Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny ja tez mam nadzieje, ze bedziemy sie tu udzielac nawet wtedy, kiedy dzieciaczki juz beda na swiecie. Ja napewno bede tu wpadac. Netka - nie wiem dlaczego zgagi nalezy unikac. Moze dlatego, ze ciagle cofanie sie kwasu do przelyku podraznia go. Jak bedziesz jutro u gina to powiedz, ze masz zgage - napewno cos ci przepisze. Zbieram sie powoli do lekarza. Znowu stresik, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, powiem. Ajponka powodzenia na wizycie i daj znać po :) Co do pogody to słońce grzeje, ale do tego jest spory wiaterek i jest dużo przyjemniej niż np. w sobote... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a u nas ciepło ale wieje przyjemny chłodny wiaterek także fajnie się siedzi w cieniu. Wczraj byłam u nas w galerii i w smyku są mega fajne promocje na ciuszki. Kupiłam 5 par bodów na ramiączkach (na zimę) za 20zł, z długim 5 szt-35 zł, 3 pajacyki (przecudne)-35 zł, kaftanik-z koronką, w kropeczki rozm 56-17 zł. Można naprawdę dużo zaoszczędzić, szkoda ze nie wzięłam ze soba więcej kasy to jeszcze bym cos kupiła, na pewno parę szt pajacykow bo to się najbardziej opłacało.Szkoda że mam popsuty aparat to zrobiłabym zdjęcie :( A ja w śr na wizytę, już nie mogę się doczekac. W brzuszku mam 93cm, przed ciążą miałam 64cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też dziewczyny po porodzie będzie was brakować,ale na 100% będę wpadać(w miarę możliwości),Ajponka daj znać po wizycie co i jak z wami!handzia26 widzę,że wizytę u lekarza masz dzień wcześniej ode mnie,ja mam w czwartek!1alexia2 gdyby co ja mam FB daj mi namiary to cię znajdę!netka0902 widzę,że u ciebie tez położenie miednicowe jak u mnie-ja już po raz drugi z tego samego powodu nastawiam się na CC!dziewczyny nie znam was osobiście a bardzo was polubiłam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka i reszta dziewczyn czekamy na wiesci :) A ja dzisiaj kupilam sobie 2 koszule do szpitala i taki cienki bawelniam=ny szlafrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie zrobione tak na szybko,bo przypomniało mi się,że dzisiaj miałyśmy powstawiać fotki(któraś z was rzuciła taką propozycję),teraz czekam na wasze zdjęcia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ładny balonik ale chyba widzę ze pępek ci wyskoczył :-) kurcze nie wiem czy w to wierzyc czy nie ale mówią ze przy chłopcach tak jest. Ja osobiście nie mam pępka na wierzch jest jeszcze w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mam pępek na wierzchu,ale to się nie sprawdza co napisałaś,że wyskakuje na chłopca,z córą miałam tak samo!Megisu to u ciebie będzie taki punkt centralny z numerami telefonu-jeśli któraś z was poda mi na FB bo nie ma NK to ja przekażę Megisu!dziewczyny czekam na wasze fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wysyłałaś mi,ale może lepiej będzie jak ty będziesz na razie je wszystkie mieć?zbierzemy wszystkie numery,a później jakoś sobie porozsyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link do wozka ktory zamowilam: http://www.bazarek.pl/produkt/3300723/babyactive-elipso-dark-chocolate-3w1-z-fotelikiem.html tylko ja mam 2w1. bo fotelik mam dostac w prezencie:) ja tez jutro mam wizyte u gin:) ciekawe czy mi zrobi USG. bardzo bym chciala. i jutro sie dowiem jak wyszly wyniki badan. skoro widzialyscie plyn lovela to sie przejde do rossmanna. moze znajde to kupie. a powiedzcie mi czy mozna uzywac normalnego plynu do plukania np lenor z serii sensitive do plukania ubranek maluszka? