Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

netka to ty pracujesz? mi też jest ciężko, szybko sie męcze a brzuchol rośnie i rośnie... tez sie zastanawiam jak przeżyje lipiec i sierpień. Zastanawiam sie też jak ja przeżyje wesele 23 czerwca... hm.. będe wyglądała jak bym sporego arbuza połknęła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu pracuję przy fotkach. Musze przygotować całe wesele do oddania, zaprojektować foto-książkę i finito ;) Mam ten komfort, że robię to na miejscu w domu, ale czasu trzeba trochę poświęcić, bo materiał musi być oddany na tip top więc trzeba nad tym posiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ale to przyjemne z pożytecznym :-) nie masz nad głową wkurw...szefa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przyjemne z pożytecznym, ale mój mąż bywa jak szef, bo co chwile sie pyta czy "zrobiłam już zdjęcia". Jednym słowem pogania mnie :D ale nie jest to tak wk**wiające jakbym pewnie słyszała od obcego faceta ;) A Ty Megisu gdzie pracujesz jeśli mogę spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w prywatnej firmie jako asystentka szefa..:-( fatality gorzej chyba nie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tego dość i chyba nie wróce po macierzyńskim tylko pomogę mężowi w prowadzeniu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pracowałam w prywatnej firmie jakieś 4 lata temu i to co się tam działo zapamiętam do końca życia. Pomijam fakt "koleżanki" która robiła wszystko abym zrezygnowała z tej pracy, ale samo szefostwo, podejście, zwracanie się do pracowników i do samych siebie prosi się o pomste do nieba. Same ku**wy, chu**e i inne tego typu teksty wykrzykiwane na cały głos... Do osoby, która pracowała tam 10 lat potrafił się zwrócić "kur** zaje** mi tą umowe, sporządź ją jeszcze raz do chu**a " czujesz to ?! Odeszłam po 2 m-cach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u siebie taki szef czuje się jak pan i władca i nie czuje nawet obowiązku zwracania się z kulturą do obcych mu ludzi. Brak ogłady jakiejkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......25 tc....51.5.. + 5.5 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....23 tc..... 60..+ 5 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......22 tc..........- 3 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......22 tc......73..+ 4,5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jaka ładna pogoda :D ale jestem dziwnie zmęczona, wczoraj byliśmy z M na spacerku i zamiast odpocząć tylko się zmęczyłam...A teraz siedzę w pracy i tracę piękną pogodę na dworze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia też mnie szlag trafia ze taka pogoda a ja w pracy... ale już odliczam dni , jeszce tylko 8 :-) i spadam z tej chorej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jeszcze cały czerwiec :( i nie wiem czy czasem w lipcu nie będę musiała przyjeżdżac ze 2 razy w tygodniu do firmy dopilnować nowej pracownicy... Cóż takie czasy. W poniedziałek już za tydzień mam wizytę i może wreszcie moje maleństwo okaże swoją płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia ja byłam teraz w sobotę u lekarza i prosiłam żeby jeszce raz Pani doktor zerkła czy to dziewczynka :-) tak się zasłaniała długo, wierciła, miała pępowinę miedzy nogami i nie można było nic zobaczyć no ale w końcu coś pokazała i Pani doktor powiedziała że jajka jej nie urosły :-D także trzymam kciuki za twoje dzidzi niech sie nie wstydzi :-) i pokaże co ma między nóżkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Ello Piękne!! ;-) Przepraszam, że tak nieregularnie pisuje. Budujemy z mężem domek. Ale on często wyjeżdża w delegacje, więc sama muszę wszystkiego dopilnować... Ganiam więc za robotnikami. A Ci mają ze mnie niezły ubaw. Nie dość, że baba, to jeszcze w ciąży. Radochy po pachy... Ostatnio się ze mnie śmieli jak im powiedziałam, że codziennie tańczę żeby mieli ładną pogodę (słoneczko). A oni na to żebym uważała bo mnie rolnicy przeklną za susze... W sobotę dzidzi był na weselu. Za każdym razem jak orkiestra zaczynała grać młody zaczynał tańczyć w brzuchu. Po weselnych smakołykach zgotował mi zaparcie... ble. A wczoraj byliśmy w kinie na filmie "Nad Zycie". Polecam. Dziś młody trochę spokojniejszy, chyba jak są upały to po prostu śpi ❤️ Betismile- daj znać jak po wizycie. Mnie na katar bardzo pomagały inhalacje. Jak w lutym mnie złapała ostra wirusówka to mój mąż zainwestował w inhalator (Diagnostic). Stwierdził, że się mi przyda, a później będzie dla maleństwa jakby chorowało (jest nawet końcówka dla niemowlaka). Inhalowałam się roztworem soli. Tabelki jeszcze nie zmienię bo czeka mnie wizyta w tym tygodniu i sprawdzę jak tam moja waga ;-) Dziewczynki pięknego tygodnia 🌼 Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka a ty z skad jestes? nie wiem czy nie pamiętam czy nie pisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz w pracy:):) Jakis koszmar takie goraco;( Ja tez jeszcze cały czerwiec spedze w pracy ale na szefa nie moge narzekac bo mam b.dobrze, wolne kiedy chce, wczesniej nie raz sie zwalniam i tez nie ma problemu, mam tylko nadzieje ze sie o nie zmieni. Ostatnio mnie jakas sennosc dopadła, hmhm nie wiem czy to przez ciaze czy przez pogode ale ciagle bym spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narzekać też nie powinnam ale już bym chciała choć 2 razy w tygodniu poleżeć na dworku w cieniu ale zostaje niezdziela bo w soboty tez pracuje niestety. Dziś raczej dużo pracy nie mam, siedzę przed kompem, umalowałam sobie pazurki i jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......26 tc........51.5 + 6 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....23 tc..... 60..