Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ajponka, a bierzesz coś na to ciśnienie ?? Mnie szprycują Dopegytem... niby jest niższe, ale nie ma szału 130/85 to u mnie norma, ostatnio u lekarz miałam 125/80 i tez mówił że to 125 mogłoby być niższe w moim przypadku ... Ale wcześniej miałam rzędu 150-160/90......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem, że mi wyjdzie .... MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło..29..30tc ...11.09..Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wordzie zrobiłam i lipnie wyszło :/ przepraszam, zaraz pokombinuję poprawione wstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........30tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek oby próba udana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło - nie biore nic, bo cisnienie mam tylko u lekarza. W domu zawsze w normie. U lekarza jak tylko podchodza do mnie z aparatem to czuje jak mi to cisnienie w momencie rosnie. To chyba jakis rodzaj nerwicy bo co innego? A brzuszek masz sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło fajowy brzusio :-) ładne z was dziewczyny ja przed ciążą zmagałam sie z ciśnieniem 5 lat ,brałam tabletki , na początku ciąży dopegyt tak jak ty a tu nagle ozdrowienie które ponoć czesto się zdaza wszystko przeszło teraz mam ciśnienie bardzo niskie, dzisiaj miałam 110/66 w zyciu takiego nie miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciesze sie, ze Wam sie wozek podoba:) ale naprawde to byl wybor po przejsciach... dobrze ze mam juz go za soba... jutro jak wroce od rodzicow to napisze co mi lekarz powiedzial. ale bede w domu dopiero wieczorem... ja mialam jak na razie raz skurcz lydki. bolalo i to bardzo dlatego dziewczyny wspolczuje jak Wam sie powtarza to co jakis czas. okropne uczucie. ło ło ło brzuszek sliczny - okraglutki. i bluzka tez mi sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka maluszek ładnie rośnie ale i tak w stosunku do mojej dziewuszki 1500 g to maluch aż się boje co mi powie lekarz na wizycie 19 lipca pewnie moja Olimpka dobije 2000 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - ja tez mam maluszke, czyli dziewczynke :) Ostatnio mnie gin nastraszyl, ze bedzie wielka i tez mysalam, ze na tej wizycie bedzie miala juz 2 kg a ma 1800, wiec jest raczej niewielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Robwalka- brzus fajny, łołoło - Twój tez i bluzka apetyczna:) lenor sensitiv mimo, że ma narysowanego maluszka na etykiecie jest dla starszych dzieci tak ok. 3 lat a nie dla noworodków. jutro mój brzucholek, bo mąż jeszcze na budowie. ja cisnienie mam niskie- podobno bo ja sie nie znam ( takie mam w karcie) 90/60 110/70 100/60/ ale podobno lepsze niższe niz wyższe. odezwe się jutro po wizycie chyba, że nie wytrzymam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Ajponka też masz brzucholka - piłeczkę piękną :) Co do ciśnienia, to ja niestety też miałam problemy przed ciążą... tylko nie leczyli mnie niczym, bo miałam górną granicę normy ...... no nic :) Życzę Wam spokojnej nocki, i zajmuję się mym Eł ;) Do jutra :) PS. Samych dobrych wiadomości od lekarzy :) Ja mam wizytę dopiero 18stego... i pierwsze KTG wtedy będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka przepraszam cie najmocniej że sobie pomyliłam, przeciez wiem doskonale ze to Karolinka :-) brzusio imponujący bardzo podobny do mojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wsadziłam ciasto z wiśniami do piekarnika i czekamy :-) chyba zjem gorace:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Mamuski! swietne brzuszki macie :) widac efekty ze nasze pociechy rosna z tygodnia na tydzien :) Robwalka ja mam narazie dwie posciele na zmiane ale i tak na poczatku bede malego kladla w spiworku ... Madleenn bardzo ladny wozeczek wybraliscie:) Netko wymiary gondoli sa standardowe w tako laret a sa i owszem wieksze gondole np. w maritta (taki klasyczny starodawny z metalowym koszykiem na spodzie.). uwazam ze porownywanie wozka ktory jest o przeszlo 1000 zl tanszy od x-landera nie ma sensu bo x-lander to juz klasa wozka w przedziale od 2.500 tys w wzwyz musi cos soba reprezentowac udogodnienia, bajery, lepsze czesci ... no ale jest taki wybor w tym temacie ze na pewno kazdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie :) Ajaponka Twoja mala ksiezniczka juz duza:) super ze maja teraz taki duzy przyrost od wizyty do wizyty :) i gratuluje zgubionego kg:) Megisu za mna tak slodkie chodzi