Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

w ogóle mam wrażenie jakby powoli małemu brakowało miejsca bo strasznie się rozpycha,a wariacje rozpoczyna już od 6 rano tak jak u Polci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja czuje kopanie pod prawymi żebrami ( tam ma podobna kolana). Mamuska a jest gdzieś cena? smerfaskr ??? nick wziązł się od tego, że dziadek jako, że byłam jego oczkiem w głowie i fanką smerfow ( zostało mi ) mówi do mnie Smerfuś:) a skr to pierwsze 3 litery nazwiska musiałam cos wymyslic, bo zakładałm pocztę:) także takie dziwactwto mi wyszło :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
swoja droga nicku robwalki nie rozgryzłam tzn, początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje kopanie po żołądku i rozpychanie tak jakby zeber na boki, myśle że stąd ta zgaga, mała bardzo uciska. mój nick megi tak na mnie mówią od imienia magdalena, su dwie pierwsze litery nazwiska i 78 data urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Robwalka nie wiem powiem jak to bylo u mnie maly wypychal sie na wysokosci pepka i po bokach to byl ulozony poprzecznie a pewnego dnia zaczal uderzac w zoladek i robic tam gorki i mowie mojemu ze chyba sie okrecil ze ruchy sa gdzie indziej i wizyta u gin to potwierdzila hehe dobre zapytanie z tymi nickami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wy to wszystko czujecie w okolicach żeber to jestem pewna,że mały się nie odwrócił tylko jest ułożony miednicowo tak jak było z moją córką i pewnie tak już zostanie do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jejku tu na forum to sie teraz rcuh dopiero wieczorami zaczyana:):):) robawalka jeszcze czas może akurat sie obróci tak jak moja Buba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak córa była tak ułożona to wypychała mi kolanami brzuch i miałam podobne odczucia jak teraz,a jeszcze trochę a się okaże że może tylko ja będę mieć kolejne CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o zebrach to nie wspomne nieraz jak sie o nie zaprze i wyciagnie to musze go utemperowac szybko glaskaniem bo bol niesamowity łobuz moj maly kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie fajnie, ja też uwielbiałam ta bajke i mój tato mówił do mnie i na moje koleżanki smerfetki, no i bardzo im sie to podobało pamiętam ;) Megisu, Twój nick też skojarzyłam od czego pochodzi :) Dziewczynki, miło tu jak zawsze, ale oczy same mi się zamykają. Zmykam lulu, nie ma co się naciągać ;) Dobrej nocki Wam życzę , przespanej, bez wycieczek do wc ;) hehe papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka nie zamartwiaj sie co ma byc to bedzie... najwazniejsze zeby przyszlo na swiat cale i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr dowiem się teraz w czwartek,jeśli jest położony nadal tak jak był to wiem,że będą nikłe szanse na odwrócenie-chyba na tym etapie odczułabym to teraz boleśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka mykaj spać-dobrej nocki!Megan masz rację co ma być to będzie byle tylko było wszystko dobrze!lecę pod prysznic,wrócę zaraz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam męża do apteki żeby mi kupił to co pisalaś ale było tylko w tabletkach wiec wziął takie ale pomogło :-) to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam dzisiaj na wizycie i z moim synkiem jest wszystko ok wazy okolo 1800g . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialam juz nie wchodzic dzisiaj, a jednak znowu jestem :) Produkujemy dzisiaj strony w zastraszajacym tempie. Netka ciesze sie, ze moj nick wam sie podoba :) Musze przyznac, ze jest specjalnie wymyslony na potrzeby forum! :D I faktycznie przestawilam dwie pierwsze literki w wyrazie Japonka i wyszla Ajponka. Teraz juz uciekam i zycze wam spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka fajny nick-dziewczyny ja tez uciekam bo fajny program teraz będzie na TLC!