastanawiamy co kupic synkowi kolegi, bo pozyczają nam dużo rzeczy a cos pasuje jako "rekompensate" kupić. Tylko nie mam pomysłu co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak brzusio fajowy :-) smerfaskr fura super :-) a jak wy się tak chwalicie to ja też :-)....................:-( :-( no nie mogę dodać zdjęc na zapodaj, ciagle mi pisze "...nie dodałeś zadnego pliku..." :-( wkurza mnie to już, chyba że cos źle robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie:) wyprawilam meza do pracy i jakos nie moge usnac... u nas dzis od rana tylko 8 stopni bbrrr.... Olczak, Ajaponka fajny pomysl z tymi filmikami :) tez musze upolowac mojego szkraba:) Olczak brzusio fajnie sie juz zaokragla:) ja tez od okolo 22 zaczelam zauwazac roznice po zdjeciach a teraz juz w ogole :p Megisu szefa masz niezego kut... za przeproszeniem i tyle lat u niego pracujesz a on taki cham w ogole sie nim nie przejmuj i ciesz sie ciaza i malenstwem jak sie urodzi jak najdluzej... uciekaj na L4:) ja pracowalam z takim 8 lat i jestem przeszczesliwa ze zakonczylam z nim wspolprace bo teraz wykonczyla bym sie nerwowo... Megisu jesli zdjecia nie wchodza na zapodaj to wejdz na fotosik.pl dziala na tej samej zasadzie:) bo czekamy na pokaz ciuszkow:) Robwalka ja czasem ogladam na TLC ta cala porodowke i tez uwazam ze jest wyolbrzymione to co te kobiety tam wyprawiaja hehe to mnie tylko umacnia w tym ze choby nie wiem co mi pojdzie lepiej:p ogolnie o porodzie mysle coraz czesciej bo wkoncu 3 mis. mi zostaly ale jakos nie panikuje:) Giga norma na krzywa cukrowa75g po 2 godz. jest do 140 ja mam tak napisane przy wynikacha na sam cukier na czczo 60-99 Netka dziekujemy ze podzielilas sie wiadomosciami z wizyty poloznej :) czekac bedzemy na dalsze wiesci:) Smerfaskr fajnie ze najwiekszy wydatek za Wami:) wozeczek bardzo ladny:) no to ide dalej spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) melduję się z rana, całkiem dobrze wyspana :] niebawem zbieram się na mieszkanie, więc odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki. U was zimno a u mnie seria upalow.Chodze polprzytomna. Wczoraj szlam z mezem na zakupy i przewrocilam sie na ulicy, doslownie wpadalm na kamienie lezace na chodniku, bo byly roboty drogowe. Zdaralm sobie cala noge az do krwi, dobrze, ze nie upadlam na brzuch. olczak bruszek urosl sporo od ostatniego razu :) Hanka Rumcajsa - nie ogladalam tego programu, ale co do ochraniaczy to nie slyszalam, zeby to bylo az tak niebezpieczne. Moze to byl pojedynczy przypadek. Ja napewno kupie spiworek, ale kolderke tez kupie, bo ogladalm takie sliczne posciele, ze napewno sie skusze. Netka - fajnie to wszystko opisalas. Dziekujemy, ze sie z nami podzielilas nowymi wiadomosciami :) Ja tez raczej nie bede uzywac oliwki. Znajoma polecila kosmetyki Penaten, ktory tez ma taki plyn nawilzajacy do kapieli. O oilatum tez slyszalam i podobno jest swietny. Megisu78 - nie zazdroszcze szefa. NA zwolnienie idz bez wyrzytow sumienia. Najwazniejsza jest teraz twoja kruszynka. smerfaskr - wozek bardzo ladny. To duzy wydatek, a tak macie juz z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :-) dzisiaj jest przyjemnie bez szalonego upału.... :-) megan dziękuję spróbuje na fotosik :-) ja teraz jestem na etapie poszukiwania fajnej komody i łóżeczka dla niuni :-) jak tylko bedzie komoda to zaczynam pranie ciuszków i prasowanie mmm, sama przyjemność. Ogólnie prasowania nie znosze ale jak sobie pomyslę o tym to aż milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez sie wykanczam przez te upaly... jest mega goraco. w nocy znowu nie moglam spac. usnelam ok godz 4. zaczely sie biale noce... chyba jednak wole mieszkac w polsce. dzidzius ozywia sie w nocy bo caly czas kopie. jak sie martwicie ze nie czujecie lub malo czujecie dzidzie w dzien to jestem teraz pewna ze ono kopie ale w nocy:) tez sie zastanawiam nad kupnem wozka. juz chyba nawet wybralam. ale ja co kilka dni zmieniam zdanie. tyle ladnych rzeczy jest dla dzidzow ze trudno wybrac cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!dzień jak co dzień od samej 6 rano,zaraz wybieram się po