a ten placuszek to juz w ogole pychota... :D narobilas mi apetytu :p przyslij mi kurierem kawaleczek :D ps. wczoraj mnie chyba zawialo nie moge szyja ruszac masakra cierpie juz dawno wziela bym cos przeciwbolowego gdyby nie moj maly babel eeehhhh cierpie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam z nóg dzisiaj, jutro kolejny plener,zajadę się w tym sezonie autentycznie. Dziewczyny piękne te Wasze brzuszki :) Ło ło ło, wielkość podobna do mojego, wiec jest mi raźniej ;) Robwalka i Ajponka mają troszkę większe piłeczki, ale równie zgrabne:) Jak m wróci z działki nie za późno to jeszcze dziś wstawię swoj. Ajponka, gratuluję zrzucenia 1 kg, to naprawdę coś na tym etapie ciaży nie każda kobieta tak umie ;) Cieszę się, że poza tym również wszystko w porządku. Wy się martwicie dziewczyny, że Wasze dzieci moga być zbyt duże, a ja z kolei martwię się , że moje zbyt slabo przybiera na wadze. Zobaczymy co powie gin jutro, zaczynam się trochę stresować... Olczak, ten Twój wózek jest super, kolorystyka świetna, rzadko spotykana, fajnie by było zobaczyć go w realu. Mam nadzieję, że w tym Poznaniu coś znajdę, choć widzę, że m uparł się chyba na x-landera i ciężko mu się przekonać do innego, mimo, że cena niezadowalajaca. A to tylko dlatego, że tamtym pojedził i stwierdził, że to najlżejszy wózek jaki prowadził. Hmm... no zobaczymy co z tego wybierania naszego wyjdzie;) O właśnie wrócił m. Przywiózł mi agrest - jupi :) Zaraz poprosze go o zrobienie fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan męzulek mnie tak ładnie prosił o ciasto więc nie mogłam odmówić a ze były chęci , siły i wisnie w sklepie obok to tak wyszło. Chętnie bym przesłała no ale... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zjesz go sama z mezulkiem :p ja w weekend pieklam kruszon z agrestem tez pycha :) uraczylam sie :D musiala bym isc jutro zrobic badanie krew i mocz ale mam lenia za tydzien mam wizyte wiec chyba zdaze jakos w tyg dotrzec do labolatorium :p jutro tez Wam wstawie zdjecie brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mam prosbe czy mozesz podac jeszcze raz str meza albo nr tel to przesle swoj nr :) zebym ze szpitala mogla dac Wam jakos znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w piżamie, brzuszek zmierzony i na wysokości pępka mam 108 cm :D jutro poproszę męża o zrobienie zdjęcia i wrzucę Wam pokazać :) dobranoc moje drogie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój jak macie ochote to napiszcie numery ja porozsyłam te co mam do tej pory,najwyzej zmienie numer na inny ten jest na karte a posiadam tez drugi wiec spoko 791353351 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu mnie sie x- landery bardzo podobaja:)dobry wybor:) ale nie na nasza kieszen...:p a jestes przekonana co do 3 kolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zbieram numery a pózniej wam porozsyłam to co uzbierałam :-) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalas sms?? teraz bede mogla ktoras powiadomic zeby przekazala reszcie jak cos zacznie sie dziac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan kochanie, ta opinia wózka nie była po to, by napisac Ci, ze źle wybrałaś. Po prostu sama się zdziwiłam, gdy zobaczyłam to maleńkie dziecko i tą niewielką przestrzeń wokół niego. Być może faktycznie tak ma być i większość wózków tak ma. W końcu producenci wiedza co robią, a ja jestem jeszcze "zieloną" mamą ;) Dodam jeszcze, że mamą z klaustrofobią, więc może dlatego to tak bardzo mnie ruszyło ;) :D A ten x-lander to gdybyśmy rozpatrywali na poważnie to pewnie raczej używane, żeby właśnie nie przepłacić. Za nowy tak jak mówisz, powyżej 2 tys. Megisu właśnie taka fura też mi się podoba, ale upatruję wersję jedynie 4-kołową. Megisu, zaraz podeśle Ci mój nr. Narobiłyście mi smaka tymi ciastami-mniam, a ja wcinam agrest i chyba Maluszce smakuje , bo zaczyna kopać :) Za pare chwil wstawie zdjecie brzuszka, mężu zrobił, ale muszę zgrać z tego mojego kombajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan no tak jakoś wyszło z tymi kółkami ,ze interesuje nas tylko taki wózek i albo xlander albo maxi cosi . Maxi cosi ma lepsze przednie kółko bo jest podwójne :-) więc chyba będzie tamten, wiem co myślicie o trzechkołowych wózkach ale powiem tak, moja znajoma ma własnie taki i jest zajebis:-) prowadziłam go i uwazam ze fajny ale każdy ma swoje przekonania i doswiadczenia. I co ważne wózki są bardzo lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×