+ 5 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......22 tc..........- 3 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......22 tc......73..+ 4,5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! przepraszam ze przez weekend sie zawsze malo odzywam ale zazwyczaj mam tak czas zajety ze nie mam czasu zajrzec a grzech siedziec w domku:) odwiedzily mnie kolezanki z daleka a drugi dzien z mezusiem :) dzis kolejne zakupy od rana dla mojego syneczka kilka ubranek i wanienka jestem taka podekscytowana tymi zakupami:D a jutro wizyta u gin juz nie moge sie doczekac zeby go znowu zobaczyc:* jeszcze trzy miesiace mi zostaly jej jak to przeleci :D pozdrawiam i milego slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
Biała woj. lubelskie :-) Pozdrowienia więc ze wschodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem normalnie padnięta-zafundowałam sobie dzisiaj maraton-poczta,pozałatwianie innych spraw,zakupy(spore)nie wiem jak dałam radę donieść to do domu?Kupiłam parę fajnych ciuszków dla małego-są takie słodkie-mnie wypuścić do miasta-szkoda gadać!wszędzie zasuwałam piechotą w ten skwar.Teraz siedzę przed kompem i nic mi się już nie chce-doprawiłam sobie mięsko na obiadek i nie długo zacznę smażyć!ja piernicze jak bolą mnie nogi i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wczoraj zrobiłam sobie listę dla małego-nasz niezbędnik-mamy tyle spraw,że nie wiem kiedy my to kupimy?o remoncie nie wspomnę,a mój R jeszcze chodzi do pracy na 12 godzin(7-19)i jeszcze mieć na wszystko pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka pomalutku ,powolutko do przodu, bedzie dobrze :-) dlatego ja przyjełam troszke inny system niż ty, komletuje ciuszki i inne rzeczy, potem łóżeczko i na końcu wóżek żeby nie było wszystko na raz :-) zresztą to sama przyjemność coś kupować co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam od ciuszków,bo sklepy dziecięce,markety żeby kupować inne rzeczy mam daleko więc muszę wybrać się tam z R,a on siedzi od rana do wieczora w pracy,nawet w sobotę od 7-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja uwielbiam zakupy na allegro, co prawda tzreba zapłącić za przesyłke ale przynoszą ci wszystko do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mi przyszła ta paczka co zamawiałam i ciuszki super kilka bodziaków, reszta spiochy. Wczoraj dostałam trzy worki z ciuchami które musze posegregowac i przegladnac, ale to pod koniec tyg bo biore sobie wolne czwartek i piatek bo m idzie na operacje kolana wiec sie musze Nim zaopiekowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......26 tc........51.5 + 6 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....23 tc..... 60..+ 5 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......22 tc..........- 3 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dopiero co weszłam do domu po wizytach, a wyszłam o 8.30 z domu... 8.40 wizyta u endokrynologa, gdzie oczywiście czasowo się po przesuwalo, kiedy wkoncu była moja kolej okazało się, że z laboratorium nie przyszły moje wyniki, więc znowu trzeba było czekać jakies pól godziny dłużej... potem wizyta u ginekologa przede mną jedyne 12 babek więc też się nasiedziałam no i dostałam skierowanie do wycięcia tego mojego nieszczęsnego trzeciego sutka, miałam iśc od razu do szpitala umówić się z doktorem kiedy mnie przyjmie na oddział i tak czekałam w szpitału na niego jedyne 3 godziny.... jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że wszystkie te gabinety i szpital znajdują się w jednej dzielnicy, którą zresztą zamieszkuję więc nie musiałam się tłuc komunikacją miejską zwłaszcza w taki duszny dzień... u endokrynologa wszystko ok, u ginekologa również, zlecił mi tylko przyjmowanie magnezu 3 razy na dzień ze względu na skurcze łydek które dopadają mnie w nocy. dostałam skierowanie na cytomegalię i następna wizyta 5 czerwca.. jeżeli chodzi o zabieg usunięcia "znamienia" to idę za tydzien w poniedziałek na patologię ciąży i mi to usuną w znieczuleniu miejscowym nieszkodliwym dla małej. wieczorem już będę w domu :) poza tym u Nas wszystko wporządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
z tymi rzeczami dla maluszka na raty to dobry pomysł. Ja mam juz dawno spisana wyprawke i wpisuje w nia kwoty jakie wydała, zeby sprawdzic potem jaki faktycznie wyszedł koszt wyprawki. dzis przyszedł mi adapter do pasów dla kobiet. Fajnie podtrzymuje pas, żeby brzucha nie uciskał. Co do prywaciarzy to ja tak zwykle pracowałam ( z wykształcenia jestem nauczycielka ale pracy w zawodzie nie znalazłam ) i tak się plątam po sklepach i innych firmach i stwierdzam, że najgorsi prywaciarze. Miał przyjechac gość do płytek i nie ma go jeszcze. to pewnie juz nie przyjedzie. ehhh. Tak czekam bo się przez niego z domu nie moge ruszyc. I tak cały tydzień będę uziemiona, bo codziennie ktoś ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×