życzę wam kolorowych snów!moja noc jak zwykle będzie ciekawa-ból lewej nogi,skurcze łydek no i wycieczki do wc-mam nadzieję,że was to ominie-Buziaki i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj a ja jak zwykle z rana czytam od przed 5 forum i dopiero teraz skonczyłam a to tylko trzy strony:):):) Brzuszki macie pieknie ja miałam wstawic wczoraj ale zle sie czułam mała siadła mi chyba na zoładku bo tak mnie bolał i było mi nie dobrze jak na poczatku ciazy, przelezałam całe popołudnie...:( Ja nie mam duzego brzucha jak na 30tydzien kazdy jak mnie widzi to mowi aaa Tobie to jeszcze zostało sporo...buuu ale najwazniejsze zeby zdrowe:):) jak czytam ile wasze szkraby waza to moja jest xxxsssssss mini mini hehe mysle ze do 24 lipca waga sie poprawi:):) Ja dzis wychodze z pracy wczesniej i pedze na zakupki z serii cos dla mamusi:):):):) mysle o jakis klapkach i bluzce:):) aa przy okazji cos dla małej i jak starczy kasy to dla m hehe Moj nick nie ma nic zwiazanego z moim imieniem alexia dlatego ze mam siostrzenice Ole (z która jestem bardzo zwiazana ma dwa latka) i mowie do niej alexia i tak jakos została alexia w mojej gowie:):):) U mnie juz dzisiaj chłodniej wiec sama radosc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana :D Cześć Przyszłe Mamusie :) Witam nową mamę :) Ja dziś niestety też tylko na kilka sekund.... Po wczorajszym shoppingu ;) bolą mnie stopy a dzisiaj jadę jeszcze zaraz z mamą latac po sklepach, i pewnie zajrzę do Ikei, więc jak znam życie cały dzień zleci :) jutro nadrobię, obiecuję :* trzymajcie się milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!na dworze znowu upał,a ja muszę wyjść i pozałatwiać urzędowe sprawy,jem śniadanko i mykam byle szybciej wrócić-będę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) ja już w pracy :-) dzisiaj troszkę chłodniej i dobrze ale i tak jakaś taka zmęczona jestem to chyba przez ten "plecak" co noszę z przodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Was moje Drogie no i nowa Mamusię również :) zostań z Nami! ja niedawno się obudziłam, wędrówek do wc zaliczyłam 2, za to ciągle sie budziłam bo strasznie goraco w nocy było mimo, że spałam bez kołdry w samej piżamie... popołudniu idę na usg, denerwuję się trochę czy z małą wszystko ok bo jak czytam wagi waszych dzieciaków, to patrząc na wielkość mojego brzuszka to obawiam się, że siedzi tam naprawdę kruszynka... oby popołudniu moje zmartwienia poszły w niepamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo co tu taka cisza????? Mnie sie dzis potwornie nudzi w pracy, zastanawiam sie nad tym urlopem w przyszłym tyg i nie wiem co to zrobic. Moja mała kopie dzis jak szalona a raczej uparła sie na prawa strone i kopie po zebrach.... czytam od czasu do czasu topiki z innych miesiecy i zazdroszcze dziewczynom z lipca które sa juz rozpakowane... chciała bym zeby juz było po wszystkim i szczesliwie wrócic do domu. Dłuza mi sie te ostatnie tyg moze dlatego ze juz mi coraz ciezej, jeszcze to poranne wstawanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski :) olczak nie przejmuj sie wielkoscia brzuszka - on nie zawsze swiadczy o wadze dziecka a mniejsza waga tez nie jest zla, bo dzidzia nie urosnie do 4 kg - tak mowi moj ginekolog. Chociaz roznie to bywa, bo niektore dzieci nadrabiaja pod koniec ciazy. Najlepiej by bylo gdybysmy przestaly porownywac wage naszych maluszkow i oceniac ktore dziecko jest wieksze a ktore mniejsze bo sie tylko niepotrzebnie zamartwiamy :) Robwalka - wczoraj ogladalam prognoze pogody i zapowiadali w Poznaniu deszcz i ochlodzenie i tak sobie pomyslalam o tobie i Mega86 :) A mowisz, ze zowu macie upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Po sobotnich zakupach dostalam udaru, do wczoraj czulam sie jak po 10 piwach, i do tego wymioty na okraglo. Bylam wczoraj w szpitalu po wyniki, mam bakterie w moczu, dostalam antybiotyk, globulki dopochwowe i zelazo ;/ W piatek znow badania w szpitalu, usg, moze w koncu dowiem sie kto tam siedzi :) A i wczoraj podlaczyli mi ktg, dali kartke do zapisywania ruchow, ehh to jest monotonne, te liczenie, cieszcie sie, ze wy nie musicie tego robic jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×