Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megan86 - piekny brzuszek! :) I dokladnie tak jak mowi Megisu78 - typowy na chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao7 witaj wśród nas :) Kidy planujesz powrót do PL ? Ja już po plenerze, uff !! Smerfaskr, dzisiaj nawet miałam taka myśl, że co jeśli właśnie w takiej sytuacji zacznę rodzić, wolałabym aby Maluszka poczekała na swój termin :D Właśnie wciełam 2 kawałki ostrej pizzy i najadłam się maks. Zgaga po tabasco murowana ;/ Megisu, jakie nadprogramowe kilogramy ??? Chyba tylko w brzuszku, który i tak nie jest takim olbrzymem jak piszesz, a raczej zgrabną piłką :) Megan, Twój brzuszek również śliczny i uroczy, no i faktycznie szpiczasty, ale ja tam nie wiem, które są typowo na chłopca, a które na dziewczynkę ;) Myślę, że to nie ma reguły, bardziej chyba genetyka i predyspozycje kobiety wskazują na kształt brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJPONKA tak,nadal pracuje-4 godziny dziennie U mnie w firmie tez mialam ciezka prace fizyczna,ale jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to szef dal mi inna prace-wyboru nie mial bo zwolnic mnie nie mogl netka0902 do PL wroce jak kupie ostatnia lyzeczke do nowo budowanego domku-wiec troche jeszcze mi zejdzie (okolo 2 lat) ja juz tyle razy zamierzalam wrocic tylko tak ciezko sie do tego zebrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki Dziewczynki moj mezus wiedzial co robi haha chcial chlopca!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu,Megan fajne duże brzucholki!Megan twój brzuszek taki szpiczasty jak u mnie!R tez się cieszy że będzie mieć synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
szukam sukienki na wesele za 2 tygodnie. Wiem jaki to ma być krój a już mam podobną w tn deseń tylko już byłam w niej na weselu z tymi znajomymi. A ceny sukienek kosmiczne!!!Biorąc pod uwage, że za 2 tygodnie moge być wikęsza niż jestem teraz to musze kupić jakis worek na siebie . ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie-czy któraś z was wysłała mi zaproszenie na FB?bo tej dziewczyny w ogóle nie kojarzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, a jaki masz krój tej sukienki ? Myslę, ze za 2 tyg. to dużo większa nie będziesz, brzuszek się uniesie, ale Ty linię zachowasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka0902 w życiu nie przypuszczałabym,że to ty!ładna z ciebie dziewczyna-dzięki za zaproszenie-przyjęte-wysłałam ci wiadomość na FB bo nie wiedziałabym,ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Robwalka, myślałam, że po nk mnie skojarzysz, w końcu tak samo jestem wpisana, no i foty się powtarzają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślałam się,że to któraś z was,ale nie wiedziałam która stawiałam na alexie,kojarzyłam,że któraś pisała,że mieszka nie daleko Poznania oprócz Megan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka nie zwróciłam uwagi,bo rzadko zaglądam na NK-raz dziennie tam wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz na kilka dni, wolę fb, ale nk też mi się przydaje, do innych rzeczy niż znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
to nie robwalka tylko smerfaskr:) no mam podobny fason. Tylko idę na takie bogackie wesele i bedę sie czuc jak uboga krewna mimo, że to wesele znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao7 to nie było do mnie tylko do smerfaskr ale sukienka bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, tak się zastanawiam: skąd się wziął Twój nick i co oznacza ta końcówka "askr" ? hehe Matko, ale jestem padnięta, chyba zaraz położę się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka fajnie że z twoją małą wszystko dobrze,jednak się odwróciła-a myslałam,że któraś podzieli mój los-w czwartek ja się dowiem czy mały się odwrócił!netka a twój nick skąd się wziął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, też miałam nadzieję, że podzielę Twój los. Wolałabym chyba cesarkę, niż rodzić naturalnie. Ten wysiłek, parcie, skurcze i ból mnie przerażają, wolałabym się chyba dać pokroić... A mój nick wziął się z imienia ;) Mam na imię Aneta, ale znajomi mówią do mnie Netka i tak już zostało. Cyferki przy nicku to data urpdzenia, niestety sam nick był już zajęty. A jeśli już o nickach mwowa, to mój mąż zafacsynowany jest nickiem Ajponki, stwierdził, że to naprawde super brzmi i czasami jak ma założyć japonki to mówi na nie ajponki (bez urazy kochana, wiem że ten nick nie od tego pochodzi), ale m go bardzo polubił ;) A Twój Robwalka, zdaje się, że od imienia męża i nazwiska ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr bardzo podobną widziałą ostatnio w H&M tylko nie na ciążowych tylko na zwykłych rozmiarach bo tez się nad taką zastanawiałam, była w kolorze pudrowy róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka zgadza się tylko,że jeszcze nie mąż-jesteśmy ze sobą prawie 6 lat,ale jeszcze nie mąż-planujemy coś w związku z tym w przyszłym roku!a ciekawe właśnie skąd Ajponka?dziewczyny niech każda z was coś napisze o swoim nicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan nie czuję,żadnego kopania w żebra,żołądek a te wypychania czuję na wysokości pępka i poniżej albo z boku i czasami to okropne parcie na pęcherz!jak myślisz Megan odwrócił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×