zakupy-na dworze słońce ale o wiele chłodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki U mnie dzień słoneczny,a ja go muszę spędzić nad gorącym żelazkiem;/ Dziś czeka mnie góóóóóóóra prasowania jakiej jeszcze do tej pory nie miałam. Tak bardzo nie cierpię tego robić, że odkładanie na później się nie opłaciło, bo teraz nie wiem czy do wieczora zdołam się z tym uporać ;/ Megisu, Ajponka ma rację , jeśli nie na zapodaj, to wrzuć zdjecia na fotosik. Ja jeszcze zauważyłam jedną prawidłowość, że na zapodaj nie wchodzą fotki, które są zbyt dużych rozmiarów... Na fotosiku może być ten sam problem, bo sama się z tym spotkałam ( ja wtedy zapomniałam pomniejszyć zdjęcia) Może powinnaś wrzucić je do jakiegoś programu, żeby właśnie je troszkę pomniejszyć i wówczas powinny się dodac bez problemu na zapodaj i fotosik . Ajponka, nieźle z tym upadkiem miałaś. Może faktycznie te upały powodują jakieś omdlenia... Dobrze, że nie upadłaś na brzuch... Smerfaskr, fajny wózek. Ja ciągle nie mogę się zdecydować... Podoba mi się najbardziej Tutek Grander, ale biorę tez pod uwagę Tako Jumper i Tako Warrior :) Co do ochraniaczy na łóżeczko to ja będę musiała je mieć, ponieważ moje łóżeczko nie ma innego wyjścia jak stać pod oknem koło kaloryfera, wiec chcę troche osłonić. Też mi się wydaje, że to był pojedynczy przypadek. Gdyby działo się tak z co drugim dzieckiem, produkt już dawno zostałby wycofany. Miłego dnia kochane, zmykam poprasować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka życzę szybkiego prasowania :-) ja również tego nie znosze...:-( spróbuje zmniejszyć troszę te zdjęcia, moze faktyzcnie tu tkwi problem. A dzisiaj nowa dostawa 3 pajacyków w troszkę już większym rozmiarze :-) więc koniecznie musze też pokazać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja tez nie lubie prasowac i zazwyczaj zostawiam na pozniej. Ostatnio jednak staram sie prasowac regularnie i tak jest o niebo lepiej. Ciekawe jak dlugo bede jeszcze taka zdyscyplinowana :D Megisu78 - szybka z ciebie dziewczyna :) Tylko tak sobie mysle, ze jak teraz wypierzesz ubranka to do porodu zdaza sie jeszcze zakurzyc. Megan86 - synek cudo :) I pupinke chyba widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie, Megan - malusi ten brzusio:) słodki i Maluszek też:) Megisu- znowu szalejesz na zakupach:) Ja się dzis wkurzyałam , bo kobieta z allegro zwleka z paczką już 2 tydzień.Ile mozna czekać?! Współczuję góry prasowania, ja prasuję ubrania przed wyjściem, bo i tak mi się w szafie mną. Pogoda jest fajna, chłodniej ale słonce świeci. Dostałam znowu przelew z ZUS-u - tak kapią mi tą wypłatę, że głowa boli. Tu 500 zł, tam 400 zł. ehhh. Wózek fajny czy nie - grunt, że nic nie kosztuje. W sumie przymierzałam się do jakiejś markowej używki typu- xlander lub tako. Idę zaraz na jakiś obiad- mam łazanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej od prasowania nie cierpie zmywac naczyn i wlasnie mam juz z 3 dni i nie moge sie zebrac:p no wlasnie jak mowie ze za 3 mies juz rodze to wszyscy sie pytaja czemu taki maly a mi sie wydaje juz duzy w porownaniu do tego co bylo :p mezusiowi sie najwiecej podoba to co widac miedzy nozkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ubranka bede prala na poczatku sierpnia bo to juz bedzie 35-36tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka to je odswierze na nowo, taką mam radochę że nioe mogę sie dozcekać :-D megan brzuszek urozcy taki okrąglutki :-) smerfaskr to poganiaj to babsko..niech wysyła do cholery...:-) zjadłam drugie śniadanko i właśnie czuje jak moja mała buszuje po brzuchu, bardzo moco..widzę jak mi brzuch drga :-) ćwiczy jujitsu ma coś z tatusia :-) a macie tak jakby maluszki kopały do wewnątrz? ja mam czasami takie odzcucie(szcególnie po lewej stronie) jakby mi po kiszkach kopała i wtedy czuje puknięcia z boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wstaw wkoncu te zdjecia:p ja mam takie uczucie jak mi po pecherzu centralnie skacze takie strasznie dziwne i w strone krzyza tez czasem kopie ale najczesciej to centralnie w brzuch we wszystkie kierunki juz faluje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - masz