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn mi się wydaje, że nie, bo jednak chyba zapach będzie za bardzo intensywny... Ale to tylko moje przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka fajny brzucholek :) Mi pępek zaczyna wychodzić :D wygląda komicznie, najbardziej się wychyla jak się smieję :D Ja swojego brzuchola nie wrzucam, bo pewnie żadna z Was nim nie zainteresowana - wszam za krótko się znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło dawaj brzuszek!!!! :) Ja wrzucę może jutro jak będę miała czym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen raczej taki sensitive nie nadaje się dla noworodków, dla starszych może tak ale teraz może tylko uczulic maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w środę usg a nie jutro :) jutro idę do koleżanki spisać listę co jest potrzebne a co nie przy maluszku, co warto kupić, a co jest wyrzuceniem pieniędzy w błotko... spiszę też listę niezbedną z rzeczami do szpitala, więc się z wami podzielę wiedzą :) ja wróciłam z "zakupów" chciałam kupić jakieś klapki na moje spuchnięte stopy ale niestety... wszystko jakieś ciasne i wąskie... może w czwartek się uda :) ja na te skurcze łydek i stóp właśnie mam brac magnez 3 razy dziennie i było ok do czasu upałow, a teraz jak tylko zrobiło się gorąco to skurcze powróciły.. wizyta dopiero 25 więc jakoś wytrzymam :) chciałam też zakupić sobie balsam jakiś chlodzący do stóp dla kobiet w ciąży ale nic nie znalazłam.. na nic te moje dzisiejsze zakupy. aaa odebrałam wynik histopatologiczny po wycięciu tego 3 sutka i naszczęście zmiana łagodna :) i wszystko w porządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak z tego co wiem co za skurcze łydek i stóp jest odpowiedzialny brak potasu a nie magnezu, brak tego drugiego objawia się np. "skakaniem oka" i skurczami mięśni twarzy. tak nam mówili na studiach i lekarz na moje łydki też mi przepisał potas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no widzisz olczak wszytsko poknociłam z Twoja wizytą. Madeleen fajny ten wózek i to Ty masz jutro wizyte nie olczak:) Megisu dzięki za numer Twój i Robwalki. Powiem Wam, ze dzien bez forum to taki pusty jest:) Lo ło ło Jestesmy ciekawe każdego brzuszka, więc nie gadaj głupot:) swoją droga Twój nick mnie rozwala:):):) Ajponka- czekamy na wieści z wizyty!! brzuszek wstawie potem jak dorwę męża, zeby mi fotkę strzelił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po wizycie. Mala wazy 1800 gr i rozwija sie dobrze. Balam sie, ze znowu przytylam, a tu niespodzianka - schudlam 1kg! Lekarz mnie pochwalil i powiedzial, ze tak powinno byc - az sama sie zdziwialam, ze mi sie udalo. Mialam badanie moczu i niestety mam znowu bakterie i kolejny raz musze brac antybiotyk. Ostatnio bralam w 19 tygodniu i teraz znowu :( No, ale chyba nic na to nie poradze. No i cisnienie u gina mialam 137 / 100 - okropnie wysokie. Po przyjsciu do domu 124/84 Tak jest u mnie zawsze. Postaram sie zrobic dzisiaj fotke brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie żadnego symptomu typu "oko mi skoko" :D nie mam... magnez mi pomógł bo nie łapaly mnie wcale skurcze, aż do wyjazdu na wieś a tam góry no i te upaly... zobaczymy co mi powie lekarz na nastepnej wizycie :) co do wózka to coraz bardziej podoba mi się ten http://allegro.pl/wozek-etno-limited-edition-3w1-torba-folia-moskit-i2466491693.html musze tylko wyszukać gdzie mogłabym zobaczyć go na zywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj lekarz polecil magnez na "stawianie sie" macicy. To chyba tez sa skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka dobre wieści od lekarza,to nas cieszy!Madleenn bardzo ładny ten wózek i czekamy na wieści jutro po powrocie od lekarza!ło ło ło wrzuć zdjęcie,to nic że krótko się znamy!olczak ja też mam tak spuchnięte stopy,że moje klapki(japonki)nie mieszczą mi się na stopach,a baleriny kupione jeden numer większe są mi teraz na styk!nie wiem,ale ostatnio dość często zaboli mnie brzuch i przestanie(taki chwilowy ból jak na miesiączkę i ustaje ten ból)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×