racje, pranie i prasowanie takich ciuszkow to prawdziwa przyjemnosc. I ta swiadomosc, ze robisz to dla TWOJEGO dziecka - bezcenne. Co do ruchow to u mnie teraz mala troche rzadziej sie rusza, moze z powodu upalow, ale tez zauwazylam inny rodzaj rochow. Czasem sa to kopniaki a czasem mam wrazenie, ze mala sie rozpycha. Czesto tez czuje kopanie na samym dole tuz nad udem :) Pamietam jak jeszcze nie czulam ruchow to drzalam ze strchu przed kazda wizyta u gina czy malenstwo zyje, czy bije serduszko, a teraz czuje ja codziennie i wiem, ze tam jest i ma sie dobrze :) Choc strach ciagle pozostal i chyba juz zawsze bede sie o nia martwic :) Az mi sie lezka zakrecila w oku jak to pisze, uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan wstawie wstawie tylko muszę z tej cholernej roboty wyjsć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka a jak bylas na wizycie to jak malenka byla ulozona bo moj jest poprzecznie i moze dlatego to ma wplyw na odczowanie ruchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Megisu zapomnialam bidulko ze TY tam sie dusisz jeszcze w tej robocie :/ jakis chwilowe zacmienie mialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ten twój brzuszek taki jak u mnie,a zdjęcie małego fajniutkie,ja tez czekam już niecierpliwie na czwartkową wizytę u mojej gin-znowu sobie popatrzę na usg na małego-jak będzie jakaś ciekawa fotka to tez wam ja wkleję!W moim brzuchu tez dzieją się cuda- mały rusza się,kopie,puka z każdej strony brzucha,czasem mam wrażenie że wypycha mi brzuch na wysokości pępka,a brzuch czuję jakbym miała pełen.Siedzenie w pozycji pionowej jest prawie nie możliwe,nawet przy kompie siedzę w pozycji półleżącej,a zapomniałabym o kręgosłupie jak daje się we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 - glowke ma u gory tuz nad pepkiem a nozki na dole. Dlatego wiekszosc kopniakow czuje na samym dole brzucha :) Pewnie masz racje, ze odczuwanie ruchow zalezy od polozenia dziecka. Jeszcze troche i beda sie ustawiac glowka w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt glowka w dol i beda nam tancowac po zebrach :D teraz te ruchy sa zupelnie inne niz na poczatku aaz sie zawsze do siebie usmiecham jak mi caly brzuch faluje i gorki wychodza mysle sobie wtedy z taka czuloscia "moj malutki kochany syneczek"i go glaszcze eeehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka masz rację,mam wrażenie że mały tak jakby pchał mi w brzuchu nóżkami albo pleckami,powyżej pępka czuję coś twardego-nie będę go naduszać co to może być,ale widzę że czuje się tam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a wasze dzieciaczki śpią w nocy czy buszują w brzuchach?mój mały raczej sypia ze mną,sporadycznie się wierci jak zasypiamy.Dużo prawdy jest w tym jak dzieci zachowują się w brzuchach w nocy,tak będą sypiać po porodzie-moja córka w nocy w brzuchu spała,a w dzień buszowała i tak było po porodzie,od samego początku noce przesypiała i musiałam budzić ją na karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet jak chodzę albo stoję to czuję jak się wierci i kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było.. Tyle tematów się tu wzieła że hoho :) co ja mogę polecić to te leginsy w lidlu są super! ale weżcie mniejszy rozmiar bo są duże :) ale fajnie nie spadają, trzymają się rewelacyjnie i bardzo wygodnie jest :) odnoście programu na TLC to raz oglądałam, ale nie przeraziło mnie to, nawet śmiałam się, jak tam jedna o bąkach swoich mówiła, jeszcze nie myśle o porodzie jakoś wstępnie się nie boje, bo jakoś wyjść musi ten bobas troche poboli i przestanie :) brzusie macie super :) ja też zrobie fote i wstawie bo mam wielki a jestem dopiero w 22 tyg. a dziś jadę na dzialkę do znajomych na weekend :)) troche pogrilować. A pijecie czasem jakiś alkohol? ja ostatnio skosztowałam pysznego Lecha shandy..... mmmmm... boski, mój W nalal mi pół szklanki, żebym się nie opiła a ma tylko 2,5 % :)) ja tam się na pewno go jeszcze spróbuje, jeżeli któraś z Was się nie boi troszkę alkoholu w ciąży to polecam :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×